KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar, ile misafirlerinizi kıskandıracak fikirlere hazır mısınız? Bir kaç değişikliklerle banyonuzun son haline siz bile inanamayacaksınız. Daha canlı ve iç açıcı bir banyoya sahip olabilirsiniz. İlk öncelikle banyolarınızda renklendirmek istediğiniz alanları belirlemelisiniz. Kaç tane renk tercihinde bulunduğunuzda tasarımınızı etkileyecektir. Uyumlu ve tarzınıza uygun renkler olması oldukça önemlidir.

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarimlar3
Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Banyonuzda Renkli Alanlar 

Banyonuzun dekorasyonu sade veya açık tonlarda ise renk tercih edeceğiniz yerler perdelerinizdir. Sadeliğinizi bozmayan şeritler tercih edebilirsiniz. 

Banyo dekorasyonunuzda halatlı asma aynalar kullanabilirsiniz. Bu tür ürünleri renklendirebilirsiniz. Aynalar banyo dekorasyonlarında kendini gösteren objelerdir. Ayrıca odalar arasında uyum yakalayarak da tasarımınızı güçlendirebilirsiniz. 

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarimlar2
Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Günlük kullandığınız parfüm, krem ve bakım malzemelerini ön planda çıkarmak isterseniz banyo raflarında kapak tercih edebilirsiniz. Bu tür bölgelere alttan aydınlatma ile desteklerseniz banyonuzun parlayan objelerini ön plana çıkarabilirsiniz. Düzenli ve kullanışlı olan bu tür açık raflar günlük yaşamınızda da konforunuzu sağlayacaktır. Aydınlatma düşünürseniz sensörlü olması da sizin için yeterli olabilir. 

Mavinin rahatlatıcı etkisini artık hepimiz biliyoruz. Banyolarınızda kendinizi kumsalda hissetmek isterseniz de mavi ve krem renklerini kullanabilirsiniz. Fayanslarınızda mavinin gücünü ve kremin sakinliği ile özenle işlenmiş desenleri tercih edebilirsiniz.Hatta duvarlarınız da kum tanecikli duvar kağıtları ile de bunu sağlayabilirsiniz. Eğer daha da gerçekçi olmasını isterseniz kabartmalı duvar kağıtları ile de istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Dekorasyonunuzu tamamlayacak en önemli nesnelerden birisi de rengarenk havlularınız. Desenleri ve canlı renkleri ile size sahil hissini aranmayacaktır.

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarimlar4
Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Tek renk tonları da banyo dekorasyonlarında oldukça tercih edilmektedir. Renk tercihlerinde cesur davranmaktan kaçınmayın.Tek renk veya tonlarında kullanılan banyo dekorasyonları oldukça gösterişlidir. Bu tür etkileri duvarlarınızda şekiller yaparak veya farklı boyama tarzları ile de elde edebilirsiniz.

Verimli bir aydınlatma sistemi için aplikleri kullanabilirsiniz. Banyo aynasına monte edildiğinde yansıtma özelliğinden dolayı daha geniş bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

Banyo dekorasyonlarınızda gizli alanlarınız var ise raf ve farklı boyama şekilleri ile bu bölgeleri canlandırabilirsiniz. 

Geleneksel tarzlarda krom ve metal aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Banyolarınızda gömme dolaplarınız var ise tokmaklarını canlı renklere boyayabilirsiniz. Belki bir yaldız? Bu tür ufak değişiklikler kullandığınız mobilyalarınızın havasını ve otomatik olarak banyonuzun havasını değiştirecektir.

İçerik
Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Minimal Yemek Odası Dekorasyonu , evinizin en çok kullanılan alanlarındandır. Hem aileniz ile sosyalleşme yeri1

2 dk. 20 Okundu
İçerik
Banyo Fayansları Nasıl Boyanır ?

Banyo Fayansları Nasıl Boyanır ? sorusu herkesin merak ettikleri arasında. Banyo dekorasyonlarında yapacağınız en ufak1

2 dk. 100 Okundu
İçerik
Evinize Giren Işık : Retro Tasarımı

Evinize Giren Işık : Retro Tasarımı , kokularını özlediğiniz tadları hatırlıyor musunuz? Hani bir yerden1

3 dk. 97 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.