KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyolarınız İçin Suya Dayanıklı Parkeler

Banyolarınız İçin Suya Dayanıklı Parkeler , kullanım ve temizlik açısından oldukça önemlidir. Banyolar genellikle ıslak ve nemli alanlardır. Bu tür koşullarda kullanılan malzemeler iyi yapıda olmalıdır. Antibakteriyel ve yanmaz bir yapıya sahiptirler. Sudan etkilenmeyen bu tür parkeleri banyo ve mutfaklarınızda da kullanabilirsiniz. 

Banyolariniz Icin Suya Dayanikli Parkeler3
Banyolarınız İçin Suya Dayanıklı Parkeler

Suya Dayanıklı Parkeler 

Suya dayanıklı parkelerde istediğiniz rengi bulmanız oldukça kolaydır. Geniş bir renk skalası vardır. Su geçirmez parke kalınlıkları 5 mm ile 14 mm arasında değişmektedir. Bütçenize göre istediğiniz parkeleri bulabilirsiniz. Su geçirmeyen parke modellerinde renk,özellik ve kalınlık gibi unsurlar ile fiyatlarında değişkenlik olabilmektedir. 

Banyolariniz Icin Suya Dayanikli Parkeler4
Banyolarınız İçin Suya Dayanıklı Parkeler

Suya Dayanıklı laminat parkelerde sudan etkilenmeyen yapıları vardır. Güçlü aşınma tabakaları yer almaktadır. Bu gibi su geçirmez parkelerin dayanıklılığını arttıran tabakalarla uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. 

Suya Dayanıklı Ahşap parkeler , doğal ve estetik dokusu su geçirmez özellik ile birleşince ortaya kullanışlı ve tercih edilen bir ürün çıkmaktadır. Suya dayanıklı ahşap parkeler yoğun kullanıldığı alanlarda zemin döşemesi olarak kullanılmaktadır.Kiler ve bodrum gibi nem ve rutubetin olduğu bölümlerde degüvenle suya dayanıklı parkeleri kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı ahşap parkelerde, ahşabın dokusunu ve canlılığını hissedebileceğiniz özel ürünlerdir. Banyonuzda özel ve havalı bir etki oluşturabilirsiniz. Bu tür parke modellerinde ses ve ısı yalıtım özellikleri olan bir çok ürünler vardır. Özellikleri itibariyle fiyatlar fazla olan bu tür ürünleri , bütçenizi belirledikten sonra tercih edebilirsiniz.  

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarında yapılacak en ufak değişim ile genel görünüm ve rahatlığı değiştirebilirsiniz. Parkeler şık,konforlu ve kaliteli olan malzemelerde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Parkeler yer döşemelerinde kullanılan ürünleri evinizde daha kullanışlı hale getiriyor. Fonksiyonel ve ferah hava katan bu tür parkelerde meşe,çam,ceviz gibi üretildiği ağaca ve tabakalarına göre farklılıklar göstermektedir. 

Banyolariniz Icin Suya Dayanikli Parkeler2
Banyolarınız İçin Suya Dayanıklı Parkeler

Alacağınız üründe bazı deneme çalışmaları yapmalısınız. Gerçekten su geçirip geçirmediğine dikkat etmenizde fayda olacaktır. Garantisi olan ve bilinen markalar,parke alırken dikkat etmelidir. Uzun yıllar su geçirmez özelliğini koruyabilmesi de oldukça önemli bir özelliktir.

İçerik
Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri

Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri , modern kültürün etkisi ile birçok çeşitli ürünler1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu , evlerin vazgeçilmez köşesidir. Özellikle ılıman iklimlerin olduğu bölgelerde ayrı bir yere sahiptir.1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri

Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri ile tasarımlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Banyolar kimilerine göre lüks1

2 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al