KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Motor Oyunları

Motor oyunları, motorların sürüş becerilerini ortaya çıkaran bir oyundur. Yolda gerçek bir kamyon veya iki tekerlekli sürüş deneyimi sağlar. Bu oyun sayesinde teorik olarak motorlu sürüş hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Motor oyunları tutkusunu yaşayamayanlar için motorsiklet oyunları vardır. Bu oyunları bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda oynayarak tutkunuzu yaşayabilirsiniz. Gerçek bir motor yarışçısı gibi dünyanın her yerindeki kamyonlardaki rekabeti hissedebilirsiniz. Motor oyunları ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Yarışı kazanırsanız, seviye atladıkça beceri puanlarınız artacaktır. Motor oyunlarının ana teması motor yarışları olmaktadır. Motor becerilerinizi belirli bir parkurda veya pistte gösterin. Tıpkı bire bir yarışta yaptığınız gibi birden fazla yarışa katılabilirsiniz. 3D simülasyon oyunlarından oyun becerilerine ve ilgi alanlarına dayalı basit minimal oyunlara kadar birçok oyun var. Bu oyunların en iyilerini sizler için topladık.

En Eğlenceli Motor Oyunları

Motor oyunları apk şeklinde indirilmesine gerek yoktur. Birçok motor oyunlarını rahatlıkla oynayabilirsiniz. Birçok motor oyunları mevcut olmaktadır. Oyun severler bu oyunları oynarken heyecanlandıran bir sistemleri vardır.

Motor Oyunları

Extreme Motorbike Jump

Bu, mobil akıllı cihazınızda oynayabileceğiniz 3 boyutlu simülasyon motoru oyunudur. Bu oyunda şehirler ve bölgeler gibi çeşitli oyun haritaları var. Gerçek motor sesleri ve 3D görseller kullanarak motor sürüş becerilerinizi gösterin. Motor oyunları 3d seçeneklerinden oynanabilen en iyi oyunlardan birisidir.

Moto Bike Racing Stunt Master

Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bir 3B simülasyon oyununda akrobatik becerilerinizi gösterin. Birbirinizin en zor engellerini aşmaya çalışıyorsunuz. Akrobatik atletizm gibi oynuyorsunuz. Zorlu motor oyunları ile zamanınızı geçirmek istiyorsanız bu oyun tam olarak zorlayıcı ve hırslandırıcı bir oyun olmaktadır.

Ride 2  Motor Oyunu

Bu oyun, bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en kapsamlı 3D simülasyon motoru oyunlarından biridir. Oyunda 170’in üzerinde motor seçeneği var. Oyunun başında motoru seçin. Motoru ayarlamak için yarışı kazanın veya oyun içi satın alın. Oyunun 16 modu var. Her birinde ayrı ayrı yarışarak puan topluyorsunuz.

Real Bike Racing

Mobil cihazlarda oynanabilen bir 3D motor oyunu olmaktadır. Oyunda 10 farklı motor çeşidi, 9 yarış pisti ve 3 mod sistemi bulunmaktadır. Yarışta ödülü kazandınız. Bu parayla motorunuzu geliştirebilirsiniz. İsterseniz yeni bir motor satın alabilirsiniz. Motorunuzu değiştirebilirsiniz.

Ultimate Motorcycle

Mobil cihazlarda oynanabilen bir 3D simülatör motoru oyunu olmaktadır. Bu oyunun pistinde yarışmıyorsun. Şehri geziyorsunuz ve belirli görevleri tamamlıyorsunuz. Kendi motorunuzu yaratmak için bir motoru özelleştirme olasılıkları sonsuzdur.

Traffic Rider

Bu oyun mobil cihazlarda oynanabilir. Arcade sonsuz bir yarış türüdür. Bu oyunda otoyollarda ve caddelerde motosiklet sürüyorsunuz. Motoru ne kadar hızlı sürersen, o kadar çok oyun puanı kazanırsın. 29 motor seçeneği, göz kamerası, gerçek motor sesleri ve daha fazlası var.

Trial Xtreme 4: Extreme Bike Racing Şampiyonları

Gerçek motorlu sürüş becerilerinizi göstermek için bu oyunu mobil cihazınızda oynayın. Bu oyunda yarışmıyorsun ya da sokakta araba sürmüyorsun. Birbirinizin zorlu yollarını en hızlı ve en güvenli şekilde geçmeye çalışıyorsunuz. Çarpıcı ahşap köprüler, duvarlar ve bariyer kavşakları dahil 160 zorlu parkur var.

Sports Bike Simulator 3D

Bilgisayarınızda çevrimiçi oynayabilirsiniz. Bu oyunda şehri tek başınıza ziyaret ediyorsunuz. Oyunun yedi motor seçeneği var. Motoru sürmek için ok tuşlarını kullanın. Bu arada, yakıt deposuna bakın. Yakıtınız bitmeden önce belirli görevleri tamamlamanız ve çok sayıda puan toplamanız gerekiyor. Sizde motorla birlikte doğa gezisine çıkmak istiyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

MadMen Racing

Bilgisayarınızda çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve çılgın bir oyundur. Zorlu bir aşamada farklı motorlar ve çılgın yarışçılar ile rekabet ediyorsunuz. Oyunun başında motoru seçin. Yeni bir aşamaya başlamak için yarışı kazanın veya puan toplayın.

Bu tarz motor oyunları hem rakipleriniz hem de arkadaşlarınız ile birlikte daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

İçerik
OSM Yenilmezlik Taktiği 2021 (Yeni Sezon)

Online Soccer Manager (OSM) oynarken takımınızın gücü ne olursa olsun rakibinize karşı üstünlük elde etmek1

2 dk. 23718 Okundu
İçerik
2021’in En İyi Tank Oyunları

2021’in En İyi Tank Oyunları , tank oyunları, en heyecanlı savaş oyunları listesinde zirvede yer1

3 dk. 107 Okundu
İçerik
Fireman Oyunu

Fireman oyunu bir çok oyun severler ve küçük yaş grubu insanlar tarafından sevilen bir internet1

3 dk. 26 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.