KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu, evin düzenini ve temizliğini gösteren önemli yerlerden birisidir. Küçüğünden büyüğüne uygun ölçülerle dekora edilen banyolar geniş kullanım alanları da sağlamaktadır.

Banyo Dekorasyonu1
Banyo Dekorasyonu

Küçük banyolar için uygun dekorasyonlar genellikle minimalist şekilde tasarlanır. Bu sayede banyonuz daha büyük görünmektedir. Şık , modern ve geleneksel tercihler de seçseniz uygun yerleşim ile banyolarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. 

Banyo Dekorasyonu3
Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu İpuçları 

 • Oval duşakabin veya küvet kullanımı ile daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda duşakabinin camlarının özellikleri ve inceliği de bu durumu desteklemektedir.
 • Alanın daha yüksek ve geniş görünmesini istiyorsanız bazı boya hilelerini kullanabilirsiniz. Tek renk yerine, kullanacağınız boyanın tonları ya da açık, koyu şeklinde kullanmanız genişliği sağlayacaktır.
 • Musluklarınızı duvara monteli olarak kullanmak daha iyi olacaktır. Tarzınızı yansıtmıyorsa daha minimalist şekillerde yeniden yaptırabilirsiniz. 
 • Etrafta fazla eşya bırakmamaya özen gösterin. Onların yerine gömme dolap ya da dolaplarınızın içine fazla raflar ekleyebilirsiniz.
 • Duvara monte edeceğiniz boyutlar ve adetlerin 3 ü geçmemesine özen gösterin. Duvarları fazla kapatırsanız göz yorucu bir görüntü elde edersiniz. 
 • İddialı duvar kağıtları ve boyama desenleri banyonuzu ilgi çekici hale getirecektir.
 • Fayanslarınızı karışık yapılardan kaçınarak uyum içinde sağlamalısınız. Tek renk fayans büyük alan hissi yaratır.
 • Gömme dolapları tercih ederseniz alacağınız eşyalar azalmış ve ortam rahatlamış olacaktır. Bu durum bütçenize de etkisi olacaktır. Banyo dekorasyonlarını hayat kurtarıcısıdır.
 • Banyo aynanızı yuvarlak seçmeniz alan hissini güçlendirecektir. Dikdörtgen ayna standardının altında ise yani daha büyük değilse kullanmamanızı öneririz.
 • Basit ve sade tasarımlara yönelmek banyonuzda kasvetli ortam yaratmanın önüne geçecektir. 
Banyo Dekorasyonu7
Banyo Dekorasyonu

Banyo Aksesuar Çeşitleri

Banyo aksesuar çeşitleri ile banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Aksesuarları tercih ederken , model ve renklerinin yanında işlevselliğide ön planda olmalıdır.  

Banyo Dekorasyonu6
Banyo Dekorasyonu

Banyo aksesuar modelleri konusunda en çok ilgi duyulan ürün sabunluk setleridir. Eğer banyonuzdaki fayanslar ile uyumlu olan bir renkte sabunluk seti tercih etmeniz uyumluluğu sağlayacaktır. Tütsü ya da kokulu mumlar kullanarak banyonuzun havasını ve atmosferini de değiştirebilirsiniz.  

Banyo Dekorasyonu8
Banyo Dekorasyonu

Banyolarda en çok duş ürünlerinin nereye koyulması gerektiği soruluyor. Metal parçalar tercih ederseniz, nemden küflenme ihtimalinide azaltmış olursunuz.

İçerik
Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar

Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar , masanın ve yastığın kılıfını birbirine bütünleyen bir zevke1

2 dk. 43 Okundu
İçerik
Bahçe Dekorasyon

Bahçe Dekorasyon , ürünleri uyum ve güzelliği ile bahçeyi muhteşem kılan en önemli özelliklerdendir. Bahar1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en1

2 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.