Ana Sayfa Sosyal Medya 10 Adımda Ücretsiz Tinder Plus Nasıl Alınır?

10 Adımda Ücretsiz Tinder Plus Nasıl Alınır?

10-Adimda-Ucretsiz-Tinder-Plus-Nasil-Alinir
10-Adimda-Ucretsiz-Tinder-Plus-Nasil-Alinir

Son zamanlarda Telegram, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının artış göstermesiyle birlikte insanların arasındaki etkileşim de tamamen bu uygulamalara taşındı. Bir bayanla bir erkeğin birbirini hiç tanımazken bir anda arkadaşlık ya da ilişki kurması geçmişte neredeyse tahmin edilemeyecek kadar imkansızken bu zamanlarda gerçekten görülmeye değer. Ücretsiz Tinder Plus adı verilen uygulama ise tam olarak bu noktada ülkenin neresinde olursa olsun insanların profil oluşturmasıyla birlikte birbiriyle tanışmasına aracılık ediyor. Bu sayede hiç beklemediğiniz ilişkiler kurabiliyor, yeni yeni insanlar tanıyabiliyorsunuz.

Her ne kadar böyle olsa da uygulamanın içerisinde olan reklamlar ve normal üyelikteki kısıtlamalar bazen can sıkıcı hâl alabiliyor. Bu sebeple insanlar reklamlardan ve kısıtlamalardan kurtulmak için ücretsiz tinder plus satın almanın yollarını arıyor. Huawei markasının son zamanlarda oldukça popülerlik kazanmasında etkin rol oynayan AppGallery aracılığıyla tinder ücretsiz plus üyelik alabiliyorsunuz hem de bu üyelik tam tamına 6 ay süreyle size avantaj sağlıyor. Bu içeriğimizde AppGallery aracılığıyla tinder plus promosyon kodu almak için neler yapmanız gerektiğini detaylıca anlatacağız.

Tinder Plus Mi Tinder Gold Mu?

Her iki üyelik türünün de kendine has özellikleri bulunuyor. Bu özellikler;

Tinder Plus Özellikleri

 • Sınırsız Beğeni Hakkı
 • Beğeniyi Geri Alma
 • Günlük 5 Adet Super Like
 • Ayda 1 Kere Boost
 • Pasaport
 • Tamamen Reklamsız

Tinder Gold Özellikleri

ücretsiz tinder plus

Tinder Gold satın aldığında hem bu üyelik tipi tarafından sunulan ayrıcalıkları hem de ekstra ayrıcalıklara sahip olursunuz.

 • Uygulama Tarafından Senin İçin Seçtiklerimiz
 • Eşleşmeyi Reddetmeden Önce Kiminle Eşleştiğini Görmek
 • Sınırsız Beğeni Hakkı
 • Beğeniyi Geri Alma
 • Günlük 5 Tane Super Like
 • Ayda 1 Kere Boost
 • Tamamen Reklamsız

Her iki üyelik tipinin sunduğu avantajlara göre sizin için hangisinin faydalı olacağına karar verebilirsiniz. Teoride bakıldığında Tinder Gold daha mantıklı olarak görülse de bu üyelik tipi yeterli olabilir. Tüm bunların yanı sıra Tinder Plus Fiyat açısından da diğer üyelik tipine göre daha ucuzdur.

İlginizi Çekebilir:  Youtube Video İndir

Ücretsiz Tinder Plus Promosyon Kodu Alma 2020

Bu üyelik tipine ücretsiz sahip olmak için bir promosyon koduna ihtiyacınız olacaktır. Bu promosyon kodu ise Huawei tarafından yeni yayına sunulan uygulama indirme mağazası olan AppGallery tarafından sunuluyor. Her ne kadar ilk 1000 adet ile sınırlı olsa da ücretsiz tinder plus satın almak için sadece uygulamayı indirmek sizler için yeterli olacaktır. Bu bir nevi Tinder Plus Hile olarak görülebilir. Bunun nedeni ise herhangi bir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Her ne olursa olsun büyük bir marka tarafından dağıtıldığı için herhangi bir ban ya da uygulama içerisinde işlem engeli gibi bir durumla karşılaşmak mümkün değildir. Bedava Ücretsiz Tinder Plus almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 1. Cihazınızın uygulama mağazasına girerek “Huawei Store” ya da “AppGallery” adlı uygulamayı indirin.
 2. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra üyelik işlemlerinizi tamamlayın.
 3. Arayüze erişim sağladıktan sonra ekranın sağ alt kısmında bulunan “Ben” butonuna tıklayın.
 4. Mağaza sizi profilinize yönlendirecektir.
 5. Burada “Hediyeler” adlı bir seçenek bulunuyor. Bu seçeneğe tıklayın.
 6. Hediye merkezinde birbirinden farklı hediyeler bulunuyor. Ekranı aşağıya kaydırarak “Tinder Hediyesi” başlığını göreceksiniz.
 7. Burada bulunan “Almak İçin Yükleyin” butonuna tıklayın.
 8. Ücretsiz Tinder Plus Apk uygulaması inmeye başlayacak.
 9. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ekrana “Kopyala” butonu gelecektir.
 10. Bu butona tıklayarak Ücretsiz Tinder Plus satın almak için gerekli olan promosyon kodunu kopyalamış olacaksınız.
 11. Tinder uygulaması içerisinde üyelik satın alma sayfasına gelerek bu kodla ücretsiz olarak 6 aylık plus üyelik sahibi olabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Spotify Playlist Aktarma (Youtube)

Tinder Plus İşe Yarıyor Mu?

Tinder uygulamasında her üyelik tipinin eşleşme konusunda birbirine göre avantajları bulunuyor. Bu üyelik tipinin premium üyelik özelliğini taşıyor olmasından dolayı mutlaka eşleşmelerinizde işe yarayacaktır.

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz