KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi , yazımız ile sizde mutfaklarınızda istediğiniz şıklığı yakalayabileceksiniz. Modern dekorasyonların artan popülerliği ile evlerde değiştirilen zevklerde artmış bulunmaktadır. Temel dekorasyon renklerinde vazgeçilerek daha canlı ve özgür renkler evlerde yerini almaya başlamıştır. Renk kartelası genişletilen dekorasyon fikirleri de artık karar vermek oldukça kolay. İstediğiniz her rengi bulabilirsiniz.

Renk değişikliklerinden etkilenen bir diğer dekorasyon ürünü tezgahlardır. İstediğiniz renklerde mutfak tezgahlarına sahip olabilirsiniz. Siz sadece karar verin. Siyah tezgahlardan sarı renklere kadar birçok ürünü bulmak mümkün. Dikkat edilmesi gereken bazı kurallar da vardır. Tezgahlarınızın renklerine karar verirken mutfak dolaplarınızı unutmamanız gerekmektedir. Mutfak dolapları kullanıldıkları alan itibariyle oldukça geniş ve büyüktür.

Seçeceğiniz renkler birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Uyumlu olup olmadığını denemek için istediğiniz renklerde kumaşlar bularak tezgah ve dolaplarınızın üstüne yerleştirebilirsiniz.Böylelikle seçimi yapmadan önce dolaplarınız ve tezgahlarınızla uyumluluğunu rahatça denetleyebilirsiniz. 

Cam mozaiklerde son zamanların trendleri arasına ismini yazdırmıştır. Tamamlayıcı fayanslar olarak bilinen cam mozaikler , ocak üstü ve mutfak üstünde kullanılır. Mutfak alanları kirlenmeye en müsait alanlar oldukları için temizlik açısından da dayanıklı yapılar seçilmesi önemlidir. Genellikle bu malzemeler mozaik yapılardır. Önceden seramik mozaikler kullanılırdı. Şimdilerde ise yerini çeşitli yapılara bıraktı.

Cam mozaiklerin diğer mozaiklerden farkı

Cam mozaiklerin diğer mozaiklerden farkı, öncelikle cam olduğu için en sağlıklı malzeme türündedir. Aynı zamanda zarifliği ve görselliği ile de kendini ortaya koymaktadır. Cam mozaikler, seramik mozaiklere göre temizlik açısından oldukça kolay ve kullanışlıdır. Su ve bez lekesi bırakmaz.Cam mozaikleri de dilerseniz  çubuk mozaik ya da dikdörtgen veya kare olarak tercih edebilirsiniz. 

Modern Yağlık ve Sirkelik Modelleri

Küçük değişikliklerden büyük sonuçlar almaya ne dersiniz? Evlerde değiştirilen ufak eşyalar büyük sonuçlar doğurabilir. Yapacağınız dekorasyonlarda farklı ve yeni tarzlar kullanmanız mutfağınızın havasını değiştirecektir. Misafirlerinizi şaşıracağınız evleri artık bu bilgilerle düzenleyebilir ve yeniden oluşturabilirsiniz.

Mutfaklarda kullanılacak malzemeler özenle ve dikkatli seçilmelidir. Kullanışlı ve fonksiyonel olması birinci kuralınız olmalıdır. Kullandığınız ürünlerin mutfak dekorasyonunuza uyumluluğunu ölçerek ilk işe başlayabilirsiniz. Renkli bir tezgah modeliniz var ise sabit duracak ürünlerinizde veya dekorlarında bu gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Renk uyumuna dikkat ederseniz yapısını ne olursa olsun daha iyi görünecektir. Renklerin etkili ve güçlü özelliklerini unutmayın.

Mutfakta genellikle olan hem de şıklık katan ürünlerden bir tanesi de yağlık ve sirkeliktir. Farklı tasarımlara ait ürünleri bulabilirsiniz.

İçerik
Banyo Yenilemeden Önce Okunması Gerekenler

Banyo Yenilemeden Önce Okunması Gerekenler yazımız ile doğru renklerle dekorasyonlarınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Banyo dekorasyonlarında dikkat1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet Dekorasyon Modelleri , evlerinde yenilik ve modern görünüm isteyenlerin uzun uzun bakıp karar vermeye1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu, evlerde  iddialı ve şık görünümler arayanların ilk başvurduğu renk tercihleridir.Siyahın1

2 dk. 30 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al