KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi Akıllı Saat Önerileri (2022 Güncel Liste)

Artık teknolojinin dokunmadığı hiçbir alan kalmadı. Günümüzde kullanılan birçok üründe teknoloji kendine yer bulmuştur. Bu ürünlerden biri de akıllı saatlerdir. Normal saatlerin çok fazla üstünde olan bu saat modelleri, birçok insanın kolunda yer edinmeye başlamıştır. Birçok firma, ürettikleri mükemmel akıllı saatlerle adeta yarış içerisine girmişlerdir.

Şu anda akıllı saat almak isteyenlerin karşısına birçok model çıkmaktadır. Size bir kolaylık sağlamak için en iyi akıllı saat önerileri aşağıda verilmiştir. 2022 akıllı saatler olarak karşımıza çıkan bu modeller, kıyasıya yarışacak olan özelliklere sahiptirler. Aynı zamanda en iyi akıllı saatler olarak bilinen bu ürünler, tasarımları ve kullanımları ile sizleri şaşırtacaktır.

Haylou Solar Ls05

Haylou Solar Ls05

Haylou Solar Ls05 (Akıllı Saatlerin En Ucuzu) 334 ₺

Akıllı saatlerin en ucuzu olarak nitelendirilen Haylou Solar LS05, 2020 senesinde satışa çıkarılmıştır. Uygun fiyatı ve olağanüstü tasarımı ile oldukça beğenilen bir saattir. Aynı zamanda ülkemizde çok fazla kullanılmaktadır.

Bunun nedeni en başta uygun fiyatlı olmasından dolayıdır. Diğer akıllı saat modellerine göre daha sade bir görüntüsü vardır. Abartı sevmeyenlerin tercih edebileceği ideal bir saattir.

Toza ve suya dayanıklı olan bu saat, şu özelliklere sahiptir:

 • Telefonunuza gelen bildirimleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Telefonunuza gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz. Ancak arama işlemi yapamazsınız.
 • Müzik çalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • SMS görüntülemesi yapabilirsiniz.

Bu özelliklere sahip olan Haylou Solar LS05, spor modu, mesafe ölçer ve kronometre özelliklerini de taşımaktadır. 270-300 TL arası satış fiyatı vardır.

Haylou Solar Ls05 Inceleme

Imilab Kw66

Imilab Kw66

Imilab Kw66 369 ₺

Yine en uygun akıllı saatler arasında yer alan Imilab KW66, fiyatına oranla oldukça kullanışlıdır. Sade ve klasik tasarımı ile çok beğenilmektedir. 1.28 inç HD ekranıyla, 13 adet spor modunu da sizlere sunuyor. Nabız ölçme ve kalp atışı dinleme gibi özellikleri mevcuttur. Sesli görüşme özelliği ne yazık ki yoktur. 430-500 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

Imilab Kw66 Inceleme

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite 799 ₺

Apple Watch serileriyle benzerlik gösteren Xiaomi Mi Watch Lite, tasarımına bakıldığında oldukça iyi bir saattir. Saatte zamanlayıcı, kalori takibi ve mesafe ölçer gibi özellikler yer alıyor. Aynı zamanda günlük kullanımda ihtiyacınız olacak bazı uygulamalar ise saat içerisinde yer alıyor. Telefon görüşmelerine imkan vermeyen bir modeldir. Ancak diğer özellikleri, gayet kullanılabilecek bir saat olduğunu herkese gösteriyor. Xiaomi Mi Watch Lite fiyatı ise 780-900 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Xiaomi Mi Watch Lite Inceleme

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch 1.379 ₺

Performans ve fiyat özellikleri karşılaştırıldığında son derece ideal bir akıllı saat modelidir. 1,39 inç ekrana sahip olan Xiaomi Mi Watch, 1GB depolama alanı ile çeşitli özellikleri bizlere sunuyor. 16 MB RAM özelliğini taşıyan bu saat, müzik çalar ve bildirim kontrollerinin yapılmasına da izin veriyor. Spor uygulamalarının bolca yer aldığı bu akıllı saatte, mikrofon ve kamera özellikleri yoktur. 1.000-1.100 TL arasında satışı yapılmaktadır.

Xiaomi Mi Watch Inceleme

Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit 1.337 ₺

Sportif görünümlü akıllı saat modelleri arasında yer alan Huawei Watch Fit, üstün donanımı sayesinde kullanıcıların gözlerini kamaştırıyor. Uyku takip modu, kalp ritminin ölçülmesi ve GPS gibi özellikleri vardır. Sesli şekilde konuşma özelliği, bu saatte mevcut değildir. Bluetooth ve maksimum 350-500 adet şarkı kaydetme özelliği vardır. Yeşil, turuncu, siyah ve pembe renkleri bulunan bir akıllı saattir. Saatin fiyatı ise 1100-1250 TL’dir.

Huawei Watch Fit Inceleme

Tcl Alcatel Movetime Mt40X

Tcl Alcatel Movetime Mt40x

Tcl Alcatel Movetime Mt40x 1.299 ₺

Daha çok çocuklar için uygun olan bir akıllı saattir. Ekran boyutunun küçük olması, çocuklar için ideal bir akıllı saat olmasına neden olmuştur. Acil durum aramalarına izin vermesi, navigasyon kullanımına müsaade etmesi ve mesajlaşma hizmeti sunması, bu akıllı saatlerin öne çıkan avantajlarıdır. TCL Alcatel Movetime MT40X’i şarja takmadan 4 gün boyunca kullanabilirsiniz. Pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. TCL Alcatel Movetime MT40X’i almak istiyorsanız 1350-1600 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekir.

Tcl Alcatel Movetime Inceleme

Reeder S1 Max

Reeder S1 Max

Reeder S1 Max 628 ₺

2021 yılında Reeder markasının bizlere sunduğu bir akıllı saattir. Tasarımı hakkında çok fazla eleştiri topuna tutulan Reeder S1 Max, fiyatının düşük olmasına rağmen çok iyi özellikleri taşıyor. Akıllı saatlere göre yeterli bir donanıma sahiptir. Hoparlör, mikrofon ve kamera gibi özellikleri bulunmamaktadır. Aynı zamanda telefon görüşmelerine de izin verilmemektedir. Siyah ve altın renklerinden birini tercih etme şansınız bulunuyor. Reeder S1 Max’ın fiyatıysa 580-700 TL arasında değişebiliyor.

Reeder S1 Max Inceleme

Amazfit Bip U Pro

Amazfit Bip U Pro

Amazfit Bip U Pro 674 ₺

Akıllı saat üretiminde oldukça hızlı bir şekilde yükselen Amazfit, çıkarmış olduğu Bip U Pro isimli akıllı saatiyle son derece olumlu tepkilerle karşılaşmıştır. Tasarımıyla en iyi akıllı saatler arasında yer almayı başarmıştır. Kolunuza taktığınız zaman şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Saat üzerinden mesajlarınızı ve aramalarınızı rahatlıkla görme şansınız vardır. Ayrıca Amazfit Bip U Pro’da çeşitli sağlık uygulamaları da bulunmaktadır. Amazfit Bip U Pro için 650-750 TL ödemeniz gerekir.

Amazfit Bip U Pro Inceleme

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic 599 ₺

Ekran boyutunun küçük olmasına rağmen çok beğenilen bir akıllı saattir. Saatin dahili depolaması 128 MB’tır. Donanım açısından biraz zayıf gibi dursa da fiyat aralığına göre çok iyi bir cihazdır. Bu akıllı saati kullanarak gelen mesajlarınıza yanıt vermeniz mümkün değildir. Aynı zamanda telefon görüşmeleri için de izin yoktur. Günlük hayata ve spor hayatına dair uygulamalar vardır. Honor Watch Magic’i almak isteyen kişiler, 740-850 TL arası ücret vermelidirler.

Huawei Watch Gt 2 Pro Inceleme

Fitbit Versa

Fitbit Versa

Fitbit Versa 3 1.999 ₺

Fitbit Versa 3, en iyi akıllı saatlerdendir. Kullanım özellikleriyle aşırı bir popülerlik yakalayan bu saatler, fevkalade ekranıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Kordon yapısı, çok kullanışlıdır. Şık kordonu sayesinde tarzınızı şekillendirme fırsatınız vardır. SMS ve çağrı bildirimlerini sizlere sunar. Fitbit Versa 3 diğer akıllı saatlerde bulunan özelliklerin birçoğunu kendisinde barındırıyor. Ayrıca saat üzerinden sesli asistanı da kullanabilirsiniz. Fitbit Versa 3’ün ülkemizdeki fiyatı ise 2100-2400 TL’dir.

Fitbit Versa Inceleme

Huawei Watch Gt 2 Pro

Huawei Watch Gt 2 Pro

Huawei Watch Gt 2 Pro 1.999 ₺

Akıllı saat markası denildiğinde akla gelen isimlerden biri Huawei’dir. Huawei Watch GT 2 Pro, bazı bilgilerinizin depolanmasına imkan sunuyor. Bu saati çok yoğun şekilde kullandığınız zaman şarjı 24 saat içerisinde bitmektedir. Ancak çok nadir bir kullanım yaparsanız, yaklaşık 14 gün şarjı dayanmaktadır.

Bu akıllı saatte dikkat çeken bir özellik vardır. O da saat içerisinde yer alan uygulamaların Huawei uygulamaları olmasıdır. Spor ve saat kategorilerinde çok iyi bir durumda olan Huawei Watch GT 2 Pro, 2300-2500 TL arası satışa sunulur.

Huawei Watch Gt 2 Pro Inceleme

Amazfit Gts 2

Amazfit Gts 2

Amazfit Gts 2 849 ₺

Amazfit akıllı saatlerinin hepsi de şıktır. Ancak GTS 2’nin ayrı bir şıklığı bulunmaktadır. Şıklık konusunda iddialı olan Amazfit GTS 2, donanım konusunda da iddiasını ortaya koymaktadır. 1.65 inçlik ekranı olan Amazfit GTS 2, normal şekilde kullanıldığı zaman şarjını maksimum 10 güne kadar koruyabiliyor.

Ayrıca saat hafızasına şarkı yüklemek istiyorsanız, maksimum 600 adet şarkı yükleme imkanınız bulunuyor. Mikrofon ve de hoparlör özellikleri vardır. Ayrıca Amazfit GTS 2 ile telefon görüşmelerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Amazfit GTS 2’ye 1750-1900 TL arası fiyat biçilmiştir.

Amazfit Gts 2 Inceleme

Zeblaze Thor 5 Pro

Zeblaze thor 5 Pro

Zeblaze thor 5 Pro 2.832 ₺

Ülkemizde satışına henüz başlanan bir akıllı saattir. Ancak yeni satılmaya başlanmasına rağmen en iyi akıllı saatler içerisinde yer almayı başarmış bir modeldir. Zeblaze Thor 5 Pro’yu az düzeyde kullanırsanız, şarjını 5 gün koruyabilir. Modern akıllı saatlerde bulunan çoğu özellik, Zeblaze Thor 5 Pro’da da vardır. Web tarayıcısı desteğine sahip olan bu akıllı saat, videolu görüşmeye de imkan vermektedir. 1900-2200 TL arasında da satışı yapılıyor.

Zeblaze Thor 5 Pro Inceleme

Oppo Watch

Oppo Watch

Oppo Watch 1.999 ₺

Popüler akıllı saatler arasında bulunan Oppo Watch, Samsung ve Apple markalarıyla büyük bir rekabet gösteriyor. Dahili depolamasının 8 GB olması bile Oppo Watch’ın ne kadar iyi bir özelliğe sahip olduğunu gösteriyor. Oppo Watch, aynı zamanda hızlıca şarj olma özelliği taşır. 1900-2000 TL arasında satılan Oppo Watch, sıra dışı yazılımlarıyla popülerliğini hiç kaybetmiyor.

Oppo Watch Inceleme

Garmin Venu

Garmin Venu

Garmin Venu 2 8.214 ₺

Yükselişte olan akıllı saat Garmin Venu 2, kalitesi yüksek olan saatlerdendir. Saatin tasarımının çok özel bir model olması, Garmin Venu 2’ye hayran kalınmasını sağlıyor. Garmin Venu 2’de kullanılan ekran AMOLED teknolojisidir. Akıllı telefonda bulunan tüm özellikler, neredeyse bu akıllı saatte de bulunmaktadır.

Ayrıca Garmin şirketine özel olan bazı uygulamalara saatte de yer verilmiştir. NFC destekli olan Garmin Venu 2, memnuniyet konusunda kullanıcılarından olumlu dönüşler almaktadır. Garmin Venu 2’nin satışı ise 7.000 TL’den başlamaktadır.

Garmin Venu Inceleme

Vestel Akıllı Saat

Vestel Akıllı Saat

Vestel Akıllı Saat 629 ₺

Fiyat ve donanım özellikleri, kullanıcıları memnun etmektedir. Ekranı 1.3 inç olan Vestel akıllı saat, suya dayanıklı olmasını belgelendirmiştir. Vestel akıllı saatlerde de diğer modellerde olan özellikler vardır. Vestel akıllı saat, SIM desteğini ve Wİ-Fİ özelliğini barındırmıyor. 550-650 TL arasında satılmakta olan Vestel akıllı saat, mesafe ölçmeyi ve kalori takibini de yapmaktadır.

Vestel Akilli Saat Inceleme

Amazfit Gtr 3 Pro

Amazfit Gtr 3 Pro

Amazfit Gtr 3 Pro 1.799 ₺

En iyi akıllı saat önerilerimiz arasında yer bulmayı başaran Amazfit GTR 3 Pro, AMOLED teknolojisiyle hazırlanmış bir ekrana sahiptir. Bu saati kullanırken ekranını sürekli açmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Amazfit GTR 3 Pro’nun ekranı, sürekli olarak açık kalabilir. GTR 3 Pro’yu nadiren kullandığınız zaman şarjı, 10 gün boyunca dayanabilir.

Bu süre, birçok kullanıcıyı memnun ettiği için GTR 3 Pro’ya karşı ilgi yoğunlaşmaktadır. Uygulama sayısı ile öne çıkan bir akıllı saattir. 120 dakika içerisinde şarj olan Amazfit GTR 3 Pro, 500 şarkıyı da depolayabilmektedir. 2400-2700 TL arasında da satışı gerçekleşmektedir.

Amazfit Gtr 3 Pro Inceleme

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 2.279 ₺

Samsung Galaxy Watch 4, hem en iyi akıllı saat önerileri arasında yer alır hem de en kaliteli akıllı saat olma özelliğini taşır. Samsung Galaxy Watch 4’ün iki farklı inçe sahip olan modeli vardır. Sadece ekran yönünden farklılık gösteren bu akıllı saatler, donanımsal bir farklılığa sahip değillerdir.

Donanım söz konusu olduğunda adından fazlaca söz ettiren Samsung markası, Galaxy Watch 4 ile bunu çok iyi göstermektedir. Akıllı saatte çok işinize yarayacak uygulamalar vardır. Samsung Galaxy Watch 4’ü almak için 2.799-3.000 TL arasını gözden çıkarmanız gerekir.

Samsung Galaxy Watch 4 Inceleme

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro 6.999 ₺

Akıllı saat modelleri arasında büyük bir iddiaya sahip olan Huawei Watch 3 Pro, 16 GB’lik depolama alanıyla konuşulmaktadır. Kullanım ömrünün en fazla olduğu akıllı saatlerden biridir. Bu akıllı saat modelinde Huawei uygulamalarını sık sık göreceksiniz. 5.700 TL ve üzeri bir fiyat vererek Huawei Watch 3 Pro’yu satın alabilirsiniz.

Huawei Watch 3 Pro Inceleme

Apple Watch Seri 7

Apple Watch Seri 7

Apple Watch Seri 7: 5.979 ₺

Ekim 2021’de kullanıcılara sunulan Apple Watch seri 7, suya, çatlamaya ve toza dayanıklıdır. 32 GB hafızasıyla sizi oldukça memnun edecek bir donanımdadır. 6000 TL’den başlayan fiyatı ise bu cihazların ne derece kaliteli olduğunu göstermektedir. Apple Watch seri 7, kullanabileceğiniz en modern akıllı saatlerdendir.

Apple Watch Series 7 Inceleme

İçerik
Discord Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Discord, son zamanlarda oyun oynamayı seven, oyun oynadıkça eğlenen birçok kullanıcının takım arkadaşlarıyla sesli iletişim1

3 dk. 65 Okundu
İçerik
İlaçlı Sebze ve Meyveyi Nasıl Anlaşılır?

Ürettiğimiz meyve ve sebzeler sağlımız açısından çok önemlidir. Doktorların sürekli olarak insanların meyve ve sebze1

6 dk. 22 Okundu
İçerik
iPad’i Bilgisayar Monitörü Olarak Nasıl Kullanılır?

Laptop kullanıcılarının her zaman dert ettiği sorunların başında ekran görüntüsü aktarımı yapan monitörün oldukça küçük1

2 dk. 77 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 29,443.00
 • ethereumEthereum (ETH) $ 1,995.79
 • tetherTether (USDT) $ 1.00
 • usd-coinUSD Coin (USDC) $ 0.999936
 • binance-coinBNB (BNB) $ 297.12
 • xrpXRP (XRP) $ 0.418232
 • binance-usdBinance USD (BUSD) $ 1.00
 • cardanoCardano (ADA) $ 0.538559
 • solanaSolana (SOL) $ 52.17
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.087412
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 10.15
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 32.02
 • wrapped-bitcoinWrapped Bitcoin (WBTC) $ 29,429.00
 • staked-etherLido Staked Ether (STETH) $ 1,966.56
 • tronTRON (TRX) $ 0.070236
 • shiba-inuShiba Inu (SHIB) $ 0.000012
 • daiDai (DAI) $ 1.00
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 69.14
 • crypto-com-chainCronos (CRO) $ 0.189981
 • leo-tokenLEO Token (LEO) $ 4.95
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 0.676703
 • nearNEAR Protocol (NEAR) $ 6.24
 • ftx-tokenFTX Token (FTT) $ 30.70
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 196.89
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 7.21
 • stellarStellar (XLM) $ 0.135101
 • okbOKB (OKB) $ 12.24
 • cosmosCosmos Hub (ATOM) $ 10.63
 • algorandAlgorand (ALGO) $ 0.455721
 • moneroMonero (XMR) $ 167.37
 • flowFlow (FLOW) $ 2.83
 • ethereum-classicEthereum Classic (ETC) $ 20.53
 • apecoinApeCoin (APE) $ 8.12
 • uniswapUniswap (UNI) $ 5.06
 • elrond-erd-2Elrond (EGLD) $ 95.07
 • hedera-hashgraphHedera (HBAR) $ 0.102655
 • vechainVeChain (VET) $ 0.030857
 • theta-fuelTheta Fuel (TFUEL) $ 0.065508
 • internet-computerInternet Computer (ICP) $ 8.01
 • magic-internet-moneyMagic Internet Money (MIM) $ 0.993620
 • chain-2Chain (XCN) $ 0.109548
 • axie-infinityAxie Infinity (AXS) $ 21.94
 • decentralandDecentraland (MANA) $ 1.12
 • filecoinFilecoin (FIL) $ 8.03
 • compound-ethercETH (CETH) $ 39.90
 • the-sandboxThe Sandbox (SAND) $ 1.28
 • tezosTezos (XTZ) $ 1.76
 • defichainDeFiChain (DFI) $ 2.96
 • fraxFrax (FRAX) $ 1.00
 • kucoin-sharesKuCoin Token (KCS) $ 14.98
cemre.com