KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Mükemmel Banyo Sırları İçin 15 Adım

Mükemmel Banyo Sırları İçin 15 Adımda harika dekorasyonlarla istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bu 15 adımla banyolarınızdaki havalı görünümü elde edebilirsiniz. 

Mukemmel Banyo Sirlari Icin 15 Adim 1
Mükemmel Banyo Sırları İçin 15 Adım

Banyoların Sırrı 

 • Banyo dekorasyonlarında banyonun ölçüsünü göz önünde bulundurmalısınız. Banyo ölçülerine dikkat etmeniz kullanacağınız mobilyalarınızda da sizi sınırlayacaktır. 
 • Nasıl bir ortamda rahat edeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Banyoları büyük olanlar rahatlığını daha fazla yansıtmaktadır. Banyolarda koltuktan tutun da geniş jakuzilere kadar kullanılmaktadır. Bu tür alanlarınız var ise rahatlığınıza göre dizayn etmelisiniz. 
 • Tek başına güzel olan malzemeler bir araya geldiğinde aynı etkiyi vermeyecektir. Genellikle bu tür tercihlere aldanıp banyoyu dolduranların yaşadığı problemler çoktur. Banyonuzun genel dekorasyonunu düşünerek kullanışlı ve işlevsel malzemeler almanız oldukça önemlidir. Banyolarınızda kullandığınız aksesuarlarda dikkat çekici star parçalar belirlemeniz de tasarımınızı öne çıkaracaktır. 
 • Banyo dekorasyonunuzu yenilemeye karar verdiğinizde , tarzınıza uygun örnekleri incelemelisiniz. Dikkat çekici detayları görmek için fikirlerinizi pekiştirebilir ve farklı bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Bu tür örneklere bakmanız seçimlerinizde net tanılara varmanızı sağlayacaktır.
 • Banyolar genellikle karanlık alanlar olduğu için aydınlatma tercihlerinize dikkat etmelisiniz. İsteğinize göre loş veya aydınlık alanlar yaratabilirsiniz. Aydınlatmalarda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Karanlık alanlar olduğu için ışığı yansıtma durumu vardır. Yansıyan ışık dekorasyonunuzda kullandığınız renkleride etkilemektedir. Dekorasyonlarınıza  uygun düşük veya yüksek voltajlı aydınlatmalar kullanabilirsiniz. 
 • Banyo dekorasyonlarınızda banyonun genel görünümüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Dekorasyonlarda genellikle parçalara odaklanıldığı için genel görünüm gözden kaçırılan bir durum olmaktadır. 
 • Mutlu hissedeceğiniz banyo modellerini yapmanız ileriki zamanlarınızda rahat etmenizi sağlayacaktır. 
 • Banyolar ev halkına özel yerlerdir. Zevkleriniz ve isteklerinize göre seçimler yapmalısınız. Kişisel bakım ve eşyalarınız için ayrı alanlar oluşturabilirsiniz. 
 • Aksesuar seçimleri banyoların gözde dekorlarındandır. Alternatif kullanımları ve işlevsellikleri ile çok tercih edilen dekor ürünleridir. 
 • Renk seçimleri banyonuzun karakterini oluşturmaktadır. Açık ve koyu renklerde kullanılan renkler küçük banyolarda alan derinliği oluşturarak daha büyük göstermektedir.
 • Açık renklerde döşeme ve eşyalarda renk tercihlerini doğru yapmalısınız. 
 • Koyu renklerde ışıklandırmalara dikkat etmelisiniz. 
 • Birbirinden farklı dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz. Farklı bakış açıları kazanmak dekorasyonunuzda yapmak istediklerinizin netleşmesini sağlayacaktır. 
 • Geniş banyolarınızda eşyalarınızın  konumlandırılması sizin elinizde. Fazla kalabalık göstermek istemiyorsanız kullanışlı gömme dolaplar veya bölmeler yapabilirsiniz. 
Mukemmel Banyo Sirlari Icin 15 Adim3
Mükemmel Banyo Sırları İçin 15 Adım
Mukemmel Banyo Sirlari Icin 15 Adim4
Mükemmel Banyo Sırları İçin 15 Adım
İçerik
Ferah Salon Dekorasyonu

Ferah Salon Dekorasyonu, büyük yada küçük fark etmeksizin her salona uygulanabilen dekorasyon türüdür. Ferah denilince1

2 dk. 67 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri

Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri nin yanında belli teknik ve malzemelerde önemlidir. Öncelik olarak dekorasyonun tarzını1

2 dk. 24 Okundu
İçerik
Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri , renkleri ve işlevselliği ile tasarım harikası ürünlerdir. Mutfakta geçirilen süreyi daha1

2 dk. 29 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.