KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu

Çok şık yemek odası dekorasyonu fikirleri ile evinizin mimarı siz olun. Püf noktalar ve dikkat edilmesi gerekenleri göz önünde bulundurursanız harika bir yemek odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Işıklı vitrinler, dikkat çekici renkler, dönem mobilyaları, şık perdeler ile her tarza uygun yemek odası mobilya fikirlerini birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Cok Sik Yemek Odasi Dekorasyonu6
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu

Fikirlere açık olun 

 • Renkler ve kumaşlar ile ihtişamlı yemek odalarına sahip olabilirsiniz. Siyah camlı vitrinler alışılmışın dışında hiç bir yerde eşi benzerini bulamayacağınız bir vitrin önerisidir.
 • Yemek masasının kalın ayakları gösterişli sunumun bir parçasıdır. Kullanılan sandalyelerde istenilen renk ile bacaklarındaki renk ayrımı ile güçlü parçalar oluşturabilirsiniz.
 • Tarzınıza uygun seçimleri yazmış olduğumuz fikirlerle harmanlayabilir ve muhteşem yemek odası takımını yaratabilirsiniz. 
 • Spor şıklığı sunan yemek odası mobilya önerisi özellikle yeni evlenen çiftler arasında çok sık tercih edilmektedir. Pastel renklerin hakim olması,köşeli aynalara daha çok yer verilmeside tercih sebebi olabilir.
 • Chester sandalye tasarımı yemek odası takımlarında şıklığını korumaya devam ediyor ve son zamanlarda çok ilgi görmeye başladı.
 • Kahverengi ve krem rengininin uyumunu kabul etmeyen kalmadı sanırım.Yıllar geçsede etkisini kaybetmeyen bu renk takımı yemek odanıza, iddialı aksesurarla denge sağlayacaktır.
 • Yuvarlak ayna tercihi yemek odalarında kullanıldığında dekorunuzun tamamlayıcı özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. 
 • Vitrin detayları ile dikkat çeken yemek odası dekorasyonları da fazla kullanılan bir yöntemdir. Masa ve sandalyelerde sadeliği yakalayıp bütün vurucu etkiyi vitrinde gözler önüne sermekte dekorasyonlarda oldukça tamamlayıcıdır. Etkili duruşu göz ardı edilemeyen bu tarz vitrin seçimleri komşularınızı kıskandıracak türden.
 •  Altın  renk ile yeşili hiç yan yana kullandınız mı ? Dekorasyonlarda kendini göstermeye çok iyi bilen bu renkler tarzınızı tamamlayıcı nitelikte olabilir.Bunun yanında aynalarınızın kenarlarında işleme detayları varsa dekorasyonunuzun ppasta süsü olabilir.
 • Renk seçimlerinde olabildiğinde özgür olmaya çalışın. Renkleri iyi dağıttığınız sürece evinizin yeni halini siz bile tanıyamayabilirsiniz.
 • Kırmızı kadife kumaş ayrıntıları ile kendine aşık eden mobilyaları almadan duramayabilirsiniz.Beyaz ve kırmızının tek başına yarattığı o muhteşem hava etki görmeye değerdir.
Cok Sik Yemek Odasi Dekorasyonu4
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu

Dekorasyon Örnekleri

Cok Sik Yemek Odasi Dekorasyonu5
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu
Cok Sik Yemek Odasi Dekorasyonu3
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu
Cok Sik Yemek Odasi Dekorasyonu2
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu
İçerik
Country Salonlar

Country Salonlar , son zamanların en popüler salon dekorasyonlarına adını yazdırdı.Country dekorasyon tanımı ingilizce kökenli1

2 dk. 25 Okundu
İçerik
Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı

Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı oldukça pratik ve temiz dekor ürünleridir. Günümüzde bu tür dekor ürünlerinin1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
Seramik Banyo Setleri

Seramik Banyo Setleri , işlevsel ürünler oldukları için banyolarda çok tercih edilmektedir. Çeşitliliği gün geçtikçe1

2 dk. 31 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.