KATEGORİLER
Kripto Al Sat


3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları , banyoları ve mutfaklarınızı hareketlendirme de en çok kullanılan dekor ürünleridir. Kurulumu ve yapımı kolay olan 3 boyutlu fayans modellerinde çeşitlilikte oldukça fazladır.Sadece fayanslarda değil tavanlarda ve zeminlerde de 3 boyutlu modelleri kullanabilirsiniz. Bu tür dekor ürünleri kullanıldığı alanlara hareketlilik getirdiği gibi aynı zamanda zihin açıcı özelliğe de sahiptir.

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonlari2
3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Arı peteğinden hırçın dalgalara kadar bir çok çeşitli olan 3 boyutlu banyo fayans modelleri ile farklılığınızı gösterebilirsiniz. Düz zeminler üzerinde yuvarlak baloncukların üstüne basmaktan kendinizi alamayacaksınız 

Dekorasyonların Yeni Akımı

3 boyutlu fayans dekorasyonlarını banyo ve tuvaletlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz Kullanacağınız modellerin devamlılığı da oldukça önemlidir. Kullanım alanlarında tek bir duvar veya parça modeller halinde de kullanabilirsiniz. Kendisi oldukça hareketli olan bu parçaları kendi içlerinde bölerek kendi stilinize oluşturabilirsiniz. Evlerde su ile temas eden en önemli yerler banyo ve mutfaklardır. Bu alanlarda özenli olmanız temizlik açısından da sizi rahatlatacaktır. 

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonlari3
3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Bu tür özel alanlar konfor sağlamalıdır. Sürekli kirlenen ve temizliği ile sürekli vakit harcayacağınız alanlar olmasından çıkmalıdır. Fayans ve zeminlerde kullanabilirsiniz. Deniz manzaraları, balıkların suda yüzmeleri , okyanus gibi desenleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kabartmalı ,ormanlı gibi bir çok çeşitleri vardır.

Gayet kullanışlı olan bu dekorasyon ürünlerini evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece banyo ve mutfaklarda sınırlı kalmayıp balkonlarında veya diğer odalarda da kullanabilirsiniz.Bütün olarak boydan kullanabileceğiniz gibi parça tasarımlar oluşturarak da kullanabilirsiniz. Tek renk sadece geometrik şekillerde de olan 3 boyutlu fayans modelleri biraz daha şıklığı arayanların tercih edeceği dekor ürünleridir.

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonlari4
3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Kullanım Alanı

Fayans tarzlarında zemin kaplama olarak mutfaklarda pek tercih edilmemektedir. Ahşap görünümlü zemin kaplamalar daha fazla tercih edilmektedir. Mutfaklarda fayans kültürünü seven ve devam eden bir taraf olduğu gibi sevmeyen kişilerde vardır. Kullanmak istediğiniz alanları iyi seçmelisiniz.

Ve gözden kaçırmamanız gereken bir diğer unsur da evinizin ve odanızın genel dekorasyonudur. 3 boyutlu fayans modelleri oldukça renkli ve hareketli olacağı için dekorasyonunuza ayak uyduramayabilir ve çıkan sonuçtan memnun olmayabilirsiniz. Bütçenizi başta belirlemek tercihlerinizi de filtreleyecektir.

İçerik
Ankastre Mutfak Dekorasyonları

Ankastre Mutfak Dekorasyonları , mutfakların çeşitliliklerine göre değişim göstermektedir. Evlerde her odanın ayrı öne çıkan1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
Salon Dekorasyonları

Salon dekorasyonları , genellikle yüksek bütçelerin oynadığı dekorasyon türlerindendir. Bu konudaki ilk tavsiyemiz istediğiniz ürünü birçok1

2 dk. 22 Okundu
İçerik
Modern Banyolarda Aydınlatma Fikirleri

Modern Banyolarda Aydınlatma Fikirleri ile dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Evlerde gün ışığının pek içeri1

2 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al