KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Banyo Dolabında Yeni Seçimler , tasarımınız ve dekorasyonlarınız için oldukça önemlidir. Özellikle banyonuzun ölçüsüne göre bazı değişiklikler yapmalısınız. Banyo dekorasyonunda alacağınız dolaplardan tutun da aksesuarlarına kadar alan derinliğini iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

Alacağınız dolaplarda dikkat etmeniz gereken bazı durumlar şunlardır :

Banyo Dolabi Alirken Dikkat Etmeniz Gerekenler3
Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Dolabın kullanım amacı , genişliği ve darlığı ile koyacağınız yere uygun mu ? , kaç kişinin kullanacağı , dolap içinde eşyalarınızı ayıracağınız raf sistemi , sürgülü mü yoksa çekmeceli mi? , ayna olması gerekli mi? ,dolapların kullanım kolaylığı nasıl , hangi malzemeleri yerleştireceğinize kadar seçimler yapmalısınız.

Banyo Dolabi Alirken Dikkat Etmeniz Gerekenler4
Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Banyo dekorasyonunda bu tür kıriterlere dikkat etmeniz seçimlerinizde sizi filtreleyecektir. Uzun ömürlü olacak materyalleri seçmeniz de bu anlamda önemlidir. Sunta yada mdf dayanıklı malzemeler arasında yer almaktadır. Bu tür malzemeler suya ve neme dayanıklı olacağı için banyonuzda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Koruyucu boyalı olan malzemeler de uzun ömürlü olacaktır. 

Banyo Dolabi Alirken Dikkat Etmeniz Gerekenler5
Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Banyolar , genellikle nemli ve ıslak alanlardır. Tercih edeceğiniz aksesuarları bile bu tür oda şekillerine dayanıklı olmalıdır. Uzun ömürlü ve temizlik için de sizi rahata kavuşturacak bu detaylar banyonuz için önemlidir. 

Bu tür ufak detaylara dikkat etmezseniz banyonuzda kullandığınız herhangi bir ürün kabarabilir ve küflenebilir. Banyolar genellikle bir evin temiz olup olmadığını gösteren en önemli yerlerdendir. Bu tedaylar banyolarınızın kullanımda daha temiz ve rahat olmanızı sağlayacaktır. 

Küçük ve büyük banyo tercihlerinde doğru ölçülendirmeleri yapmanız da önemlidir. Özellikle küçük banyolar için prizlerin yerine kadar düşünmeniz gereken bu tür ürünlerde sonradan sıkıntı yaşamamanız adına önemlidir. 

Küçük banyolarınız için plastik ürünler seçmeniz de kullanımı kolaylaştıracaktır. 

Banyo Dolaplarınızı Kurtaran İpuçları

Tercih edeceğiniz banyo dolaplarında ihtiyaçlarınıza göre biraz daha büyük dolap ve gömme tarzlarına dikkat etmelisiniz. Dolapların içinde artan raf miktarları daha düzenli olmasını sağlar. Her eşyanızı rahatlıkla sınıflarına ayırabilirsiniz. 

Banyo Dolabi Alirken Dikkat Etmeniz Gerekenler6
Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Aynalarınızın arkasında gizli dolaplar olması da eşyalarınızı saklamak için ideal alanlardır. Özellikle küçük banyolarınızda boy dolapları tercih etmeniz sizi bir çok açıdan rahatlatacaktır.

Banyoda istediğiniz alanlara ulaşmak işte bu kadar kolay. Asma banyo dolaplarını da tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken , ne kadar fazla asma dolabı seçerseniz o kadar da dağınıklığı çoğaltabilirsiniz. Bu gibi görünen tercihlerinizde az olanı seçmeniz daha düzenli bir banyoya sahip olmanızı beraberinde getirecektir. 

Dolaplarınızın yere ve tavana sıfır olmamasına özen gösterin. Temizlik açısından size yarar sağlayacaktır.

İçerik
Cam Yemek Odası Masaları

Cam Yemek Odası Masalarını çoğunluklar mutfaklarda görmeye alışkınız.  Tercihi mutfak olmasına rağmen salonlarda da çok1

2 dk. 23 Okundu
İçerik
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin . Farklı ve iyi tasarlanmış, yapılmış dekorasyonlarda kalbinizin araba1

2 dk. 15 Okundu
İçerik
Düzenli Mutfak İçin 10 İpucu

Düzenli Mutfak İçin 10 İpucu ile artık eşyalarınız daha düzenli olacak. Mutfak dolapları evlerde en1

2 dk. 20 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.