KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvar Dekorasyon Ürünleri , son zamanlar evlerin vazgeçilmez dekoru haline geldi. Evlerin havasını değiştiren tablolar, ortama ışıltı katan aynalar ve odaya bütünlük kazandıran küçük çerçeveler, posterler ve üç boyutlu dekoratif parçalar evde geçirilen süreleri güzelleştirmeye yardımcı olur. Salondan banyolara kadar şıklık ve farkındalığını ortaya koyan duvar dekorasyonları son dönemin tercih edilen en popüler dekorudur.

Duvar Dekorasyonu
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvar Dekorasyon Ürünleri , alışık olmadığımız tasarımlarıyla  süreç içerisinde kendini kanıtlamıştır. Evine yeni taşınanlar , yeni ev alanlar veya evini yenilemek isteyenlerin başvurduğu yollar haline gelmiştir.

Duvar Dekorasyonu2
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvarlar, evin her alanında fazla dikkat çeken yerlerdir. Kapalı olan bu kutunun dışı kadar içi de bir o kadar önemlidir. Yaşanılan alanı daha farklı ve kaliteli hale getirmek kişide huzurluğu da sağlar. Duvar boyalarında genelde istediğimiz renk karışımlarını elde etmek oldukça zor olabiliyor. Hatta rengini bulsak bile boyandıktan sonra kuruduğunda yine de hüsrana uğrayabilir. Boyamasından renk seçimine kadar zor bir sürecin karşısında duvar dekorasyon fikirleri hayat kurtarıcı olabiliyor.

Duvar Dekorasyonu3
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvarlarınızı sıradan görsellerle süslemek yerine odanızın konseptine göre seçmeniz daha uyumlu bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Tarzınızı duvarlara da yansıtmalısınız. Seçeceğiniz alana göre renk ve desenlere dikkat etmelisiniz. 

Duvar Dekorasyonu4
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Genellikle duvar dekorasyon ürünlerinde tablo, resim, fotoğraf çerçeveleri ,çeşitli saatler ve biblolardan ibaret olduğunu biliyoruz. Bunların dışında da farklı ve yaratıcı ürünler bulmakta mümkün. Led ışıklar kullanarak renkli ve şık görüntüler elde edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar dekorasyon ürünleri ile evinizde farkındalık yaratabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu6
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Odada duvarların her yerini yapmamalısınız çünkü ortama bohem bir karmaşıklık durumu çıkacaktır. Ufak etkili çözümler her zaman daha iyi sonuçlar vermektedir. Kullanacağınız duvar kağıtlarında da dikkat edilmesi gereken önemli adımlar vardır. Odanızın konseptine göre seçimi yaptıktan sonra uygulama kısmında tutkalı dengeli sürmelisiniz. Yapıştırdıktan sonra düz uçlu aletler ile kağıtta hava kalmayacak şeklinde üstünden geçmeniz gerekmektedir.

Klasik ve Modern Duvar Süslemeleri

  • Klasik ve avangard dekorasyonların tamamlayıcı parçaları klasik tablo ve duvar süslemeleri  birçok farklı ürüne ulaşabilirsiniz. Yaldızlı tablolar ve deri , bronz , bakır gibi malzemeleri içeren ürünler evinizin farkındalığını arttırır.  Aynı zamanda klasik ürünler arasında orjinali ile birebir yapılmış kanvas tablolarda evinizde iddialı görünüm kazandırır.
  • Modern duvar süslemelerinde üç boyutlu ferforje tablolar da dikkat çekici özelliğe sahiptir. İş yerlerinden salonlara kadar birçok alanda kullanılabilen tablolar , estetik hava yakalamaya yardımcı olur. Bunun yanında ışıklı pano ve tablolar da şıklığınızı destekleyecek niteliktedir.
  • Kelebek, kuş , çiçek veya ağaç gibi kabartmalara sahip olan üç boyutlu tabloları salon , hol , mutfak veya yatak odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Son dönemlerin en trend duvar dekorasyonlarından birisi de çok parçalı panolar , birbirini tamamlayan üçlü veya ikili setler halinde satılır. Rahat kullanımının yanı sıra çok çeşitliliği ile de evinize uygun tasarımı seçme kolaylığı tanımaktadır.
  • Spesifik öğelerle süslü panolar , sanatçı temalı panolar ve doğa temalı panolar evlerinize renk katar. 
  • İkili haritalar , dünya haritaları , ünlü kaşiflerin haritalarını çerçeveli tablolar halinde bulabilirsiniz. Bunun yanında kazıma haritalarda bulunur.
  • Gezmeyi sevenler için kazıdıkça olduğu yerden ülke ve şehirlerin çıktığı  haritalarda  evinize entelektüel  bir hava katacaktır.

Mutfaklara Hareket Katan Duvar Süslemeleri

Evde en çok zaman geçirilen alanlardan birisi olan mutfaklar , şık çerçevelerin odağı , yazı tahtalarına karalanacak eksik listeleri ve yemek yaparken havasına gireceğiniz posterler ürünleri arasında bulabilirsiniz. Çerçevelerinden saksılarınızı asacağınız yerlere kadar kullanabileceğiniz halatlar evinize vintage hava katmaya da birebir.

Duvar Dekorasyonu7
Duvar Dekorasyon Ürünleri
İçerik
Tuvalet Dekorasyon Modelleri

Tuvalet Dekorasyon Modelleri , evlerinde yenilik ve modern görünüm isteyenlerin uzun uzun bakıp karar vermeye1

2 dk. 65 Okundu
İçerik
Şık Hilton Lavabo Dekorasyonları

Şık Hilton Lavabo Dekorasyonları , günümüzde beğenilen kullanışlı tasarımları ile adından söz ettiren lavabo alanlarıdır.1

2 dk. 73 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar son zamanlarda çok fazla değiştirilen alanlardır. Bütçenize göre isterseniz banyonuzu1

2 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.