KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları , modern teknoloji ile beraber yenilikçi  dekorasyon fikirleri gelişmiştir. Minimal, daha kullanışlı ve işlevselliği yüksek dizaynlar gelmiştir. Görselliğin daha ön planda olduğu bu zamanlarda kaloriferlerde üstüne düşeni almıştır. Birçok ısıtma sistemlerine karşı kaloriferler günümüzde bir çok evde kullanılmaktadır.

Banyo Kalorifer Petegi Tasarimlari2
Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Modern Zamanın Uyumu

Günümüz artık modern zamana uyum sağlamaktadır. Hemen hemen her objede ve dekorasyonda modernliğin esintilerini görmekteyiz. Her şey modern zaman uyum sağlarken tabiki tasarımcılar kaloriferleri de es geçmedi. Birbirinden başka kalorifer tasarımları birçok evlerde ilgi görmektedir. Farklılık ve yaratıcılığını konuşturan bu kaloriferler görenleri de şaşkına uğratıyor. 

Kaloriferlere bu denli özen gösterilmesi de en çok banyo dekorasyonlarında kendini göstermektedir. Evlerin banyo dizaynları genelde küçük olduğu için bu tasarımlar banyoların vazgeçilmez aksesuarı haline gelmektedir. Kısa süre öncesine kadar bu tasarımları ülkemizde görmek pek mümkün değildi.

Banyo Kalorifer Petegi Tasarimlari3
Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Zaman geçtikçe ülkemize satışa sunulduğunda alıcılarını bulmasıda çok uzun sürmedi. İsteğiniz ve renk seçiminize göre bulabileceğiniz bu tasarımlar banyonuza şıklık katacak. Artık 10 kişiden 7 sinde bu tür farklı kalorifer peteklerini görmeniz mümkün. 

Kalorifer Peteği Tasarımlarının Özellikleri

Peki bu tasarımların özellikleri nelerdir ? Neden eskiyi aratmıyor ? Sadece estetik görünüme mi sahip? Kullanışlı mıdır ? Fiyat skalası olarak hangisi almak daha mantıklıdır ? Dekor olarak mı kullanacağım sadece ? Modern zamana ayak uyduran kalorifer tasarımlarında akla gelen ilk sorular genelde bunlardır. 

Banyo Kalorifer Petegi Tasarimlari4
Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Evinizde mevcut bulunan peteklerden tabiki de fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Eve yeni bir şey aldığınızda vereceğiniz para gibi düşünebilirsiniz. Yeni eve çıkanlar genellikle mutfaklarını ya da banyolarını kırdırıp kendileri dizayn etmektedir. Bu tür kalorifer kullanımı da aynı şekilde düşünebilirsiniz.

Ülkemize yeni girmesine rağmen tabiki toplumumuzda ayrı bir kavram vardır. Genellikle tasarım olan şeylere harcama yapılmadığı için birçok insanda almaktan vazgeçiyor. Dıştan bakıldığında kolay gibi görünsede tasarım ürünlerin fiyat performansları genellikle yüksek olmaktadır. Burda tercih etmesi gereken kişi tabiki sizsiniz. 

Yeni nesil kalorifer peteği tasarımları mevcut olanlardan daha az yer kaplamaktadır. Az yer kaplamalarına rağmen kullanım alanını oldukça fazla ısıtır. Bunun sebebi de peteklerin içindeki kanalların geliştirilmiş olmasıdır. Gelişen kanallarda su akımı her yere dağılacağı için , hızlı ısınıp daha yavaş soğuma yapmaktadır. Isıdan da tasarruf yapmaktadır.

İçerik
Lüks Banyolar

Lüks Banyolar , evlerde uygun bütçeler ile dizayn edebileceğiniz dekorasyonlardır. Modern zaman ile banyo dekorasyonları1

2 dk. 27 Okundu
İçerik
Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu , her dönem renkleri ve modelleri ile değişiklik1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Romantik Bir Banyo Dekorasyonu İçin Gerekenler

Romantik Bir Banyo Dekorasyonu İçin Gerekenler kişinin tamamen zevkine göre dizayn edilmiş tasarımlardır. Karşı cinse1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.