KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu, evlerde  iddialı ve şık görünümler arayanların ilk başvurduğu renk tercihleridir.Siyahın görkemli ve gösterişli gücü ile beyazın masumluğu birleşince ortaya çıkan o mükemmel görünüm. Siyahı yemek odanızda etkili kullanabileceğiniz alanlarında duvarlar,döşemeler ve masalardır.

Siyah Beyaz Yemek Odasi Dekorasyonu2
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Renk Uyumu

Her dekorasyonda tercih ettiğiniz renklerde uyumu yakalamanız oldukça önemlidir. Siyah yemek odaların tercih etmek isteyen kişilerin tüm eşyalarda aynı tonu seçme zorunluluğu yoktur. Tarzınız ve zevkinize göre bir çok yerde kullanabilirsiniz. Önemli olan bohem bir hava yaratmaktan kaçınmalısınız. Siyah ve beyaz güçlü renkler olduğu için bir çok kullanım alanlarında istediğiniz etkiyi de vermeyebilir. Aydınlatmalarda da bu kıstasa dikkat etmelisiniz. Beyazı direk olarak yansıttığı için siyah tercih ettiğiniz mobilyalarınıza gölge düşürebilirsiniz. 

Siyah Beyaz Yemek Odasi Dekorasyonu3
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah beyaz yemek odası dekorasyonlarında harici kırmızı veya turuncu detaylar eklemekte dekorunuzu güçlendirecektir. Ayrıca siyahın iddialı görünümünü de destekleyecektir. Halı seçimlerinizde kolay kullanılabilirliğin yanında dekorunuza uygun parçalarda seçmeniz önemlidir. Sadece beyaz halı tercih ederseniz leke ve yansıyan renklerin kurbanı olabilir. Daha gri tonlarında yada desenli halılar sizin kurtarıcınız olabilir. Tek renk yerine hareketlilik isterseniz kırmızı veya benzeri desenlerde olan halıları da tercih edebilirsiniz. Siyah beyaz yemek odası takımına gölge düşürmekten destekleyici renkler kullanmanız da etkili bir görüntü sağlayacaktır. 

Siyah Beyaz Yemek Odasi Dekorasyonu4
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Işığın Gölgesinde Kalmayın

Aydınlatmanın yanında metalik görünümlü aksesuarlar ve taşlı aynalarda siyah beyaz uyumunuzu güçlendirecektir. Siyah renginin koyuluğunu kırmak için ahşap materyallerde masa veya sandalye tercihlerinde bulunabilirsiniz. Siyahın hakim olduğu yemek odalarında ortamı karanlık gösterme sorununu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Hem siyah beyaz yemek odası dekorasyonuna sahip olmak hem de ortamı daha canlı ve parlak  göstermek isterseniz canlı duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Yemek Odasi Dekorasyonu5
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Salonunuzun içinde kullanacaksanız yemek odanızı dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda ilgi odağının neresi olmasına karar vermelisiniz. Ayrı dili konuşan yemek odanız ve salonunuz size huzur vermeyebilir. Salon dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak da  siyah tonlarını değiştirebilirsiniz.

Mat veya parlak siyah tercihlerinde ayrım yapmanız bu noktada önemlidir. Bütün hayal ettiğinizde gözünüzü yormayacak şık tasarımlara ulaşmak için küçük detaylı dekorlarınızı da ihmal etmeyiniz.

İçerik
Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri

Yok Artık Dedirtecek Özel Tasarım Klozet Modelleri , modern kültürün etkisi ile birçok çeşitli ürünler1

2 dk. 106 Okundu
İçerik
Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları

Özel Tasarım Banyo Dekorasyonları , evinde yenilik ve farklılık isteyenlerin başvurduğu yollardan bir tanesidir. Banyolar1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon Oyunları , hayatımızın her alanında mevcuttur. Bununla beraber pek çok yapımcı dekorasyon oyunları yaratmaya1

2 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.