KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu

Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu, standart salon modellerinden sıkılanlar için farklı dekorasyon seçenekleri bulunmaktadır. Salonlarda değişiklik yapmak isteyenler için farklı fikirler internette her gün artarak paylaşılır. Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu da son zamanlarda en çok kullanılan dekorasyon fikirlerinden biridir.

fransiz1
Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu

Fransız Tarzı Salonlar

Fransız tarzı salonlar zarif ve şık görünümleri ile oldukça beğenilir. Fransızlar az ürünler kullanarak salonlarına harika bir görünüm vermektedir. Bunu nasıl başardıklarını merak edenler için makalemiz cevap niteliğinde olacaktır. Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu gösterişli aynı zamanda sade tarzı ile dikkat çekmektedir. Kullanılan aksesuarlar, duvar renkleri, perde modelleri ile bütünleşerek muhteşem bir salon görünümü elde etmek mümkündür.

fransiz2
Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu

Çiçek desenleri kullanımı Fransız tarzı salonlar için önemli bir aksesuarlardan biridir. Canlı çiçekler de kullanılmak de oldukça başarılı bir seçimdir. Çiçekli figürlü tablolar, simetrik olmayan dokunuşlar modası geçmeyen Fransız dokunuşlardır. Kadife kumaşlar ve desenli perdeler kullanarak da salonlara Fransız havası katmak mümkündür. Tam bir Fransız tarzı karışık ve ağır gelirse, parçalar tek tek de kullanılabilir. Bu sayede Fransız havasınızı evinizde hissedebilirsiniz. Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu herkesin beğendiği fakat tasarlamak konusunda düşündüğü modern ve geleneksel arasında kalmış bir dekorasyon tarzıdır.

Fransız Tarzı Salonlar Yapmak İçin 7 Öneri

Klasik dokunuşları seven Fransızlar, bu dokunuşları evlerine de yansıtırlar. Bu sayede yaşam alanlarını kendi tarzlarına uygun olarak hazırlayıp, istedikleri tasarımları elde ederler. Salonlar, evin her yerinden daha çok vakit geçirilen alanlardır. Sizde Fransız dokunuşlarını seviyorsanız ve Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu yapmak istiyorsanız işte size 7 öneri!

  • Tarihi parçaları salonlarınızda kullanarak 19. yy Fransa’sının esintilerini salonunuzda hissedebilirsiniz.
  • Geleneksel Paris görünümü için antik dekorları salonunuzda tasarlayın. Deri halı, portreler gibi.
  • Vintage ürünleri yeni parçaalr ile birleştirin.
  • Fransız tasarımlarında genelde nötr renkler kullanılır. Duvar renklerini ya da mobilyalarınızı nötr renklerinde seçebilirsiniz.
  • Sade ve şık mantığı ile oluşturulan Fransız tarzı salonlar oluşturabilirsiniz.
  • Trend dekorasyonu modellerini Fransız modellerde kullanımı uygun değildir.

Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu yapmak eski eşyaları kullanmak demek değildir. Vintage malzemelerin mutlaka kullanımı gereklidir. Fransız tarzı dekorasyon tarzında beyaz fakat işlemeli duvarlar, zarif kitaplıklar, geleneksel halılar ve taze çiçekler her zaman kullanılır. Bu ürünlerin kullanımı ile salonlar tamamlanır.

İçerik
Modern Salon Dekorasyonları

Modern Salon Dekorasyonları, salonların evlerin ilk dikkat çektikleri alanlardır. Salonların dizaynı evin dekorasyonu ile ilgili1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en1

2 dk. 14 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonlarının Kraliçesi ; Yeni Gelinler

Mutfak Dekorasyonlarının Kraliçesi ; Yeni Gelinler , vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz mutfaklar, evin en karışık aynı1

3 dk. 21 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al