KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin . Farklı ve iyi tasarlanmış, yapılmış dekorasyonlarda kalbinizin araba almış gibi heyecanla çarpmasını ister misiniz ? İyi tasarlanmış dediğimiz dekorasyon biçimi için mükemmel ve pahalı parçalar olmasına gerek yoktur. Bu tür dekorasyonlar, doğru ve kullanışlı mobilyalardır. Aynı zamanda estetik görünüme sahip olmalıdır.

Yaratici Banyo Tasarimlari Ile Tarzinizi Gosterin2
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Mağazada gezerken gözünüze çarpan , daha ön planda gördüğünüz parçalar gibidir. Estetik detayları kastediyoruz. Yani iyi tasarım  göze hoş gelen ve ben burdayım diyen parçalarla hazırlanmış dekorasyon biçimleridir.

Bu tür parçalar size farklı bir bakış açısıda sunacaktır. Genellikle aynı dekorasyon biçimleri ile hazırlanan banyolarda, sadece uyum gözetilir. İşlevselliği ve görselliği ile ön plana çıkan mobilyalarda tarzınızı gösterebilirsiniz. Evin bir çok odalarında biblosundan tutun da duvar kağıtlarına kadar yaptığınız dekorasyonları banyolarınıza da taşımaya hazır mısınız? Tasarım mobilyalar veya aksesuarlar denildiğinde genellikle yüksek fiyatlar akla gelir.

Yaratici Banyo Tasarimlari Ile Tarzinizi Gosterin6
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Sezon sonu indirimlerinde yada kendinizde ufak eklemeler yaparak bütçenizin dostu haline getirebilirsiniz. Banyo dekorasyonlarını yenileyenler genellikle hazır mobilya ve aksesuarlar kullanır. Var olan mobilyalarınıza ufak dokunuşlar uygulayarak da çok az bir bütçe ile banyolarınızı dekore edebilirsiniz. Önemli olan nokta her fikre açık olmak ve yeni bakış açıları kazanmaktır. 

Yaratıcılığınızı Gösterin 

Genellikle beyaz,kahverengi ve tonlarında dekore edilen banyolardan artık sıkılmadınız mı ? Genellikle renkli fayans ve dolap çeşitleri tercih edilmiyor. Bu konuda daha cesur olabilirsiniz. Yaptığınız her dekorasyonu değiştirme şansınızın olduğunu unutmayın .

Yaratici Banyo Tasarimlari Ile Tarzinizi Gosterin7
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Günümüzde artık bir çok çeşitlere sahip banyo dekorasyonları ile banyonuzu yeni dünyaya açabilirsiniz. Karışık görünümden veya çok renkli tasarımlardan korkmanıza gerek yok. Perdeler nasıl evi ev yapan dekor ürünleri ise banyolarınızda renklerin dans etmesi de içinizde huzur yaratacaktır.

Banyolar genellikle karanlık ve kapalı ortamlar olduğu için yeni dünya yaratmanız oldukça kolaydır. Kullanacağınız aydınlatmaların da yardımıyla tarz bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

Renklerin Gücü

Beyaz, kahverengi ve bej tonlarından artık kurtulun. Banyonuza farklı bakış açıları getirmekten korkmayın. Klasik yada modern banyonuzu renklerin gücü ile yaratabilirsiniz. 

Yaratici Banyo Tasarimlari Ile Tarzinizi Gosterin5
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Modern zamanlarda banyo dolaplarında kullanılan renkler genellikle yeşil ve tonlarındadır. 

Farklı renklerde fayanslarla döşenilen banyolarda dekorasyon uyumluluğu ile kullanılmıştır. 

Yeşilin huzur verici etkisi ile mavinin de içinizi açacak,heyecan verecek etkisini de kullanabilirsiniz. 

Küvet veya lavabolarda da farklı renkler kullanmanız tarzınızı öne çıkaracaktır. Eskitme tarzlarını da kullanabilirsiniz. 

İçerik
Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri

Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri , vitrinlerde yerini aldı. Ahşap yerleşik hayata geçtiğimiz1

2 dk. 60 Okundu
İçerik
Banyolarda Asma Tavan Dekorasyonları

Banyolarda Asma Tavan Dekorasyonları kullanışlı ve işlevseldir. Estetik açıdan banyonuzun hoş görünmesini sağlar. Banyolar nemli,ıslak1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Rustik Tarz Salon Dekorasyonu

Rustik Tarz Salon Dekorasyonu, doğayı seven ve doğa içinde yaşamaktan zevk alan kişilerin tercih ettiği1

2 dk. 22 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al