KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en özel alanlardır. Kendine has havası ve dekorasyon uyumu olan banyoları destekleyecek dekor ürünleri de bir o kadar önemlidir. 

Banyolari Susleyen Cerceve Dekorasyonlari4
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Çerçeve Modelleri 

Ahşap çerçeveler uzun yıllardır popülerliğini korumaktadır. Kullanılan alanlarda doğal,sıcak ve samimi etkileri nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Poster , çizim , fotoğraf ve ayna çerçevelemek için mükemmel seçimlerdir. Renk ve doku ekleyerek de bulunduğu odadaki havasını değiştirebilirsiniz. İddialı koyu renk ahşap modelleri dikkat çekici ve dokusal zenginliği ile kendini göstermektedir.

Banyolari Susleyen Cerceve Dekorasyonlari3
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Sert ve net etkiler isterseniz metal çerçeve kullanabilirsiniz. Mıknatıslı ve magnetli olanlar duvarlarda çivi sıkıntılarını gidermektedir. Lazer kesimli ilginç dinamik görseller ,ilham veren yazılar,askı ve mandal detayları olan çerçeve modelleri de banyonuzda farklılık oluşturacaktır.

Altın çerçeveler ortamdaki diğer objelerle uyumlu kullanıldığında istediğiniz çarpıcı görünümü elde etmenizi sağlayacaktır. Polyester çerçeveler, özel kalıplara dökülen ve istediğiniz renklerde boyama imkanı sunan dekor ürünlerindendir. 

Banyolari Susleyen Cerceve Dekorasyonlari2
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Dekorasyonlarda oldukça sık kullanılan cam çerçeve yapımında kullanılmaktadır. Şeffaf ve renkli camlarda tasarlanan birçok modeli bulunmaktadır. Düz,füme,bronz yada antik aynalardan kesilerek üretilen aynalı çerçeveler, banyolarınıza ayrı bir şıklık katmaktadır.  Bizoteli aynalar ile tasarlanan bildiği gibi ahşap,metal , plastik malzemelerle bir çok formlara uygulanabilmektedir.Eskitme çerçeve modellerinin verdiği nostalji ile rustik stilde dizayn edilmiş ortamlarla uyum sağlar. Suni deri,antik deri,koton gibi birçok kumaş kaplı tekstil fotoğraf çerçeveleri de naif bir görünüm kazandırır.  Banyolarınızın genel dekorasyonu için uyumlu birçok çerçeve modeli bulunmaktadır. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyolarda kullanılan çerçeveler , modern ve şık bir görünüm katar. Bu tür dekorasyon ürünlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bir takım durumlar vardır. İlk öncelikle çerçeve modeline karar vermelisiniz.

Camlı ve camsız modeller bu konuda ayırt etmenize yardımcı olacaktır. İçlerine fotoğraf , çizim tarzı gibi eklemeler bulunacaksanız eğer camlı tercih etmelisiniz.Şunu hatırlatmak isteriz ki banyolar nemli ve ıslak alanlardır.

Banyo içinde oluşan buhar, çerçevelerinizde kullandığınız materyallere zarar verebilir. Bu gibi durumlarda boşluk alan bırakmayacak şekilde çerçevelerin kenarlarını doldurmalısınız. Temizlik ve kullanışlılık olarak zor bir dekor ürünüdür.

İçerik
Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri son zamanlarda en çok kullanılan dekorasyon modelleridir. Evlerde mükemmelliği1

2 dk. 77 Okundu
İçerik
Modern Chester Koltuk Dekorasyonlar

Modern Chester Koltuk Dekorasyonları , 1600’lü yıllardan beri yeniliğini ve popülerliğini korumaktadır. Birçok alıcısı olan1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Cam Lavabo Tasarımları

Cam Lavabo Tasarımları , banyo tasarımlarında oldukça şık bir görünüme sahiptir. Banyolarını değiştirmek isteyenler daha1

2 dk. 40 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al