KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yazlık Ev Mutfak Modelleri

Yazlık Ev Mutfak Modelleri , hazır ve kendinizin hazırlayacağı mutfak modellerinden oluşmaktadır. Yazlık evleri şehir evlerine göre daha çok keyif ve konfor üzerine dekore edilir. Dekorasyon olarak özgür ve cesur renkler genellikle yazlık evlerde kullanılır.Modern yazlık evleri için çeşit sıkalası oldukça geniştir.

Yazlık mutfak malzemeleri gerekli olan her dekorasyon ürünü birleştiğinde ortaya çıkabilen dekorasyonlardır. Aksesuar seçiminden perde seçimine kadar her değişikliği ve havayı üstüne çeken yazlık evleri yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz en özgür alanlardır. Ferah ve dinlendiri mutfak tasarımlarından eğlenceli ve dinamik mutfak dekorasyonlarına kadar herşeyi yapabilirsiniz. 

yazlik evler icin dekorasyon onerileri 6
Yazlık Ev Mutfak Modelleri

Yazlık Ev Mutfak Modellerinin Temel Özellikleri

Yazlık mutfak modelleri diğer evlerdeki mutfak dekorasyonuna göre daha aydınlık ve ferahtır. Özellikle mutfak dekorasyonlarınızda beyazı kullanıyorsanız ortama aydınlık ve ferahlık hissi verecektir. Mobilyalarda genellikle parlak ve ışıltılı mobilyalara yer verilmez. Aşırı aydınlık tavandan gelen ışıklandırmalar yerine doğanın kendi ışığını kullanan doğru yerleştirilmiş pencereler ile ince perdeler kullanılır.

Sıcak havanın etkisini en aza indirgemek için genelde duvarları taştan yapılır. Kendi mülkünüz ise içerisinde soğuk fayanslardan merdiven altlarına kadar birçok şeyi değiştirebilirsiniz. Evinizden misafirler eksik olmuyorsa eğer kullanacağınız materyalleri ve alanları doğru seçmek önemlidir. Özellikle evde çocuk var ise kesici ve köşeli dekorasyon ürünlerini seçmemelisiniz.

Geçiş yolları üzerinde ocak, fırın gibi sıcak olma ihtimali olan mutfak eşyaları bulunmamalı, kesici aletler çocukların rahatlıkla ulaşabileceği bir yer olmamalıdır. Evde yaralanma ve sakatlanmaların büyük bir kısmı maalesef yazlık evlerde meydana gelmektedir. Bunun yaratabilecek en bariz örneği ise yanlış dekorasyon kullanılması ve tercih edilmesidir.

Yazlık mutfak mobilyaları

Yaz için tasarlanan evlerde kocaman bahçeler, verandalar ya da balkonlar olur. Bu alanlarda da özellikle evin mutfak tarafına yakın olur ya da mutfakla bitişik olur. Eğlenceli akşam yemekleri hazırlamak için mutfağa yakın tasarlanan balkonları, bahçeleri konforlu yazlık mobilyalar ile döşeyebilirsiniz. Fonksiyonel ve az yer kaplayan mutfak mobilyalarını küçük alanlarda özellikle tercih etmelisiniz.

Bu mobilyalar nelerdir derseniz, katlanabilir mutfak masaları ve sandalyeleri ilk sırada gelir. Mini buzdolapları büyük soğutucu kaplar ile desteklebilirsiniz. Derin dondurucunuz veya daha büyük buzdolabınız varsa bunları bodrumda veya kullanılmayan bir alanda kullanıp küçük buzdolabını mutfağa yerleştirerek daha kullanışlı geniş alanlar elde edebilirsiniz. 

İçerik
Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri , banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Banyolar genellikle küçük olduğu için1

2 dk. 79 Okundu
İçerik
Konforlu Mutfak Nasıl Olmalıdır?

Konforlu Mutfak Nasıl Olmalıdır ? sorusunu, evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen hemen hemen herkes sormaktadır. Doğru1

2 dk. 27 Okundu
İçerik
Dekorasyon

Dekorasyon , ofisler ve evler günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarıdır. Yaşadığınız ve  dokunduğunuz alanları1

2 dk. 54 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.