KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dekoratif Mutfak Dolapları

Dekoratif Mutfak Dolapları ,mutfak tasarımlarının çoğunluğunu kaplayan alanlardır. Mutfaklarda duvarın işlevsel olarak kullanılması depolama alanı ve konforluk açısından da önemlidir.

Kişiliğimizi yansıtacak dekorasyonunuzu kendi tarzınıza uygun hale getirecek en önemli detay dekoratif mutfak dolaplarıdır.

dekoratif mutfak rafi terek baharatlik rafi mutfak duvar rafi 0727802214166405
Dekoratif Mutfak Dolapları

Mutfak dekorasyonları diğer odalar gibi gelişmeye ve geliştirmeye açık alanlardır. Mutfak dolaplarınızı dekoratif leşerek misafirlerinize görsel bir şölen hazırlamasına da yardımcı olacaktır. Evlerde genellikle fazla geçirilen zamanlar olan mutfaklar, konforlu ve kaliteli bir zaman geçirmenizi de en büyük örneğidir. İsterseniz var olan mutfak dolaplarınızı dekoratifleştirin isterseniz ve alanınız var ise boşta kalan duvarlarınıza dekoratif dolap modelleri yerleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaştığınız alanları bu sayede daha iyi geçirmiş olursunuz.

Mutfağınızı dinamikleştirdikçe içinden çıkmak istemeyeceksiniz. Küçük ve dar alanlarınız var ise mutfaklarda boydan boya veya daha fazla dolap kullanımı hem göz yorucu hemde kalabalık bir görünüme sahip olacaktır. Özellikle göz hizalarına yerleştiren mutfak dolapları karşımızdaki alanın gerçekliğini göstererek olduğundan daha dar ve küçük mutfak dekorasyonu gösterir. Göz algısına ve yanılsamalarına dikkat etmeniz mutfağınızı daha geniş ve konforlu alanlara çevirebilir. 

Tam da bu tarz yerler için en kullanışlı depolama alanları raflardır. Dekoratif mutfak rafları, dolaplar kadar geniş olmamasına rağmen doğru yerleştirildiğinde dışarıda kalan bütün eşyaları yerleştirmeye uygundur. Dağınıklık oluşturan her şeyi toparlar ve odaya şıklık katar.

Doğru Mutfak Rafları

Duvar rafları farklı kullanım amaçlarına hizmet edebilir veya kullanılabilir 

Bu raflar genelde eşyaları düzenlemek için değil de boş duvarları süslemek, odanın daha zengin görünmesini sağlamak içindir. Ancak mutfakta kullandığımız duvar rafları tamamen farklıdır. Buradaki rafları estetik özelliklerinden ziyade kullanım özelliğine göre seçeriz. Fonksiyonel olması, kolay ulaşılabilir ve sağlam olmasının yanında yapıldığı malzemenin mutfaktaki nem ve buhara dayanıklı olması gerekir. Kap kacakları taşıyabileceği gibi cam bardaklar için de uygun olmalıdır.

Vitrin özellikleri

Mutfak raflarını depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda vitrin gibi sergilemekte mümkündür. Bu tür dekorasyonlar tercih edilebilir. Çeyizinizdeki en şık yemek takımlarınızı dizip sergileyebileceğiniz raflarda, annelerinizin el emeği göz nuru dantellerini de misafirlerinize gösterebilirsiniz. Tamamiyle modern bir dekorasyona sahip evde sadece bu alanda otantik bir hava oluşturup, değişik köşeler yaratabilirsiniz.

İçerik
Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları , evinde yenilik ve farklılık isteyenlerin başvurduğu yollardan bir tanesidir. Banyolar1

2 dk. 25 Okundu
İçerik
Küçük Yatak Odası Dekorasyonu

Küçük yatak odası dekorasyonu fikirlerinde, odanızın dar alanlarını etkili şekilde kullanarak daha şık ve stil1

4 dk. 88 Okundu
İçerik
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet Dekorasyon Modelleri , evlerinde yenilik ve modern görünüm isteyenlerin uzun uzun bakıp karar vermeye1

2 dk. 59 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.