KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İç Dekorasyon

İç Dekorasyon, aklınıza gelebilecek bütün iç mekanların dekorasyonunu kapsar. Bir çok farklı alanda yapılanları bir arada birleştirerek tek konuda toplayan bir alandır.

İç Dekorasyon dediğimizde akıllara sadece yaşanılan evler gelir. Oysa ki çalışma alanı olan ofisler, mağazalar ya da spor salonu gibi alanların dekorasyon işlemleri de İç Dekorasyon başlığı altında kullanılır.

Dekorasyon

Yaşanılan alanların kendi hayal gücümüzle beslenerek daha güzel ve iç açıcı alanlara çevrilmesi dekorasyon olarak adlandırılabilir. Günün stresinden uzak ve dinlenmek için özellikle evler insanların rahat yaşam alanları olarak hazırlanır. Ev dekorasyonunda tercihler genelde sade, göz yormayan ve dinlendirici ürünlerin birleşiminden oluşturulur. Tamamen kişinin tercihine kalan dekorasyon, tamamen insanın kendi zevkidir.

Yaşam alanlarının bir bütün olarak hoş gözükmesi için dekorasyon işlemlerine dikkat etmek gerekir. Seçeceğiniz bir dekorasyon ürününü sadece salonda kalıcak orada uyumlu olsun yeter gözüyle değil evin diğer bölümleri ile de uyumlu olması gerekir.

ic dekorasyon ornekleri

Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu en çok tercih edilen iç dekorasyon türlerinden biridir. İnsanlar yaşadıkları özel alanları kendi hayal ve stillerine göre dekore etmek ister. Böylece daha mutlu hisseden kişiler zaman zaman dekore işinde hayal ettikleri güzelliğe ulaşamaz. Evin küçük olması, kullanılacak dekor malzemesine ulaşamama gibi nedenlerden dolayı dekorasyon da aksaklıklar yaşanabilir.

Ev dekorasyonuna başlamadan önce;

 • Evinizin karakterini iyice anlamalı ve bu doğrultuda bir dekorasyon planı belirlemelisiniz.
 • Tarzınızı belirleyin. Modern, çağdaş, minimalist, retro gibi tarzlar son dönemde moda olan dekorasyon modelleridir.
 • Kişiliğinize göre renklendirme işlemine karar verin. Rengarenk bir ev mi daha sakin ve dingin bir ev mi?
 • Mobilya seçerken dikkat! Evinizin boyutuna göre uygun mobilyalar seçerek daha şık bir görüntü kazanırsınız. Ne çok küçük ne de çok büyük kalacak mobilya seçimi iç dekorasyon için kötü bir görünüme neden olur.
ic dekorasyon

Ofis Dekorasyonu

Günümüzün en büyük bölümlerini çalışma alanlarında geçiririz. Dolayısıyla çalışma alanı olan ofislerin dekorasyonu da oldukça önemlidir. Ofis dekorasyonu, insanların üretkenlik, verimlilik ve aktiflik gibi konuları etkilemektedir. Ferah ve iç açıcı çalışma alanları insanların motivasyonunu arttırır.

 • Kurumsal firmalar, kurumsallığı ön plana çıkararak bir ofis dekorasyonu hazırlar. Bu sayede kurum içi çalışanlar kurumsal kimlik çalışma standartlarına göre hareket eder.
 • Ortak kullanım çalışma alanlarında yapılan dekorasyonlar çalışanların performansını arttırmaktadır.
 • Çalışma masalarını doğal ışığın yönüne göre ayarlayın. Bu sayede görüş alanını daha yüksek tutmuş olursunuz.
 • Ofis dekorasyonunda ortak kullanım alanlarında ses izolasyonu ile ilgili ürünler kullanılmalıdır.
 • Doğru aydınlatma ürünleri ve aydınlatma ayarı kullanımı, çalışan performansını arttırır.
İçerik
Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri

Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri , vitrinlerde yerini aldı. Ahşap yerleşik hayata geçtiğimiz1

2 dk. 104 Okundu
İçerik
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Modern Chester Koltuk Dekorasyonları , 1600’lü yıllardan beri yeniliğini ve popülerliğini korumaktadır. Birçok alıcısı olan1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
İtalyan Salon Takımı İpuçları

İtalyan Salon Takımı İpuçları , evin en çok vakit geçirdiği yer salonlardır. Eve gelen kişinin1

4 dk. 80 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.