KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları ile sizde banyonuzun dekorasyonunu değiştirebilir,ilham alabilirsiniz. Son zamanlarda evlerin banyolarını yenilemek çok popüler oldu. Özellikle küçük banyolarda konforuna düşkün olanların banyolarını daha sık değiştirdiği gözlemlenmiştir.

Aklinizdan Cikmayacak Ic Mimar Banyo Tasarimlari3
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Banyolarda sabit dekorasyonlar üzerinden değiştirmelerde oldukça kolay bir hal aldı. Çeşitliliğin ve tasarımının sonu olmadığını gösteren enfes banyo fikirleri ile sizde yeniden dekore edebilirsiniz. Duşakabinler,lavabolar ve fayansların renk skalası da oldukça geniş. Bunun üzerine bir de farklı fayans çeşitleri de geliştirildi. Sabit tasarımlara bağlı kalmadan kendinizin de oluşturacağı fayans stilleri banyonuzda havalı bir görüntüye ulaşmanızı da sağlayacaktır. Bu tür dekor fikirlerinin yanında bir iç mimari tasarımlarıyla  banyonuzu baştan yaratabilirsiniz. Banyo tasarımlarını incelemeniz fikir fazlalığı yaratacaktır.

Aklinizdan Cikmayacak Ic Mimar Banyo Tasarimlari4
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

İç mimar ile banyonuzu değiştirecekseniz banyo tasarım örneklerine bakmanız da yararlı olacaktır. Aklınızda renk ve ürün seçimleri net ise İç mimar tasarımcısına bunları da belirtmelisiniz. 

Renkli Dolaplarınız ile Dikkat Çekin

Dolaplar banyoların havasını değiştirecek olan önemli ürünlerdir. En ufak renk ve detaylarla banyonun havasını değiştiren dolaplar, tasarımlarınızı en iyi değerlendireceğiniz alanlardır. Eğlenceli ve hareketli banyo dolap modelleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İç mimar tasarımı ile birleşen eğlenceli boyalar seçimlerinizi etkileyecektir. Kalıpların dışına çıkmak ve banyonuzun dekorunda özgür olmak sizede iyi gelecektir.

Aklinizdan Cikmayacak Ic Mimar Banyo Tasarimlari2
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Parçalardan Bütüne 

Dolaplar ve duşakabinlerde farklılık isteyenler için parçalardan oluşan ürünleri de birleştirebilirsiniz. Özellikle duşakabinlerde sadelik ve şıklıktan yana olmak isteyenler köşeli duş kabinleri tercih edebilir. Duşakabinlerde sabit tasarımların yanı sıra kesimi ve duruşu farklı olan tasarımları tercih etmeniz banyonuzda havalı bir görünüme sahip olacaktır. Duşakabinin içindeki fıskiye tarzlarını da değiştirmenizi öneririz. Tabi duşakabinlerin estetikliğinin yanı sıra kullanım kolaylığıda oldukça önemlidir. Kolay kullanılabilen ve temizliğinde size işkenceler yaratmayacak materyallerde seçmenizde faydalı olacaktır.

Aklinizdan Cikmayacak Ic Mimar Banyo Tasarimlari5
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Banyolarınız da fayans kullanımının doğru tercihi ile ışıl ışıl bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Işıklı tasarımlar ışığın gücü ile de fazlasıyla banyonuzda parlayacaktır. Işıklı bir fayans tercihleri yapacaksanız eğer banyo dolaplarınızı daha sade kullanmanızı tavsiye ederiz. Fayanslar aydınlatmalarınızdan aldığı ışığı banyo dolaplarına yansıttığı için boğucu bir hava ile karşılaşabilirsiniz.

Aklinizdan Cikmayacak Ic Mimar Banyo Tasarimlari6
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Minimalist banyo dekorasyonları da tercih ederek banyonuzda uyumu yakalayabilirsiniz.  

Banyo dekorasyonlarında daha temiz ve iç açıcı görüntü için fayanslarınızda mermer görünümlerini de tercih edebilirsiniz.

İçerik
Ferah Salon Dekorasyonu

Ferah Salon Dekorasyonu, büyük yada küçük fark etmeksizin her salona uygulanabilen dekorasyon türüdür. Ferah denilince1

2 dk. 46 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri

Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri nin yanında belli teknik ve malzemelerde önemlidir. Öncelik olarak dekorasyonun tarzını1

2 dk. 21 Okundu
İçerik
Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en1

2 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al