KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları, alan kazanmak isteyenlerin tercih ettiği dekorasyon ürünleridir. Az yer kaplayan ve kullanışlı olan ayaklı havluluklar banyonuza düzenide getirmektedir. Bu tür ürünler sadece havlular için değil , aynı zamanda birçok eşyalarınızı da toparlamaya yardımcı olacaktır.

Kullanım Alanları

Banyolarda en çok kullanılan havluluklar bu tasarımlar ile işinizi kolaylaştıracaktır. Lavaboların yanında yer alan havluluklar, banyoları kullanışlı hale getirmektedir. Lavabolarda kullanım kolaylığı sağlayan ayaklı havluluklar duşakabinler içinde asma aparatları bulunmaktadır. Havlusunu ayırmak isteyenleri de düşünen bu tasarımlar ile artık kendinize ait havlularınızı kullanabileceksiniz. 

Banyolarda Ayakli Havluluk Dekorasyonlari2
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Havluluk modelleri yalnızca banyo ortamında değil , yaşam alanlarının diğer bölümlerinde de kullanılmaktadır. Su ile temas edilen her alanlarda kullanılabilir. Raf şeklinde olan modeller mutfaklarda daha çok tercih edilmektedir. Mutfaklarda bezler,küçük ve büyük havlular kullanıldığı için bunları düzene koymak oldukça önemlidir. Düzeni ve daha çok eşyası olan kişiler genellikle raflı modelleri tercih etmektedir. 

Banyo görünümlerine şıklık katmak isteyen kullanıcılar ahşap modellerini tercih etmektedir. Havluluk petek modelleri, banyoyu hem ısıtıp sıcak tutması hem de üzerine asılan havluların sıcak kalmasını sağlamaktadır. Yuvarlak,kare vb.  havluluk modelleri ile banyolarınızda hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Siyah tonlarda olan ve daha canlı renklerde olan tasarımlar banyolarda daha çok ön plana çıkmaktadır. Tek kullanabileceğiniz gibi 2’li ve 3’lü takımlı havluluklarda kullanabilirsiniz. Bu tür detaylara dikkat etmek için banyolarınızın ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 

Banyolarda Ayakli Havluluk Dekorasyonlari3
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Havluluk fiyatlandırmalarında özellikleri,renkleri ve kullanıldığı materyallere göre değişmektedir. Sade görünümlü havluluk modelleri diğer seçeceğiniz modellere nazaran daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Havluluk petek fiyatları diğer seçebileceğiniz materyallerden daha fazla fiyatlardadır. Raflı sistemler ve gizli bölmeler gibi çeşitli fonksiyonları olan havluluk modelleri daha pahalıdır. Yapmanız gereken ilk önce bütçenizi belirleyiniz. Bütçenize uygun her türlü havluluk modellerini bulabilirsiniz.  

Banyolarda Ayakli Havluluk Dekorasyonlari4
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Banyolarında ve mutfaklarınızda kullanacağınız havluluk modellerinde bazı dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.Tercih edeceğiniz ürünün materyali ve detayları oldukça önemlidir. Banyo ve mutfak dekorasyonunun genel görüntüsünü küçük detaylar bozabilir.

El ,ayak,yüz ve vücut gibi havluları taşıyabilen özelliklerin olması kullanım olarak sizleri rahatlatacaktır. Askılıklarınızda ise doğru materyallerle monte etmeniz oldukça önemlidir. Sağlamlığından emin olmayı unutmayın. Banyo buhar ve nemli alanlar olduğu için aşınmalara dikkat etmelisiniz.

İçerik
Renkli Yemek Odası Dekorasyonu

Renkli Yemek Odası Dekorasyonu , tarzınızı özgür biçimde yansıtabileceğiniz, ben değil eşyalarım konuşsun dedirtenlerin en1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Gömme Küvet Dekorasyonları

Gömme Küvet Dekorasyonları , keyfine düşkünlerin en çok kullandığı dekorlardır. Evini yenilemek isteyenlerin , keyfine1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Modern Salon Dekorasyonları

Modern Salon Dekorasyonları, salonların evlerin ilk dikkat çektikleri alanlardır. Salonların dizaynı evin dekorasyonu ile ilgili1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al