KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Modern Chester Koltuk Dekorasyonları , 1600’lü yıllardan beri yeniliğini ve popülerliğini korumaktadır. Birçok alıcısı olan Modern Chester Koltukları evlerde tarzını göstermek isteyenlerin tercihlerdendir. 

4. Earl Chesterfield tarafından 1600’lü yıllarda İngiltere’nin anglo sakson bölgesinde yapılan bu koltuk ilk yapıldığı günkü tasarım özelliklerini koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

Modern Chester Koltuk Dekorasyonlari
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Genellikle dinlenme tarzında yapılan chester koltukları zamanla daha iyi malzemeler kullanarak daha dayanıklı mobilyalar ortaya çıkarmaya başladı. Orjinal koltuklarında genellikle deri döşemeli malzemeleri kullanılır. Kapitone deri döşemeler üzerine dikilen düğmeli tasarımlarla ilgileri üstüne çeken chester koltuk dekorasyonları salonlarınızın vazgeçilmez eşyalaı haline gelmektedir. Birçok dekorasyon ürünlerinde de kullanılan düğmeli tasarımlar son  zamanlarda yeniden adını trendlere yazdırdı.

duzen2 copy
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Genellikle salon ve oturma gruplarının olduğu yerde kullanılan bu modeller evlerin her alanına girmeyi de başarmıştır. Banyolardaki dekor ürünlerinden yatak odasında yatağın başlığına kadar her yerde kullanılmaktadır. Özellikle büyük ve lüks evlere sahip olanlar banyolarındaki oturma gruplarına kadar chester oturma gruplarını kullanmaktadır. Modelleri ve tasarımları ile lükslüğü gösteren bu koltuk takımları evinde farklılık isteyenler için en güzel öneri modelidir. 

 

GHDKeQeHtzQ8b1o14UB toXNM3JS66 0stWhyyObZ6yCyhEihBPYaeB3Nm SZ m lp2WQrPiyvQoWgeciykRtjMgJyJN SwX
Modern Chester Koltuk Dekorasyonları

Bu koltuklar oldukça eski ve değişik bir gelişim süreci geçirmiştir. İlk üretim yapıldığı zamanlarda gerçek deri kullanılarak yapılan mobilyalar şimdikiki olduğundan daha fahiş fiyatlara satılmaktadır.  Bu yüzden de daha burjuva kesime zenginlerin, sanatkarların, ünlülerin ve politikacıların evlerinde bulunuyordu. Şimdiki müze sarayların vazgeçilmez koltuk takımlarından da bir tanesiydi. Bu koltuklar o kadar değerli ve o kadar pahalıydı ki çok eskimesine rağmen kullanılmaya devam ediyordu.

Eskiyen derileri ve kumaşları koltuklara ayrı bir hava katması ve vintage popülerliğininde etkisiyle yeniden üretilen modellerde bu eskitme tarzı da kullanıldı. Şimdilerde yapılan modellerde bile özelliklede deri koltuk takımlarında bu eskitme işi hala yapılır. Modern chester koltuk takımları eskiden olduğu kadar pahalı olmasa da iyi yapılmış modelleri hala yüksek fiyatlar ile alıcı bulur. Derinin fiyatının daha yüksek olması ve deri koltukların ortamın havasını bir anda aşırı ağır bir hale getirmesinin de bunda etkisi vardır tabiki.

0wunvgRQqDHVrlf10X24iGDL8doCdtKBDzu9qU11cMNpFDIDw3QEzpE Ik3SSYK8fJdbxhGIZPxznd tHyJ98SN1b WVPotP4cZT1fbjH1doE0SkCnL37nlsi6GxE rPUOEVwkp
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Chester koltuk takımları, iki kişilik ve üç kişilik koltuklar ile berjer modellerinden oluşur. İsterseniz farklı renklerdeki koltukları birleştirerek kendi takımlarınızı yapabilirsiniz.

İçerik
Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı

Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı , evlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan icattır. Her evde1

2 dk. 82 Okundu
İçerik
Dekorasyon

Dekorasyon , ofisler ve evler günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarıdır. Yaşadığınız ve  dokunduğunuz alanları1

2 dk. 54 Okundu
İçerik
Cam Yemek Odası Masaları

Cam Yemek Odası Masalarını çoğunluklar mutfaklarda görmeye alışkınız.  Tercihi mutfak olmasına rağmen salonlarda da çok1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.