KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dekorasyonlarında Gelinen Son Nokta

Banyo Dekorasyonlarında Gelinen Son Nokta , teknolojinin ve modern kültürün değişimleri ile artık klasikleşmiş banyo algısını kırmaktadır. Banyolarda önde tutulan ilk kriter işlevselliktir. Son zamanlarda banyo dekorasyonları teknolojinin getirdiği imkanlarla farklılaşmaya başlamıştır.

Banyo Dekorasyonlarinda Gelinen Son Nokta 3
Banyo Dekorasyonlarında Gelinen Son Nokta

Özel Tasarımlar

Banyolara yeni bir bakış açısı getirilmesi ile birçok dekor ürünü de değişti. Görmeye alışık olduğumuz duş başlıkları,küvetler,ısı sensörlü musluklar,dolaplar,klozetler gibi ürünler için artık özel tasarımlar yapılmaktadır. Banyolarda kişiselliğin ve öznelliğin hakim olduğu dekorasyonlar görenleri hayrete düşürüyor. Bunun yanında materyalleri,yapı malzemeleri ve renklerle yeni tasarımlar öne süren firmalar, alıcıyı cezb etmeyi başarıyor.

Banyo Dekorasyonlarinda Gelinen Son Nokta 4
Banyo Dekorasyonlarında Gelinen Son Nokta

İşlevselliği görsellikle harmanlayan bu tasarımlar son zamanlarda evlere fazlasıyla girmeye başladı. Şık ve farklı tasarım tercih edenlere yanında konforluğu da sağlamak oldukça kolay hale gelmiştir. 

Duvar ve tavanlarda kullanılan malzemelerin aynı olduğu banyolar bütünlük sağlamaktadır. Küçük detaylar ile banyolarda farklı esintiler yaratmak için duş başlıkları değiştirilmesi gereken önemli dekorlardır. Duş başlıklarının farklı püskürtme seviyeleri ve modelleri sayesinde masaj yapma özelliği sağlaması tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Artık tek duş başlığı görülmeyen banyolarda , kullanılabilen duvarlarından da su takviyesi yapılmaktadır.

Her yerden su ve sıcaklık alabileceğiniz bu tür başlıklar banyolara lüx ve modern hava katmaktadır. Zeminden tavana kadar cam kaplı olan banyolar, doğal görünümü ile alıcıların beğenisine sunulmuştur. Zeminlerde suya dayanıklı doğal görünümler ile destekleyebileceğiniz  bu tür tasarımları kullanmak oldukça kolaydır. Beyaz ve yeşil renklerin verdiği doğa hissini kullanarak banyolarınızı bu tarzlarda dekore edebilirsiniz.

Lüks Görünümler

Koyu renklerde banyo dekorasyonlarına sahip olmak istiyorsanız, mozaikler ile kullanmak istediğiniz renkleri harmanlayabilirsiniz. Mozaikler görünümleri gereği ayrı oldukları için kullanacağınız renklerde dikkatli olmalısınız. Yanlış renk seçimleri karışıklığa sebep olabilir. Banyolarınızda daha lüx bir görünüm tercih etmek isterseniz eğer deri tasarımlar kullanabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonlarinda Gelinen Son Nokta 2
Banyo Dekorasyonlarında Gelinen Son Nokta

Banyo dekorasyonlarında şıklığınızı gösterecek bir diğer parça lavabolardır.Standart lavabo ve dolaplı sistem algılarını kıran deri ile harmanlanmış çekmeceli dolaplar banyolar için harika bir dekor haline gelmiştir. Görünüşleri itibari ile aynalı makyaj masalarını anımsatsa dahi üzerine yerleştirilen lavabolarla farklı bir tarzı vardır. Dresuar görünümüne sahip olsa bile çok şık bir lavabo dekorasyon ürünüdür.

İçerik
Bahçe Dekorasyonu

Bahçe Dekorasyonu, son zamanlarda herkesin aradığı bahçeli evler huzurun adresi haline geldi. Bahçesi olan bir1

2 dk. 45 Okundu
İçerik
Cam Yemek Odası Masaları

Cam Yemek Odası Masalarını çoğunluklar mutfaklarda görmeye alışkınız.  Tercihi mutfak olmasına rağmen salonlarda da çok1

2 dk. 15 Okundu
İçerik
İç Dekorasyon

İç Dekorasyon, aklınıza gelebilecek bütün iç mekanların dekorasyonunu kapsar. Bir çok farklı alanda yapılanları bir1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.