KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları , evinde yenilik ve farklılık isteyenlerin başvurduğu yollardan bir tanesidir. Banyolar evin ayrı bölümleridir. Tasarımı ve dekorasyon seçimleri ile ayrı bir hava katılabilir. Eski kültürlerde banyolara pek önem verilmezdi. Genellikle küvet ve musluğu ile kullanıldı. Hamam tarzı kullanılan ve sadece ihtiyaçların gözetildiği banyolar günümüzde artık daha fazlasını temsil etmektedir. Banyo kavramının değişmesi ile farklı dekorasyon modelleri de geliştirildi.

Ozel Tasarim Banyo Dekorasyonlari2
Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Bugünlerde artık evini yenileyenler ve tamamen baştan dizayn edenler banyoları da es geçmiyor. Popülerliğini koruyan banyolar artık insanların daha uzun süre geçirdiği yerler olmuştur. Özellikle keyfine düşkün olanların kullandıkları tasarım modelleride görmeye değer. Markaların hazırladıkları banyo dekorasyonlarının yanında kişiye özel banyo tasarımları da yapılmaktadır.

Zevklerin ve kullanım kolaylıklarının bir arada olduğu , aynı zamanda uyum ve estetiklerinde ön plana çıkarılması özel tasarım banyo modellerini daha popüler yapmıştır. Araştırmalara göre her insandan 6 sı kendi özel banyo tasarımını yaptırmaktadır. 

Ozel Tasarim Banyo Dekorasyonlari3
Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Az Aslında Çoktur 

Geçmişten günümüze birçok model ve fikirlerin gelişmesi ile modern banyolar tercih edilmeye başlandı. Modern banyolarda kalabalıklığa pek yer verilmez. İhtiyaç ve kullanım kolaylıkları göz önünde bulundurulur. Çok fonksiyonlu banyo dekorları ile şıklığınızı yakalarken alanlarınızda açmış bulunursunuz.

Ozel Tasarim Banyo Dekorasyonlari4
Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Örneğin, büyük ve az bölmeli dolaplar yerine , gömme dolapları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda küçük banyo dolapları kullanarakta içlerine eşyalarınıza göre fazladan raf yapabilirsiniz. Bu tür dekorasyon fikirlerinde alanlarınızı açarken göz yorulmasının önüne geçmiş olursunuz.

Sadeliği az eşya olarak nitelendirenler bu fikirlerden uzaklaşabilirler. Az aslında çoktur. Doğru kullanım ve materyallerle sadeliğinizi şık hale getirebilirsiniz. Genellikle ahşap ve metal materyaller tercih edilmektedir. Tasarımlarınızda bu detayları fazla boğmadan uyumlu bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Banyolarda özellikle duşakabin ve küvetlerde fazla zaman geçirmeyi sevenler olabilir. Rahatlığınızı düşünerek, mobilyalarınızı banyolarınızda bu alanları açmak içinde kullanabilirsiniz. 

Banyoları sadece duş almak olarak değil de bakım maskeleri,gazete okumalar gibi bir çok ihtiyacınız için özel tasarım banyo modellerini inceleyebilir,kendi banyonuzu oluşurabilirsiniz. Banyo içinde rahat hareket edebileceğiniz alanlar bırakmak oldukça önemlidir.

Rahatlık ve Kullanışlılık 

Rahat ve kullanışlı banyo dolapları en az yer kaplayanlardır. Lavabolarınızın alt kısımlarını dolaba dönüştürebilir , dolabınız var ise raf sistemini değiştirebilirsiniz. Aynalarınızın arkasını da gömme dolaplar yaparak daha fazla alan kazanabilirsiniz. 

İçerik
Küçük Banyo Dekorasyonları

Küçük banyo dekorasyonları , doğru eşya ve renk kullanımları ile daha büyük banyolara sahip olabilirsiniz.1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri , hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile gönüllerde taht kurmayı1

2 dk. 15 Okundu
İçerik
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu, yeni dönemde en sık kullanılan dekorasyonlar türlerindendir. Geleneksel ve modern birleşimi1

2 dk. 13 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al