KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dekor Fikirleri

Banyo Dekor Fikirleri ile banyolarınızda büyük küçük demeden göze şık gelecek dekorasyonları sizlerle buluşturuyoruz. Banyo dekorasyonları temizlik ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Bu iki kriterin yanında tabiki estetiklik ve uyumu da göz önünde bulunduruyoruz. Banyo koltukları bu yılın en trend tasarımları haline geldi. Rahatına düşkünlerin kullanabileceği ve biraz da büyük banyolar için tercih edilebilir.

Yeni Fikirler

Banyo Dekor Fikirleri4
Banyo Dekor Fikirleri

Banyo dekorasyonlarında şık şamdan, kokulu mumlar ve tütsülerle banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Bu esinti banyo dekorasyon ürünlerinde çok tercih edilenler arasındadır.

Banyolarınızda dönem eşyaları ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz . Bu küçük parçalar banyonuzun havasını baştan sonra değiştirecektir. 

Banyolarınızda kullanacağınız fayans seçimlerinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bir sürü çeşitlilik imkanı sunan bu ürünler kendi tarzınıza uygun tasarımları bulabilirsiniz.Materyallerinde çok geniş bir yelpaze olması ile istediğiniz birçok alternatifi de bulabilirsiniz. Kabartma stillerinde çoca kullanıldığı bu dönemlerde banyonuzun tarzını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz tek desene bağlı kalmayıp uyum ve denge ile kendi stilinizi uygulayabilirsiniz.

Banyo Dekor Fikirleri2
Banyo Dekor Fikirleri

Banyolarınızda duvar kağıdı seçimleri de oldukça önemlidir. Banyonuzun havasını bir anda değiştirecek olan bu stiller ile istediğiniz farklılığı yakalayabilirsiniz. Natural desenlerden soyut desenlere kadar bir çok çeşitlilik sunan duvar kağıtları,banyonuzda istediğiniz havayı yaratmasında yardımcı olacaktır. Dikkat edilmesi gereken konu ise , genel dekorasyonunuza bağlı kalmanızdır.

Dekorasyonunuza uygun renk ve desenleri seçerseniz daha şık görünümler elde edersiniz. Bütçenizi zorlamayacak olan duvar kağıtlarının bir diğer özelliği de isterseniz çıkarabilir veya üzerine dekorasyon değiştirmek istediğinizde yenisini ekleyebilmenizdir. Materyal olarak suya dayanıklı alırsanız ileride yaşayacağınız su taneciklerinin ve lekelerin kolay çıkması içinde size rahatlık sağlayacaktır. 

Banyo Dekor Fikirleri3
Banyo Dekor Fikirleri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı tercihlerinizi ister takım isterse tüylü ürünler alabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda genelde uyumlu olması adına bir çok kişi takım kullanmaktadır. Farklı halı veya kilim desenleri ile bu algıları kırabilir , banyonuza daha fresh bir görüntü getirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken renk seçiminizdir. Tabi dokusu gözü yormayacak rahat ürünler de olabilir. 

Kalorifer peteklerinizin kenarlarına askılıklar yapabilirsiniz. Aynı zamanda son zamanlarda yine popülerliğini koruyan kalorifer boyut ve ebatlarında çok şık masalar da mevcut. Bu tür masaları alıp üzerine şık aksesuar modellerinizi de koyabilirsiniz.

İçerik
Banyolar İçin Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi Küvetler

Banyolar İçin Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi Küvetler son zamanların en çok değişime uğrayan dekorlarıdır. Banyolarda1

2 dk. 53 Okundu
İçerik
Popüler Ev Dekorasyon Fikirleri

Popüler Ev Dekorasyon Fikirleri, yaşanılan alanların güzel olması insan ruhunu olumlu etkiler. Sevilen ve beğenilen1

4 dk. 46 Okundu
İçerik
Ankastre Mutfak Dekorasyonları

Ankastre Mutfak Dekorasyonları , mutfakların çeşitliliklerine göre değişim göstermektedir. Evlerde her odanın ayrı öne çıkan1

2 dk. 29 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.