KATEGORİLER
Kripto Al Sat


My Hero Academia Hakkında Bilinmeyenler

My Hero Academia hakkında bilinmeyenler biraz spoiler içerebilir. Bu yüzden animeyi bitirmeyenler bakmamasını öneririm. Ayrıca ben anime izlemeyi daha çok sevdiğimden sadece animede hakkında bilmeme ihtimaliniz olan yerlere değineceğim. Öncelikle animenin konusu özgünlüksüz çocuk olan Midoriya ile başlar. Midoriya özgünlüğü olmasa da kahramanların analizlerini yapmada oldukça yeteneklidir. Bir kahraman olmak istedir. Favori kahramanı tabi ki de All Might’tır. Şanslı bir takım olaylardan sonra All Might gücünü Midoriya’ya vermeye karar verir. Daha sonrasında ise Midoriya’nın kahraman olma yolu başlar.

Öncelikle bu verdiğim bilgiler yeni sezonlarda açıklanmış bilgiler ama gözünüzden kaçırmışsanız animeyi yeniden izlemek isteyeceğiniz bilgiler;

Midoriya Ozgunlugu

Midoriya Özgünlüğü

İlk olarak Midoriya ile başlamak istiyorum. Fark ettiyseniz Midoriya’ya özgünlüğünün olmadığını söyleyen doktor ile One for All için çalışan doktorla aynı yani Midoriya’nın özgünlüğü etkileyici ya da onların işine yaracak bir özgünlük olduğundan çalınmış olabilir. Ama bu şimdilik bir teori sadece One for All için çalışan doktorla Midoriya’nın özgünlüğünü olmadığını söyleyen doktor aynı.

Tomura’nın Babaannesi

Tomura’nın babaannesin All Might’ın hocası olduğunu biliyor muydunuz? Tomura’nın babaannesi oğlunu kötü kahramanlardan korumak için evlatlık verir. Oğlu içerlediği içinde Tomura’nın kahraman olmasına kızar.

Ayrıca Tomura’nın yüzündeki alerji stresten kaynaklı oluyor. Kanıtlı bende de var yani.

Aizawa Ve Hizashi

Aslında üçlü takılıyorlardı ama üçüncü arkadaşları bir kaza sonucu öldü. Tabi iler ki bölümlerde arkadaşlarından bir nomu yapıldığını öğreniyoruz.

Bakugou Neden Sinirli

Her şey anne ile babayla başlar. Annesi oğluna bu şekilde terbiye verdiği için Bakugou öfkeli. Ayrıca Bakugou’nun babası annesinin tam zıddı desek yalan değildir. Zaten Bakugo’nun kaçırıldıktan sonra kurtarılıyor sonra annesiyle olan bir diyaloğunda gayet de aile ortamının küçük bir kesitini görüyoruz.

All Might Özgünlüğü

All Might özgünlüğünü UA. de başarılı olan Mirio’ya verecekti. Zaten boşa demiyorum Midoriya bir takım şanslı olaylarla özgünlüğe sahip oldu diye.

Son olarak All Might’ın özgünlüğünde başka özgünlüklerde olduğu için Midoriya’nın içinde yaklaşık 6 tane daha özgünlük var onları da öğrenirse çok daha iyi kahraman olurda bu gidişle biraz zor.

İçerik
PES 2020 Sistem Gereksinimleri

PES 2020 Sistem Gereksinimleri , Dünya üzerinden çok oynanan ve klasikleşmiş futbol simülasyon oyunlarından olan1

3 dk. 24 Okundu
İçerik
Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Akıllı Çay Bardağı Oyunu , yaklaşık 10 yıl önce, Türk Lipton firması soğuk çay üreticileri1

3 dk. 95 Okundu
İçerik
Çocuk Oyunları

Çocuk Oyunları ,çocuklar için oldukça eğlenceli olan ve zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri önemli aktiviteler1

3 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al