KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu

Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu, mutfaklar özellikle kadınların daha fazla vakit geçirdikleri alanlardır. Mutfak dekorasyonu farklı fikirlerin bir araya getirilmesi ile de oluşturulur. Bazen tamamen bir değişim bazense küçük dokunuşlarla mutfak dekorasyonu yapılabilir. Mutfak dekorasyonu bazen bir ihtiyaç olsa da çoğu zaman yaşam alanlarını güzelleştirmek için yapılır.

Yıllardır kullanılan mutfak dekorasyonlarına artık daha farklı bakış açıları getirilmiştir. Farklı şekillerde dizayn edilen depolama alanları, köşelerin fonksiyonel şekilde kullanılması mutfağı daha işlevsel hale getirir. Tamamen tadilat yapmaya vakti ve bütçesi olmayanlar küçük dokunuşlarla mutfak dekorasyonunu tamamlayabilir.

dekorasyon 5

İşinize Yarayacak Küçük Dokunuş Önerileri

Mutfağınızdan sıkıldınız ve değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunun için yeterli bütçe ve vaktiniz yok mu? Problem değil! Mutfağınızda uygulayabileceğiniz küçük değişiklikler ile kısmen de olsa mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Böylece mutfaklarınıza farklı ve hoş bir görünüm katabilirsiniz.

Dolap Kapaklarınızı Boyayın

Dolap kapaklarınızı boyayarak dekorasyona başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak bulabileceğiniz malzemeler ile mutfak dolaplarına farklı bir görünüm katabilirsiniz. Ferah ve aydınlık bir mutfak istiyorsanız açık renk boya kullanabilirsiniz.

dekorasyonn

Dolap Kulplarınızı Değiştirin

Bir çok farklı mağazadan bulabileceğiniz kulplar ile mutfağınızda yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Kulplar sayesinde mutfağınızın görünümü değişecektir.

Renkli Dekoratif Aksesuarlar Kullanın

Renkli bardaklar, kupaları dekor ürünleri olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bol renkli aksesuar kullanarak da mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Dekoratif tabaklar, duvara asmak için en çok kullanılan ürünlerdir.

Bitki Kullanın

Renkli yapay çiçeklerin yanı sıra rengarenk çiçekler de mutfak dekorasyonu için uygundur. Bitkiler insana sakinlik ve doğayla iç içe havası katar. Bu nedenle dekorasyonda bitki kullanımı yaygındır.

mutfak dekorasyonu

Sandalyelerinizi Renklendirin

Mutfağınızda masa sandalye takımı varsa; sandalye kılıfları kullanarak mutfağa renk katabilirsiniz. Farklı renklerde kullanılan sandalyeler mutfak için güzel bir görünüm olacaktır.

Aydınlatma Ürününü Değiştirin

Mutfak tezgahlarına eklenen spot ışıklar mutfağa güzel bir görünüm verir. Tezgah ışıklandırmaları mutfakta daha hoş vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Dekoratif sarkık lambalar da son zamanlarda mutfaklarda en çok kullanılan dekoratif ürünlerdir.

Halı Yerine Paspas Kullanın

Halı yerine paspas kullanımı mutfağa daha modern bir görünüm verir. Modern bir mutfak dekorasyonu için yuvarlak ya da kare paspaslar tercih edilebilir.

İçerik
Banyo Paspas Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

Banyo Paspas Modelleri ile Tarzınızı Gösterin. Banyolarda en çok kullanılan paspas modelleri günümüzde birçok çeşitliliği1

2 dk. 18 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

Ev Dekorasyonunda  Sanatını Göstermek söylendiği gibi cüzdanları çok yakacak durumları yoktur. Önemli olan malzemeleri kullanırken1

2 dk. 65 Okundu
İçerik
Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu

Fransız Tarzı Salon Dekorasyonu, standart salon modellerinden sıkılanlar için farklı dekorasyon seçenekleri bulunmaktadır. Salonlarda değişiklik1

2 dk. 11 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al