KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon Oyunları , hayatımızın her alanında mevcuttur. Bununla beraber pek çok yapımcı dekorasyon oyunları yaratmaya başladı. Ev dekore etmek birçok insanın keyifle uğraştığı durumlardır. Ancak her zaman belirlediğimiz bütçeler hayalimizdeki dekorasyona yetmeyebiliyor. Peki, hayallerinizi sanal ortamlarda gerçekleştirmeye ne dersiniz? İçinizde kalmayacak olan her şeyi tek tık sayesinde gösterebilirsiniz. Ev dekorasyonunda keyif alabileceğiniz bir kaç oyunu sizler için araştırdık.

Dekorasyon Oyunu Ic
Dekorasyon Oyunları

Hayalinizdeki odayı inşa edin

Sim Girls Craft: Tasarım & Dekorasyon oyunu, yaratıcılığınızın ve zevklerinizi gösterebileceğiniz evi ,odayı, banyoyu veya bahçeyi tasarlama imkanı sunuyor. İç tasarım simülatörü uygulaması 3D mobilya ve diğer aksesuar detayları ile evinizi dekore etme imkanı sağlıyor. Ölçülerini dahi size bırakan bu uygulama aynı zamanda hayalinizdeki büyük eve de  sizi ulaştırıyor. Evinizdeki oda sayısından tutun da katına kadar size birçok imkanı sağlıyor. Evinizin tasarımı bittikten sonra dış tasarım için de hayallerinizi yaşayabilirsiniz. Ağaç , çiçek , çim , çalılar vb. bir çok materyallerle bahçenizi de dekore edebilirsiniz.

Başlangıçta oyunun verdiği blokları kullanarak evinizde olmasını istediğiniz yerleri inşa etmeye başlıyorsunuz. İç ve dış tasarımı ile size ulaşmak istediğiniz her fırsatı sağlıyor.

Dekorasyon Oyunu Ic2
Dekorasyon Oyunları
İç Tasarım Simülatör Oyunu 
  • İç Tasarım Simülatör oyunu da bir önceki oyun ile benzer özellikler taşıyor. Evinizi en başından bütün ihtiyaçlarınız ile tasarlayabiliyorsunuz.
  • Sadece ev ile sınırlı kalmanız da gerekmiyor. 5 yıldızlı otel, rezidans, şirket , restoran hatta kendi şehrinizi yaratıcılığınızı kullanarak limitleri zorlayabilirsiniz.
  • Evinizde değiştirmek istediğiniz bölümleri de burda pratik yaparak da görebilirsiniz. Mutfağınızdan tutun banyonuza kadar birçok tasarımı deneyebilir ve görebilirsiniz. Kendi mutfağınız ölçülerinde girerek de gerçek bir görüntü elde edebilirsiniz.
Dekorasyon Oyunu Ic3
Dekorasyon Oyunları
Yatak Odası Dekorasyonu Oyunu 
  • Yeni bir ev yaratmak yerine daha bölgesel çalışmalar yapmak isterseniz bu uygulama tam da size göre. Sadece yatak odası tasarlayarak yenilemek istediğiniz yada bütçeleri aşan tasarımları da bu uygulama ile yapmak mümkün. İsterseniz lüks bir kraliyet odası isterseniz de zarif ve  minimalist odalar tasarlamanın kolay hali.
  • Hepsi ücretsiz olan bu oyunlar ile yaratıcılığınızı geliştirebilir, zevklerinizi tazeleyebilirsiniz. Bunları yaparkenden eğleneceğinizden şüpheniz olmasın.
  • Yaratıcılığınız ve hayallerinizin birleştiği harika odalara ulaşmak işte bu kadar kolay.
  • Bunların dışında çocuklarınız ile daha animasyon tarzlarında ev dekor oyunları ile de farklı bakış açıları katabilirsiniz.
Dekorasyon Oyunlari5
Dekorasyon Oyunları
Dekorasyon Oyunlari 6
Dekorasyon Oyunları
İçerik
Modern Salon Dekorasyonları

Modern Salon Dekorasyonları, salonların evlerin ilk dikkat çektikleri alanlardır. Salonların dizaynı evin dekorasyonu ile ilgili1

2 dk. 52 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı

Mutfak Dekorasyonlarında Kombi Kullanımı , evlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan icattır. Her evde1

2 dk. 89 Okundu
İçerik
Salon Dekorasyonlarında Püf Noktalar

Salon Dekorasyonlarında Püf Noktalar , doğru kullanıldığında doğru sonuçlar verme eğilimindedir. Mutfaklardan sonra evin en1

2 dk. 30 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.