KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Minimal Banyo Dekorasyonları

Minimal Banyo Dekorasyonları , evinde sakinlik ve huzur isteyenlerin başvurduğu tasarımlardır. Hayatın koşuşturmasında ve hareketliliğinde yorulanlar evlerinde genellikle minimal tasarımları tercih ediyor. Minimal tasarımlar , işlevselliğinde önde tutulduğu dekorasyonlardır. Kalabalık tasarımlar ve renkler gözleri yorduğu için psikolojik olarak da insanın üzerinde etkisi vardır. 

Minimal Banyo Dekorasyonlari1
Minimal Banyo Dekorasyonları

Banyo ve Minimal Tasarım

Minimal banyo tasarımlarında,  fayanslarınızdan tutun da aksesuarlarınıza kadar değişiklik yapabilirsiniz. Minimal tasarım istiyorum ama eşyalarımda fazla diyenler için gömme dolaplar doğru tercih olacaktır. 

Minimal banyo dekorasyonlarında açık tonlar ve beyaz renklerin kullanıldığı gibi vurucu kırmızı renklerde kullanılabilir. Koyu ve açık uyumunun doğru kullanılması ile minimal dekorasyonunda renk tercihlerinizi genişletebilirsiniz. Kırmızı,mor , mavi veya turuncu renkleri de minimal banyo dekorasyonlarında kullanabilirsiniz. 

Minimal banyo dekorasyonları şıklığı ve modern yapısı ile bütçenizi de pek zorlamayacaktır. Araştırmalara göre yeni nesil trendlerinde minimal banyo dekorasyonlarının artışını gözlemlemişlerdir.  

Minimal Banyo Dekorasyonlari4 2

Minimal Banyolarınız için İpuçları 

Mobilyalarınız ve aksesuarlarınız banyonuzda az olacağı için renk tercihlerinizi dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Banyolarınız özellikle küçük ise içinde bulunduğu renkleri ön plana çıkaracaktır. 

Aynalarınızın içine gömme dolap yaparak da eşyalarınızı saklayabilir,kalabalık görünümden uzak kalabilirsiniz. 

Minimalist banyo tasarımlarında genellikle açık ve sade renkler seçilse de siz kendi stilinizi gösterebilirsiniz. 

Banyo dolaplarınızın içine ekstradan raflar ekleyerek de kendinize alanlar açabilirsiniz. 

Minimal banyolarda havlu askılıklarının kalabalık olmamasına özen göstermelisiniz. Hatta yakınlarında gömme dolaplarınız var ise içlerine saklayabilirsiniz. Askılıklar için şıklığını kaybetmemiş minimal objelerde  bulabilirsiniz. 

Minimal Banyo Dekorasyonlari3 1

Kullandığınız renkler ile uyumlu bitkilerde kullanabilirsiniz. Minimal banyo dekorasyonlarında alan genişliği de olacağı için çiçekler veya bitkiler tasarımı destekleyecektir. Saksıda ağaç bile koyabilirsiniz. Tabi dikkat etmeniz gereken bazı durumlar da vardır. Canlı çiçekler banyolarda pek yetişemezler. Nem ve sıcaktan etkilenmeyecek bitkiler de koyabilirsiniz. Kullanım olarak da size rahatlık sağlayacaktır. Odunsu bitkileri de tercih edebilirsiniz. Bambu gibi bitkiler şık görünümlerinin yanında sizinle uzun zaman beraber olacak bitkilerdir.

Fayanslarda alışılmış tasarımlar istemiyorsanız ve tek tip olmasından yana değilseniz bazı fayans parçalarını çıkarıp alçı ile düzenleyebilirsiniz. Şık ve sade görünümü ile minimal banyonuza uyum sağlayacaktır.

Bunların yanında parçalara bağlı kalmadan da kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. 

İçerik
2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri, yeni dönemde farklı ve trend modeller ortaya çıkmıştır. Salon dekorasyonunda1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Gösterişli Klasik Yemek Odası

Gösterişli Klasik Yemek Odası , klasik dekor ve dekorasyonlan ürünleri sevenler için yaldızlı,oymalı mobilyalar ve1

2 dk. 22 Okundu
İçerik
Güzel Kokulu Dekoratif Mum Önerileri

Güzel kokulu dekoratif mum önerileri yazımızın konusunu oluşturuyor. Severek vakit geçirdiğimiz evlerimizin dekorasyonları oldukça önemlidir.1

1 dk. 66 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.