KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları, bulundukları alanların havasını büyük ölçüde değiştirmektedir. Banyoların büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre farklılık gösteren dekorasyon fikirleridir. Perdelerin değişkenliği küvet ve duşakabinlere göre de farklılık göstermektedir. Banyoların Gözdeleri ; Perde Takımları genel dekorasyona göre uyumluluğu ve desenleri de göz önünde bulundurarak seçilmelidir.

Banyolarin Gozdeleri 1
Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

Neden Banyo Perdeleri ?

 Banyo perdeleri günümüzde  de çok fazla tercih edilen dekorasyon ürünleridir. Kalıcılığını kaybetmeyen bu tasarımlar, her evin dekorasyonuna uyum sağlayacak niteliktedir. Zamanla desenleri ve formlarını değiştirerek modern zaman da uyum sağlamıştır. Bu nedenle bir çok banyoya uyum sağlamaktadır. Kullanışlılığı ile çok tercih edilen perde takımları, temizlik ve uyumlu görüntüsü ile banyolarınıza freş bir hava katmaktadır. Banyo perde takımları ve duş perdeleri olarak birçok dekorasyon malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz. 

Banyolarin Gozdeleri 2
Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

Perdelerin Özellikleri 

Son zamanlarda çeşitliliği artan perde takımlarında , banyonuzun genel dekorasyonu ile de takım yapabilme olanağı sağlamaktadır. 

Takım istemeyip kendi stilini yansıtacaklarıda düşünen üreticiler sizlere bir çok yol sunuyor. Alttan yukarıdan desenli, şeritli , mermer dokusu ve istediğiniz herhangi bir görseli de perdelerinize işleyebiliceğiniz tasarımlardır.

Banyolarin Gozdeleri 3
Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

 Birbirini tamamlayan , bütünlük sağlayan perdelerin boyut ve ölçüleri de sizlere kolaylık sağlamaktadır. İstediğiniz boyut ve ebatlarda temin edebilirsiniz. Banyonuzun genel tasarımında yerlere kadar uzanan ölçüleri tercih etmemelisiniz. 

Perde ne kadar uzun olursa su o kadar altında kalacaktır ve kuruması , temizlemesi bir o kadar zorlanacaktır. Su ve sabun ile direk temas ettiği için perde kumaşını da ona göre seçmelisiniz. 

Banyo perdeleri ile banyo önünde olan paspaslar kendilerini tamamlayacak dekorasyon ürünleridir. Kullanacağınız renk ve desenlerin hepsi olmasa bile bazı detaylarını paspaslarda kullanmanız bütünlük ve uyum sağlayacaktır.

Banyolarin Gozdeleri4
Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

Banyo perde takımlarını sadece banyo ıslanmasın diye değil genel dekorasyona da uyum sağlaması için kullanılır. Bu iki kriterleri iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Perdelerin kullanım alanları büyük olmasa da göründükleri alanda göze çarpan ilk dekorasyon ürünüdür. 

Perde takımlarını seçerken desenlerde de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Desenleriniz yatay şekillerde ise banyonuzu geniş gösterme özelliği taşımaktadır. Göz yanılması ile bu tür oyunlar yapabilirsiniz. Dik tasarımlar ve şekiller seçerseniz banyonuzun tavan boyunu da uzun göstermiş olursunuz.

İçerik
Modern Salon Renkleri Nelerdir?

Modern Salon Renkleri Nelerdir? sorusunu evlerini değiştirecek herkes en azından bir kere sormuştur. Binaları ve1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvar Dekorasyon Ürünleri , son zamanlar evlerin vazgeçilmez dekoru haline geldi. Evlerin havasını değiştiren tablolar,1

3 dk. 52 Okundu
İçerik
Yazlık Ev Mutfak Modelleri

Yazlık Ev Mutfak Modelleri , hazır ve kendinizin hazırlayacağı mutfak modellerinden oluşmaktadır. Yazlık evleri şehir1

2 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al