KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri , banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Banyolar genellikle küçük olduğu için duşakabinler estetik açıdan daha çok tercih edilmektedir. Özellikle ev seçimlerinde genellikle banyolara dikkat edilir. Modern ve kullanım kolaylığı ile duşakabinler daha çok kullanılır. 

Dusakabin Modelleri3
Duşakabin Modelleri

Banyo alanları , görsellik, tarzınız,yaratıcılığınız ve bütçeniz için önemlidir. Duşakabin modellerinde tarzınıza göre birçok modelleri bulabilirsiniz. 

Cam Duşakabinler Her Zaman Baş Sırada 

İnce yapıları ve şık görünümleri ile en çok tercih edilen seriler arasında yer almaktadır. Temperli camları ile kırılmalara karşı dayanıklılık göstermektedir. Banyoda minimal ve şık tasarımlar isteyenlerin evlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir. 

Buna benzer ürünleri sabit panel ,sürgülü ya da menteşeli ürünleride inceleyip tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Sürgülü camlara sahip duşakabinlerde alan genişliğiniz çok önemlidir. Banyodaki alanlarınıza dikkat edip seçmeniz daha faydalı olacaktır. Bunun yanında desenli,şeffaf ve buğulu duşakabin modellerini de seçebilirsiniz. 

Dusakabin Modelleri2
Duşakabin Modelleri

Duşakabin Çeşitleri

Katlanır Sistem Duşakabin Modelleri

Banyoların genelde küçük boyutlarda olması tasarımınızı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Banyolarda yapılan işlemler giderek azaldığı için katlanır sistem duşakabin modelleri hayat kurtarıcı olabiliyor.

Dusakabin Modelleri katlanabilir
Duşakabin Modelleri

Küçük banyolarda genellikle duşakabine ayrılan kısımlar da daha az yerlerdedir. Bu gibi durumlarda katlanır sistemlerde yapılan duşakabinler sizlere istediğiniz alanı yaratmakta olanak sunuyor. Özellikle hastası olan veya daha geniş giriş isteyenler için katlanır sistem duşakabinler doğru tercih olacaktır.

Üstten askılı Duşakabinler 

Banyolarda modern  ve yaratıcı tasarımlar görmek isteyenler için üstten askılı duşakabinler son derece idealdir. Kullanım ve temizlik açısından rahatlamak isteyenlerin genellikle tercih ettiği modeller arasındadır.

Dusakabin Modelleri ustten askili
Duşakabin Modelleri

Profilsiz Duşakabin 

Banyonuzda zeminin duşakabinleriniz ile aynı devam etmesini istiyorsanız profilsiz duşakabin modelleri tam size göre. Lüks otellerde ve rezidanslarda genellikle kullanılan bu modeller sade ve şık dekorasyon olarak banyolarınızda kullanabilirsiniz. 

Dusakabin Modelleri katlanabilir 1
Duşakabin Modelleri

Siyah Duşakabin

Evlerinizde endüstriyel havanın estiği dekorasyon modelleridir. Banyonuzda havalı bir görünüm elde etmek istiyorsanız siyah duşakabinler tam size göre.

Teknesiz Duşakabin Modelleri

Küvetler artık eskisi kadar tercih edilmiyor.Günümüzde duşakabinlerin çeşitliliğinin artması ile artık küvet sistemleri pek kullanılmamaktadır. Temizliğinin ve kullanım zorluklarının artması ile artık tekne modelleri artık kullanılmamaktadır. Zemine monte edilen ve kullanım kolaylığı sayesinde pürüzsüz görünüm sağlayan teknesiz duşakabin modelleri evinde rahatlığı arayanların ilk tercihi olmaktadır.

İçerik
Mutfak Dekorasyonlarında Masa Kullanımı

Mutfak Dekorasyonlarında Masa Kullanımı , ailenin yemek yediği alanlardır. Salonda kullanılan masaların yanı sıra mutfaklarda1

2 dk. 14 Okundu
İçerik
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi ,  klasik ve modern dekorasyonların vazgeçilmez rengidir. Banyo dekorasyonu,1

2 dk. 51 Okundu
İçerik
Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi

Mutfağınızda Yeniliğin Tek Adresi , yazımız ile sizde mutfaklarınızda istediğiniz şıklığı yakalayabileceksiniz. Modern dekorasyonların artan1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.