KATEGORİLER
Kripto Al Sat


My Hero Academia Hakkında Bilinmeyenler

My Hero Academia hakkında bilinmeyenler biraz spoiler içerebilir. Bu yüzden animeyi bitirmeyenler bakmamasını öneririm. Ayrıca ben anime izlemeyi daha çok sevdiğimden sadece animede hakkında bilmeme ihtimaliniz olan yerlere değineceğim. Öncelikle animenin konusu özgünlüksüz çocuk olan Midoriya ile başlar. Midoriya özgünlüğü olmasa da kahramanların analizlerini yapmada oldukça yeteneklidir. Bir kahraman olmak istedir. Favori kahramanı tabi ki de All Might’tır. Şanslı bir takım olaylardan sonra All Might gücünü Midoriya’ya vermeye karar verir. Daha sonrasında ise Midoriya’nın kahraman olma yolu başlar.

Öncelikle bu verdiğim bilgiler yeni sezonlarda açıklanmış bilgiler ama gözünüzden kaçırmışsanız animeyi yeniden izlemek isteyeceğiniz bilgiler;

Midoriya Ozgunlugu

Midoriya Özgünlüğü

İlk olarak Midoriya ile başlamak istiyorum. Fark ettiyseniz Midoriya’ya özgünlüğünün olmadığını söyleyen doktor ile One for All için çalışan doktorla aynı yani Midoriya’nın özgünlüğü etkileyici ya da onların işine yaracak bir özgünlük olduğundan çalınmış olabilir. Ama bu şimdilik bir teori sadece One for All için çalışan doktorla Midoriya’nın özgünlüğünü olmadığını söyleyen doktor aynı.

Tomura’nın Babaannesi

Tomura’nın babaannesin All Might’ın hocası olduğunu biliyor muydunuz? Tomura’nın babaannesi oğlunu kötü kahramanlardan korumak için evlatlık verir. Oğlu içerlediği içinde Tomura’nın kahraman olmasına kızar.

Ayrıca Tomura’nın yüzündeki alerji stresten kaynaklı oluyor. Kanıtlı bende de var yani.

Aizawa Ve Hizashi

Aslında üçlü takılıyorlardı ama üçüncü arkadaşları bir kaza sonucu öldü. Tabi iler ki bölümlerde arkadaşlarından bir nomu yapıldığını öğreniyoruz.

Bakugou Neden Sinirli

Her şey anne ile babayla başlar. Annesi oğluna bu şekilde terbiye verdiği için Bakugou öfkeli. Ayrıca Bakugou’nun babası annesinin tam zıddı desek yalan değildir. Zaten Bakugo’nun kaçırıldıktan sonra kurtarılıyor sonra annesiyle olan bir diyaloğunda gayet de aile ortamının küçük bir kesitini görüyoruz.

All Might Özgünlüğü

All Might özgünlüğünü UA. de başarılı olan Mirio’ya verecekti. Zaten boşa demiyorum Midoriya bir takım şanslı olaylarla özgünlüğe sahip oldu diye.

Son olarak All Might’ın özgünlüğünde başka özgünlüklerde olduğu için Midoriya’nın içinde yaklaşık 6 tane daha özgünlük var onları da öğrenirse çok daha iyi kahraman olurda bu gidişle biraz zor.

İçerik
ESEA Nedir?

ESEA Nedir? , E- Spor Entertainment Association League platformunun kısaltılmışım olan ESEA, CSGO oyuncularının toplanarak1

7 dk. 134 Okundu
İçerik
CS GO Overwatch Şifreleri 2021

CS: GO oyununda son zamanlarda hile kullanan kişilere karşı büyük bir savaş başlattı. Bu savaşın1

2 dk. 18877 Okundu
İçerik
Steam Üye Olma

Steam Üye Olma , Ücretli ve ücretsiz olarak oyun indirmenizi sağlayan Steam, dünyanın en popüler1

3 dk. 71 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.