KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Araba Oyunları

Yarış oyunları , oyun dünyasındaki en eski oyun kategorilerinden biridir. Bu oyunlar bugüne kadar en çok satan oyunlardan biri haline geldi. Yarış oyunları başlangıçta eğlence amaçlı olmaktaydı ancak bu oyunlar da zamanla bölümlere ayrıldı. Bu bölünme sonucunda farklı zevklere uygun oyunlar ortaya çıktı. Bu nedenle, bu kategori daha da popüler olmaktadır. Henüz bu tarz araba oyunlarını oynamadıysanız mutlaka oynamanız gereken 10 araba yarışı oyunu bulabilirsiniz.

Assetto Corsa

Bu araba oyunu, tüm araba yarışı oyunlarının en gerçekçi deneyimini sunuyor. Kulp setiniz varsa tur sonrası ne kadar yorgun olduğunuza şaşıracaksınız. Ayrıca oyunda birçok araç seçeneği bulunuyor. Oyun içi grafikler de oldukça başarılı ve oyuncuya harika bir deneyim sağlıyor.

Burnout Paradise

Bu oyun tam olarak hız ve eğlence isteyenlerin istediği araba oyunlarından biri olmaktadır. Bir oyun çökmesi bile oldukça eğlenceli olmaktadır. Oyun şehir etaplı bir haritada oynanmaktadır. Diğer yarışçılarla ticaret yaparak onları kontrol edebilir ve köşede eğlenceli bir şekilde koşabilirsiniz. Oyunda kazalar oyuncu tarafından ağır çekimde izleniyor. Bu durum görsel bir şölen sağlar.

Dirt Rally

Bu oyun ilk olarak erken diyalog için Steam sistemine tanıtıldı. Bu oyun tüm yarış hayranlarından mükemmel yorumlar aldı. Çok güzel bir grafik tasarıma sahip bir oyun ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca oyunculara çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlar.

Colin McRae Rally 2.0

Bu araba oyunu, şimdiye kadar gördüğünüz en gerçekçi ralli deneyimini sunuyor. Bu nedenle yarış oyunu meraklıları tarafından büyük beğeni topluyor. Oyunda aracın verdiği his ve aracın kontrolü çok iyi işleniyor. Piyasaya sürülen bütün ralli araba oyunları ile karşlaştırıldığı zaman bu oyun bir çok araba oyunlarından daha üst seviyede ve eğlenceli bir oyun olmaktadır.

Gran Turismo 5

Bu serinin ilk oyunu PS1 oyun setinde yayınlandı. Oyunda birçok araç ve kamyon seçeneği bulunuyor. Oyundaki grafikler de oldukça başarılı. Ayrıca 800’ün üzerinde araç seçeneği bulunmaktadır. Oyun turu da çok iyi tasarlanmış bir durumda olmaktadır.

Forza Horizon 3

Oyunda 500’den fazla sayılı araç var. Oyun ayrıca oldukça başarılı bir yağmur efektine sahip. Bu, oyundaki paraya değer oyunlardan biridir. Kaç saat oynarsanız oynayın, oyun içinde yapabileceğiniz başka birçok aktivite var.

Lotus III: The Ultimate Challange

Bu araba oyunu, nesilleri aşan efsanevi oyunlardan biri olmaktadır. Oyun, Amigas’ın çok popüler olduğu zamanlarda piyasaya sürüldü. Ayrıca 3D oyunlar piyasaya sürüldüğünde bile oyunlar uzun süre oynanmaya devam etti. Oyundaki üç farklı araçtan birini seçin ve kamyon sonsuza dek sürecek. Lotus III oynamak için yeterince büyük değilse, şimdi deneyin.

Grand Prix 2

Bu oyun, oyun tarihindeki ilk sistem canavarı olarak adlandırılabilecek bir özelliğe sahip olmaktadır. Oyunda ilk defa Monaco kamyonlarının zorluğu fark edilmektedir. Grand Prix 2, tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi F1 oyunu olmaktadır.

Need For Speed: Porsche Unleashed

Bu oyunda tüm Porsche arabalarında gerçekçi bir durumda yarış seçeneği mevcut olmaktadır. Aynı zamanda oyun zamanının en iyi sürüş fiziğine sahip olmaktadır. Senelerin vermiş olduğu başarıdan ötürü Ned For Speed araba yarışı oyunu hiçbir zaman kalite kaybetmemektedir.

Need For Speed: Underground 2

Yeraltı serisi bu türe pek çok yenilik getirdi. Bu oyunda ilk kez oyuncular yasa dışı bir sokak yarışıyla karşılaştı. Need For Speed araba yarışı oyununun 2. serisi olan bu oyun güzel ve başarılı yarış seçeneklerine mevcut olmaktadır.

İçerik
Bedava Steam Key Cüzdan Kodları (Şubat 2021)

Bedava Steam Key Cüzdan Kodları (Şubat 2021) Her insan için yaş farketmeksizin oyun bağımlılığı son1

2 dk. 8885 Okundu
İçerik
Valorant VAN 128 Hatası Çözümü

Valorant VAN 128 Hatası Çözümü , tarafından sunulan son zamanların en popüler FPS oyunları arasında1

2 dk. 7211 Okundu
İçerik
Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

Genshin Impact Sistem Gereksinimleri , 28 Eylül 2020 tarihinde oyunseverlerin indirmesine sunulan Genshin Impact oyunu1

2 dk. 8752 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.