KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

Ev Dekorasyonunda  Sanatını Göstermek söylendiği gibi cüzdanları çok yakacak durumları yoktur. Önemli olan malzemeleri kullanırken yaratıcılığınızla da harmanlamaktır. Yaratıcılığınızla birlikte satın alabileceğiniz dekorasyon fikir önerimizde bulunmaktadır. 

ic gorsel 3
Ev Dekorasyonunda Sanatını Gösterhttps://biricerik.com/evinize-nefes-aldiran-salon-dekorasyon-tasarimlar/

Dekorasyondaki İncelikler 

Renk seçimleri, koltuk kılıfları, sehpa ,perde, masa, vitrin ,biblo, mum vb. detayların doğru ve uyumlu seçilmesi dekorasyonda önemlidir. Evi gösteren önemli unsurlardan birisi de perdelerdir. Ev dekorasyonunda perde seçiminde evinizin mahremiyeti ve gün ışığının eve girmesi dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. Tüller de beyaz tonlarının seçilmesi doğru olacaktır. Evinizin koltuktan önceki en önemli malzemesi perdelerdir. Bu durumlarda öncelik olarak bütçenizi belirlemelisiniz. Belirlenen bütçe ile alınacaklar ve yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz ufak eşyalar size yol gösterecektir. İşte size sunduğumuz dekorasyon fikirleri :

Evim Sanatım Diyenlere

 • Bileklik ya da renk geçişi olan ipler perdenizin tutturucu özelliği için muhteşem malzemelerdir.
 •  Askılıklarınızdan ayakkabılık, gazetelik ,havlu tutacağı, atkı ve kemer askılığı, çiçeklik, mikrofon tutacağı, kase gibi dönüştürebileceğiniz kullanım alanlarını kullanabilirsiniz.
Ev Dekorasyonunda Sanatini Gosterghtg
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster
 • Ampullerinizi ya da abajurları süsleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler silikon tabancası, kurdele, zevkinize göre boncuk veya renkli kamışlarla farklı şekil ve uzunluklarla abajurunuzu yenileyebilirsiniz. Bizden tavsiye olarak da renkli folyo kağıtları ile kaplayıp istediğiniz renkte ışıklar elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunuza farklılık katacaktır.
 • Kapılarınızın camlarını değiştirebilir, menteşelerini boyayabilirsiniz.
 • Eskimiş ya da artık sıkılmış olduğunuz sehpalarınızı zımparaladıktan sonra boyayabilirsiniz. Hatta üstüne cam kestirerek de cam boyası ile de boyayabilirsiniz. Dönüştürmek ve boyama tarzını sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz.

gorsel4
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster
 • Işıltılı bir hayata hazır mısınız? Avizenizin içine simler yapıştırarak farklı parlaklıklar oluşturabilirsiniz.
 • Evinizde kullanamadığınız duvar kenarları yada kirişler varsa küçük raflar monteleyerek kitap, biblolarınız  ve mumlarınız için yeni alanlar açabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzu rahat bir görünüme kavuşturur.
 • Evinizde merdiven bulunuyorsa ya da merdiven altı bölümü uygunluğu dahilinde gömme dolap ve raflara dönüştürmek ayakkabılarınızı saklamak için ideal alan oluşturabilirsiniz.
 • Giriş kapınızın eşiğine ya da önüne gelen misafirleriniz için mesajlar hazırlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Sanatini Goster 1
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster
 • Malzemesi yatkın abajurlarınızı bir kevgir gibi delikler açarak farklı bir ambiyans sağlayabilirsiniz. Dekorasyonu sizin zevkinize bırakıyoruz.
 • Kırılan bardaklarınızdan saksılar yapabilir, etrafını çalı veya çubuklarla çevreleyerek biblolar yapabilirsiniz.
 • Kalın hasır ip ve silikon yardımıyla bardak altlığı ,paspas ve kilimler yapabilirsiniz.
Ev Dekorasyonunda Sanatini Gosteruiki
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster
 • Balon ,ip ,tutkal ve biraz gazete kağıdıyla kendinize muhteşem abajurlar yapabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunuzda yaratıcılığınızı kullanarak yapacağınız şeylerin sonu yok. Yaratıcılığınız yanında, kendinize atmayı düşündüğünüz şeyleri başka nasıl görmek isterdim diye sorarsanız çok şaşırtıcı cevaplar alabilirsiniz. Bunların dışında aklınıza başka ev dekorasyon fikirleri gelirse bizimle de paylaşmayı unutmayın.

İçerik
Modern Banyolarda Aydınlatma Fikirleri

Modern Banyolarda Aydınlatma Fikirleri ile dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Evlerde gün ışığının pek içeri1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyon Siteleri

Ev Dekorasyon Siteleri, yaşanılan pandemik dönem ile birlikte insanlar evlerine kapanmak zorunda kaldı. Özellikle yoğun1

2 dk. 31 Okundu
İçerik
Ferah Salon Dekorasyonu

Ferah Salon Dekorasyonu, büyük yada küçük fark etmeksizin her salona uygulanabilen dekorasyon türüdür. Ferah denilince1

2 dk. 67 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Figen yeşilova

  Cok sik ve modern . Kulanim olarak rahat.

 • İlknur Kurul

  Yazı ile, Retro konusuna başka bir bakış açısı geliştirdim. Faydalı oldu yönlendirmeleri değerlendireceğim. İyi çalışmalar

Sosyal Medyada bizi takip edin.