KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yeşil Banyo Dekorasyonları

Yeşil Banyo Dekorasyonları , alışılmış kalıpların dışına çıkarak yeni ve modern tasarımlardır. Çoğu banyo dekorasyonları kahverengi ve beyaz tonlarında dekore edilmektedir. Banyo denildiğinde akla gelen renklerin çeşitlilik sağlaması modern kültür ile kazanılmıştır. Banyolarda cesur renkler kullanmak son zamanların modası haline geldi.

Yesil Banyo Dekorasyonlari2
Yeşil Banyo Dekorasyonları

Özelleştirilmiş tasarımlar ile insanları renkli banyo dekorasyonlarına yönlendiren birçok firma vardır. Yeşil renk  tabiat, aile, arkadaş, hayvan ve ev sevgisini yüceltir. Bnayolarında bahar esintilerini hissetmek isteyenler içinde en uygun renk yeşildir. Yeşil tonlarını kahverengi ve krem rengi gibi paletlerle destekleyebilirsiniz. Toprak renkleri ile yeşilin uyumu kaçınılmaz bir gerçektir. 

Yeşil Rengi Nasıl Kullanmalıyız?

Banyo dekorasyonlarında yeşil rengi destekleyecek bitki ve aksesuarlar kullanabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız bitkiler yeşik dekorasyonunuzun tamamlayıcı ürünleri olacaktır. 

Yesil Banyo Dekorasyonlari3
Yeşil Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonunda her yerde yeşil tonlarını kullanmak boğucu bir hava yaratabilir. Bu yüzden aksesuar seçimlerinizde krem ve kahverengi tonlarını kullanmanız banyolarınıza netlik kazandıracaktır. 

Banyolarınızda çarpıcı renkler görmek istiyorsanız , yeşil ve beyazın uyumu ile de istediğiniz etkiyi sağlayabilirsiniz. Yeşil ve beyaz tonlarını kullanacaksanız , seçeceğiniz dekorasyon ürünlerinin detaylarında kullanmaya özen gösteriniz. Bu tür renkler detaylı dekorasyon seçimlerinde daha etkilli olacaktır.

Banyolarınız genel itibari ile küçük ise daha açık tonlarda yeşil renkler tercih etmeniz , küçük banyonuzu olduğundan biraz daha geniş göstermeye yardımcı olacaktır. 

Tamamen yeşil tonlarının hakim olduğu dekorasyonlar tercih edecekseniz , geniş yüzeylerde koyu yeşil renklerini kullanmalısınız. Küçük alanlarda ise açık renkler kullanmanız  daha çarpıcı bir görünümü sağlayacaktır. 

Yesil Banyo Dekorasyonlari4
Yeşil Banyo Dekorasyonları

Ton Farkı

Yoğun olarak yeşil tonlarını kullanmak istemiyorsanız , açık renklerde olan banyo dekorasyonlarınızda yeşilin canlı renklerde olduğu aksesurar ve havlularınızda kullanmanız daha doğru bir tercih olacaktır.

Dekoratif duvar camları ve duvar kağıtlarında şerit şekillerini kullanarak banyolarınıza hareket katabilirsiniz. Banyolarınızda kullandığınız ürünlerin yanında eşyalarınızda da yeşil renkleri tercih edebilirsiniz. 

Banyoların genel görünümüne hakim olan fayans modellerinde yeşil renkleri kullanabilirsiniz. Tamamen yeşil yapmak istemezseniz de farklı detayları olan yeşil modelleri tercih edebilir, tek renk kullanmaktan ziyade fayanslarda özgün tasarımlarınız ile desen ve tek renkleri karıştırabilirsiniz. Mozaik tarzlarda olan fayans modelleride banyo dekorasyonlarına farklı hava katmaktadır.

İçerik
Teras Dekorasyonu

Teras Dekorasyonu, evinizin kocaman bir terası var ve tam manasıyla bir dekora mı ihtiyacı var?1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
Romantik Bir Banyo Dekorasyonu İçin Gerekenler

Romantik Bir Banyo Dekorasyonu İçin Gerekenler kişinin tamamen zevkine göre dizayn edilmiş tasarımlardır. Karşı cinse1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Popüler Ev Dekorasyon Fikirleri

Popüler Ev Dekorasyon Fikirleri, yaşanılan alanların güzel olması insan ruhunu olumlu etkiler. Sevilen ve beğenilen1

4 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al