KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Pembe Yemek Odası Dekorasyonu ,2014 yılının dekorasyon trendleri arasında baş sıradaydı. Çoğunluğu canlı ve parlak renklerden oluşmaktadır. Her türlü yeniliğe açık olması da ev dekorasyon edecekleri daha özgür kılmaya yarıyor. Bu yıl diğer yıllara oranla daha özgürsünüz diyebiliriz.  Pembe de 2014 yılının en gözde ve ışıltılı renklerinden birisidir. 

Pembe Yemek Odasi Dekorasyonu5
Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Pembe Etkisi

Yaşam dolu, mükemmel ve enerji veren bir renktir. Sağlıklı olmanın ve daima genç kalmanın ifadesi olarak da tanımlanabilir. Pembe enerjisini kırmızıdan alır. Kırmızıya göre daha yumuşaktır. İlkbaharın rengi olarak da tanımlayabileceğimiz pembenin bu saf yönü aynı zamanda kusursuz bir dünyanın ve hayaller peşinde koşulan bir yaşamın da habercisidir.Pembenin dekorasyondaki etkileri; hayallerin rengi pembe, ortama kazandırdığı enerjinin yanı sıra hassas etkileriyle çalışma alanlarında pek tercih edilmez.

Pembe Yemek Odasi Dekorasyonu3
Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Pembenin günümüze kadar gelen anlamları oldukça değişmiştir. Pembe rengi sakinliği uyandırdığı için evinizin ilk öncelikle her yerini pembe yapmanız gerekmez. Zaten her yeri pembe yapmanız boğucu bir hava katacaktır. 

Aksesuarlarınız da pembe rengi bazı objelerinizde etkili kullanmanızda bu modanın içinde olduğunuzu da gösterebilir. Cam masaların içinde oymalı desenlerin olduğu masalarda tercih edebileceğiniz türlerdir. Sandalyelerde eskitme tarzı pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

Pembe Yemek Odasi Dekorasyonu2
Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Renk Tonları

Masanızda beyaz tonlarının hakim olması ve sandalyelere katacağınız pembelikler dekorunuzu daha şık bir görüntüye kavuşturabilir. Beyaz masanın üzerine koyacağınız şamdanlar veya mumlarla pembe rengini daha baskın gösterebilirsiniz. Pembe yemek odası dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken önemli noktada tek bir oda da mı yoksa salonunuzun içinde mi ona karar vermenizdir.

Salondan kullanılan yemek odası dekorasyonlarında salonunuzun genel uyum ve renk dengesine dikkat etmelisiniz. Kahverengi tonlarında veya mavi tonlarında bir salonunuz var ise yemek odanızın pembe tonlarına daha çok dikkat edilmelidir. Renk uyumuna göre açık veya koyu tonların kullanılması salonunuzla uyum sağlayacaktır.Bunun yanında salonunuzda kullanacağınız pembe renkli aksesuarlarda bu durumu destekleyebilir. 

Pembe Yemek Odasi Dekorasyonu
Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Perdelerinizin ipli bağlama yerlerinden aynalarınızın kenar motif süslemelerine kadar pembe rengi etkili bir şekilde kullanabilrsiniz. Unutmayınız ki pembe rengi az kullanmanız etkisini azaltmayacaktır. Doğru yerde kullanılan renkler her zaman vurucu ve etkileyici görüntüler sağlamaktadır. Az aslında çoktur kavramını evinizin her köşesinde görebilirsiniz.

İçerik
Japon Banyo Dekorasyonları

Japon Banyo Dekorasyonları kültüründe az eşya kullanımı söz konusudur. Genellikle evlerde de az eşya kullanımı1

2 dk. 53 Okundu
İçerik
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu, yeni dönemde en sık kullanılan dekorasyonlar türlerindendir. Geleneksel ve modern birleşimi1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Lüks Salon Önerileri ile Evinizi Aydınlatın

Lüks Salon Önerileri ile Evinizi Aydınlatın .Salonlar evlerde mutfaklardan sonra kullanılan alanlar içinde gelmektedir. Yapılan1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al