KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Küçük Banyo Dekorasyonları

Küçük banyo dekorasyonları , doğru eşya ve renk kullanımları ile daha büyük banyolara sahip olabilirsiniz. Şık,modern ve geleneksel görünüşleride içine alan bu tavsiyeler ile banyolarınızı daha büyük görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kucuk Banyo Dekorasyonlari3
Küçük Banyo Dekorasyonları

Küçük Banyolarınızı Büyütelim 

Oval duşakabin veya küvetler banyonuzda daha çok alana sahip olmanız için birebirdir. 

Alanın daha büyük görünmesini istiyorsanız duvarlarınızı hareketlendirebilir ve küçük boya hileleri ile de bunu sağlayabilirsiniz. Tek renk kullanmak yerine kullanacağınız renklerin açık koyu versiyonlarını kullanmalısınız. 

Musluklarınızı duvara monte şeklinde kullanabilirsiniz. 

Etrafta fazla eşya bırakmak yerine , banyonuzda ölü kalan köşelere gömme dolap yaptırabilirsiniz. Bu şekilde etraf hem dağılmamış olacak hemde alanlarınız için yer açmış olacaksınız. 

Kucuk Banyo Dekorasyonlari1
Küçük Banyo Dekorasyonları

Duvara monte edilebilen mobilyaları banyonuzda değerlendirebilirsiniz. 

Küçük banyolarda alanı en iyi göstermenin yolu banyoyu ilgi çekici hale getirmektedir. Eğer ilgi çekici bir hale getirirseniz gelen misafirleriniz banyonuzun küçüklüğünü bile fark etmeyecektir.  Bunun  için desenli ve çarpıcı duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

İpuçları

Tek desenler yerine kendi içinde renkleri ve desenleri ile uyum sağlayan duvar kağıtlarını kullanarak yaratıcılığınızı da gösterebilirsiniz. Bırakın sizin stiliniz size özgün olsun . Bunları yaparken renkleri ve desenlere tabikide dikkat etmeniz gerekmektedir.

Banyo aynaları genellikle dikdörtgen yapıdadır. Oval yapılarda ve farklı geometrik şekillerden aynalar kestirirseniz hem alanlarınız daha çok açılmış olacak hemde banyonuz size özgü olacaktır. Üçgen veya dörtgen banyo aynalarını pek görmediğimizi ve kullanıldığında da çok iyi sonuçlar göstereceğinden eminiz. 

Kucuk Banyo Dekorasyonlari4
Küçük Banyo Dekorasyonları

Banyonuzda bitkiler kullanmanız da banyonuzu büyük gösterecektir. Sarkıtmalı veya küçük saksı şeklinde kullanacağınız bitkiler alan derinliği katacaktır. Aynı zamanda freş bir görüntüye de sahip olacaksınız . 

Banyonuzda bahar rüzgarları estirecek kötü tuvalet kokularını kapatacak mumlar ve tütsüler de kullanabilirsiniz. Banyonuzun dekoru kadar içeride olan kokuda bir o kadar önemlidir. 

Küçük banyolarınızda dolu alanların oluşmasını engellemenin en iyi yolu gizli dolaplar ve bölmelerdir. Tavanlarınızı veya dolaplarınızdan daha yüksek alanlara dolap yaptırarak bu tür sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. İnce uzun tavana kadar ulaşan dolapları banyonuzda göze batmayacak ölü alanlarda kullanmalısınız. Aksi takdirde karışık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kucuk Banyo Dekorasyonlari2
Küçük Banyo Dekorasyonları
İçerik
Kanaviçe Mutfak Havluları

Kanaviçe Mutfak Havluları , annelerin ve anneannelerin büyük uğraşlarla yaptığı kanaviçe takımları günümüzde popülerliğini korumaktadır.1

2 dk. 76 Okundu
İçerik
Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon Oyunları , hayatımızın her alanında mevcuttur. Bununla beraber pek çok yapımcı dekorasyon oyunları yaratmaya1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
Banyo Yenilemeden Önce Okunması Gerekenler

Banyo Yenilemeden Önce Okunması Gerekenler yazımız ile doğru renklerle dekorasyonlarınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Banyo dekorasyonlarında dikkat1

2 dk. 54 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.