KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar

İçindekiler

Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar , masanın ve yastığın kılıfını birbirine bütünleyen bir zevke sahipseniz işte bu yazı tam size göre. Şık ya da kusursuz tasarımların aslında sanıldığı kadar cebinizi yakmayacağını söyleyebiliriz size.

Salonunuzu Yaşatan Dekorasyon Tasarımları 

Belirlenmesi gereken önemli kriterlerin başında evinize yakıştırdığınız modele karar vermelisiniz.. Evinizin duvar boyalarından parkesine kadar renklerini,desenlerini ve dokularını göz önünde bulundurarak karar vermeniz daha doğru bir yol olacaktır. Bazı renk detaylarının perdenizde,yastık kılıflarında olması modern bir uyum sağlayacaktır .Salon Dekorasyonunda eğer cesur renkler benim tarzım diyorsanız da zıt renkleri kullanarak ortaya daha fresh bir görüntü sağlayabilirsiniz.

  •  Seçeceğiniz materyallerin diğer mobilyalar ile uyumlu olması salon dekorasyonlarında önemlidir.
  • Kullanacağız detayların birbiri ile uyumlu olması dekorasyonunuzun en önemli kıstasıdır. 
  • Evinize Nefes Aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlarının olmazsa olmazı bitkidir. Çeşitli bitkiler veya kaktüsler hem evinizin oksijen seviyesini ferahlatır hem de odanın içine ferahlık getirir.
  • Sevdiğiniz her şeyle dekorasyon fikrine kapılmamanız gerekir. Çünkü her güzel yemeği yan yana koyduğunuzda istediğimiz muhteşem lezzeti alamıyorsak eviniz içinde her şeyi doldurmak size nefes aldırmayacaktır.
  • Seçiminizi yaparken mümkün olduğunca aynı eşyalardan fazla koymamaya dikkat edin. Olabildiğince minimuma düşürün.
  • Duvarlarınızı seçmiş olduğunuz renklerde yapılmış tuvallerle süsleyebilirsiniz. Salonunuzu tamamlayıcı detaylarla süslemek işte bu kadar kusursuz.
ic gorsel
Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar

Kullanacağınız ahşap,demir gibi materyallerin yanında kumaş ve renk seçiminiz planınızı öne çıkaracak temel unsurlardır. Renkler ne birbiri ile aynı tonda olmalıdır ne de tonları birbirinden ayrı olmalıdır. Örneğin; mavi renkler kullanmak istiyorsanız bebek mavisi ve gece mavisi  iyi bir tercih olacaktır. 2 renk kullanmak isterseniz yanına yakışan ve göz yormayacak renkler tercih etmelisiniz. Mavinin yanına kırmızı tonlarını kullanırsanız ikisi de ön planda canlı renkler olacağı için gözünüzü yorabilir. Mavinin yanına soft kahverengi veya krem tonlarını kullanırsanız daha ferah bir görünüm elde edersiniz.  Yanına bazı biblo veya küçük detaylarda turuncu renkler kullanmak tasarımını güçlendirecektir. Pastanın üstüne son meyveyi koymak gibi düşünebilirsiniz. Tasarımıza her zaman ufak dokunuş ve doğru renk tasarımları lezzetli bir görüntü sunar. 

ic gorsel 2
Evinize Nefes aldıran Salon Dekorasyon Tasarımlar

Renklerin Üstümüzdeki Etkisi

Her renk, hem duygusal hem de psikolojik tepkilerle bağlantılıdır.Bununla ilgili bir örnek verecek olursak insanlar genellikle kapalı ve siyah havalarda kendilerini mutsuz hissederken güneşli ve açık renkli günlerde kendilerini daha mutlu hissederler. Renklerin buna benzer kişiye birçok etkisi vardır. Kendi gökyüzünü bulmanız dileğiyle. 

İçerik
Tavan Dekorasyonu 2021

Tavan Dekorasyonu 2021 yılında beyaz tavanlar tarihte kalan dekoratif yapılardır. Artık daha modern şık ve1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odası Dekorasyonu, bebeklik çağından çıkan çocukların odalarını değiştirmek isteyen aileler uygun fikirler için internete1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Rustik Tarz Salon Dekorasyonu

Rustik Tarz Salon Dekorasyonu, doğayı seven ve doğa içinde yaşamaktan zevk alan kişilerin tercih ettiği1

2 dk. 3 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.