KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları

Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları, modern görünümlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Mutfak dolaplarınız ve masa takımlarınız ile zıt renkler oluşturarak mutfağınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Örneğin masa takımlarınız siyah ise kırmızı veya beyaz mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Mutfaklar günün en çok vakit geçirdiği alanlar olduğu için farklılıklara da bir o kadar açıktır. 

Ozenle Tasarlanmis Mutfak Dolabi ve Masa Takimlari4
Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları

Renk Uyumları 

Mutfak dolap ve masa takımlarında renk uyumu önemlidir. Renklerin insan psikolojisinde yarattığı hisleri birçok yazımızda belirttik. Kullanacağınız renklerde tek ton kullanmak yerine renklerin tonlarını kullanırsanız mutfağınızda alan derinliği yaratmış olursunuz. 

Tek renk seçimlerinde sade mutfak dekorasyonlarına yönelebilirsiniz. Açık ve tek ton kullanılan renklerle sade mutfak dekorasyonları yapmanız oldukça kolaydır. 

Ozenle Tasarlanmis Mutfak Dolabi ve Masa Takimlari2
Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları

Sadelikten sıkılanlar farklı ve canlı renklerle mutfak dekorasyonlarını canlandırabilirler. Alışılmışın dışına çıkarak mutfaklarınıza yeni soluklar getirmek artık çok kolay. Sarı renk sandalye ve ahşap masaları birçok mutfak dekorasyonlarında görmeniz mümkün.Dolap ve masa takımlarınızı zıt renklerle uyumlu hale getirebilirsiniz. Mutfak dolaplarında renk skalasının çeşitliliği ile zevklerinize uygun dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Gri renk ve doğal ahşap tonlarda fazla kullanılmaktadır. Hatta mutfaklarda eskitme tarzları da son dönemlerde kendini göstermeye başladı. Mutfaklarınızda modern görünümler sağlamak istiyorsanız bu renk ve çeşitlilikleri kullanabilirsiniz.Stor perde tercihleri ile dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz. 

Mutfakların hiç eskimeyen , modasının hiç bitmeyen renkleri de kullanabilirsiniz. Krem ve beyaz renklerini tezgahlarında kullanmak, ferah bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu tür tasarımı destekleyecek avangart modelleri tercih edebilirsiniz.

Ozenle Tasarlanmis Mutfak Dolabi ve Masa Takimlari3
Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları

Renk Kombinleri

  • Siyah renk dolap ve altın rengi dolaplarla mermer görünümlü masalarınızı kombinleyebilirsiniz. 
  • Beyaz renkler mutfak dekorasyonlarına her zaman ferah görünümler sağlamıştır. Mutfaklarınızı daha büyük göstermek isterseniz beyaz tonlarını kullanabilirsiniz. Dolap veya masa takımlarınızda beyaz renk kullanacak olursanız dekorasyonunuzun birini canlı renklerle ön plana çıkarabilirsiniz. 
  • Oval ve yuvarlak masa takımlarını seçmeniz mutfaklarınızda daha samimi bir hava katacaktır. Mutfak dolapları genellikle köşeli yapılardır. Bu sert görünümü oval ve yuvarlak masa tercihlerinizle kırabilirsiniz. 
  • Cam masalar ile dizayn edilmiş koltuk tarzları mutfağınıza aydınlık bir görünüm kazandıracaktır. 
  • Vintage tarzda hazırlanmış mutfak dolapları son zamanların modasıdır. Renk tercihinin sınırlandırmaya girmediği bu tarz mutfak dekorasyonlarında çiçek motifleri ağırlıkta olarak kullanılmıştır. Amerikan mutfağı olanların denemesi gereken bir mutfak dekorasyon türüdür.
  • Kulpsuz dolap modelleri ile mutfağınızda modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Metal sandalyelerle uygulayabileceğiniz dolaplarınızda farklılık oluşturabilirsiniz.
İçerik
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en1

2 dk. 24 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı

Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı , evlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan icattır. Her evde1

2 dk. 87 Okundu
İçerik
Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri , renkleri ve işlevselliği ile tasarım harikası ürünlerdir. Mutfakta geçirilen süreyi daha1

2 dk. 35 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.