KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu , evlerin vazgeçilmez köşesidir. Özellikle ılıman iklimlerin olduğu bölgelerde ayrı bir yere sahiptir. İlkbaharın gelmesi ile birlikte sıcaklığın ve çiçeklerin kokusunu derinden almak isteyen herkes balkona koşar. Şehir merkezinde bile olsa , balkon ev içinde dış dünyaya açılma , doğanın esintisini evde hissetme biçimidir. Özellikle ege ve akdenizdeki sıcaklıktan dolayı insanlar balkondan çıkmamayı hatta balkonda yatarak da kendilerine kültür edindikleri durumlar da vardır. Durum böyle olunca en az evin içi kadar da balkon dekorasyonu da önemli bir yer ediniyor.

balkon dekorasyonuic1
Balkon Dekorasyonu

Keyfine düşkünlerin camekandan tutun da çim halısına kadar her ayrıntıyı dekore etmek kaçınılmazdır. Modern balkon dekorasyon fikirleri ve örnekleri hakkında bazı ipuçlarına harmanladığımız önerilerimizi sizler için hazırladık. Uygulayacağınız her fikir balkonunuzun ölçüsüne göre tasarlanabilir.

balkon dekorasyonuic2
Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyon Ürünleri

 • Balkon dekorasyon ürünleri içerisinde popülerliği çok olan çiçekler, ağaçlar , sarmaşıklar ve saksıda yetiştirdiğiniz bitkiler kaplar. Şehir hayatının temposundan yorulup, evlerde yeşilliği ve doğayı yansıtmak herkese iyi gelir.
 • Eğer balkonunuz küçük ise asılabilir saksılar ve sarmaşıklar hayat kurtarıcıdır. Balkonunuz büyükse saksıda büyük çiçekleri tercih edebilirsiniz.
balkon dekorasyonuic3
Balkon Dekorasyonu
 • Yeşillik kısmının yerleştirilmesi ve karar verilmesinden sonraki adım oturma grubudur. Balkon ve teras dekorasyonlarının keyifli bölümü olan oturma gruplarında, balkonun veya terasın ölçüsüne göre konumu değişebilir.
 • Küçük balkonları olanların armut koltuk ve ya tekli puflar seçmesi ideal seçeneklerdedir. Seçeceğiniz ürünlerin rahatlığı ve temizlenmesinin kolay olması da size ayrı bir olanak sağlar.
 • Evin ayrı bir yeri olarak bakılırsa daha canlı renkler koymak , şehrin kasvetinden de sizi uzak tutar. Koltuk yada puflar için fazla yeriniz yoksa tavandan salıncak şeklinde oturma grupları da oluşturabilirsiniz. Kocaman minderler ya da hasır gibi farklı özellikleri bulunan oturma gruplarını da tercih edebilirsiniz.
balkon dekorasyonuic4
Balkon Dekorasyonu
 • Bütçenizin yeteceği camekanlarda kış aylarında bile balkonunuzda rahatlıkla oturmanızı sağlar.
 • Yeşilliklerinizi ve oturma grubunuzu tamamladıktan sonra sırada küçük dokunuşlar yapmak balkonunuza ayrı bir hava katacaktır. Biblo,mum vb. gibi küçük aksesuarlar balkon dekorasyonlarınızı ön plana çıkacaktır.
balkon dekorasyonuic5
Balkon Dekorasyonu
 • Balkon süsleme, balkonunuzun ölçülerine göre değişir. Seçeceğiniz renkler ve oturma grubunuzun materyalleri tarzınızı ön plana çıkarmanın yanında balkonunuza ayrı bir hava katacaktır.
balkon dekorasyonuic6
Balkon Dekorasyonu
 • Seçeceğiniz aksesuarlarında uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz ki genele bakıldığında dağınık yada karmaşık durmamalı.Işıklandırmasından çiçeklerine kadar uyum içinde olmalıdır. Hatta ışıklar için yerden bir sistem de yapabilirsiniz. Balkonunuza ayrı bir hava katacaktır.
 • Balkonda yaşanlardansanız tasarımınızı yaz kış olarak da uygulayabilirsiniz.
balkon dekorasyonuic7
Balkon Dekorasyonu
balkon dekorasyonuic8
Balkon Dekorasyonu
İçerik
Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri

Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri , modern kültürün etkisi ile birçok çeşitli ürünler1

2 dk. 132 Okundu
İçerik
Dekorasyon

Dekorasyon , ofisler ve evler günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarıdır. Yaşadığınız ve  dokunduğunuz alanları1

2 dk. 55 Okundu
İçerik
Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri , hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile gönüllerde taht kurmayı1

2 dk. 21 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.