KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar son zamanlarda çok fazla değiştirilen alanlardır. Bütçenize göre isterseniz banyonuzu sıfırdan isterseniz de ufak bazı değişikliklerle de dizayn edebilirsiniz.

Banyonuzda ilk önce yapmak istediğiniz dekorasyon modeline karar vermeniz gerekmektedir. Banyolarda tamamlayıcı olan aksesuarda son derece önemlidir. Banyonuzdaki fayanslarınızdan sıkıldıysanız bir kısmını değiştirerek yenilikçi bir hava katabilirsiniz. Uygun renk ve modellerde dizayn edilirse görenleri şaşırtabilir.

Ev Dekorasyonlarinin Yeni Adresi Banyolar 1
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Banyonuz için büyük şeyler yapmanıza gerek yok. Ufak değişikler ile de banyonuza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Artık banyolarda kullanılan küçük detaylar ana unsurlardan çok daha göz önünde olmaktadır. 

Gereken İpuçları

Ev dekorasyonlarında aydınlatmalar oldukça önemlidir. Özellikle banyosunu yenilemek isteyenler içinde aydınlatma önemli bir yer alıyor. Aydınlatma kullanacağınız bir çok dekorasyonun rengini ve dokusunu değiştirmektedir. Bu yüzden kullanılan renk ve voltaj önemli bir yer ediyor.

Ev Dekorasyonlarinin Yeni Adresi Banyolar 12
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Birçok kişi aldığı dekorasyonun mağazada göründüğü gibi olmamasından şikayetçi. Bunun birçok nedeni olabileceği gibi aydınlatmalar da en çok sebepler arasında yer alıyor. Kullanacağınız renklerde bu gibi durumları göz önünde bulundurmalısınız. Aydınlatmalar artık banyoları süsleyen dekorasyonlar halini de almaya başladı . Farklı şekillerde ve dekorasyonlarda aynaları süsleyen bu aydınlatmalarda gözü yormayan ışıklar ve düşük voltajlar seçmeniz de oldukça önemlidir.

Ev Dekorasyonlarinin Yeni Adresi Banyolar 13
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Modern ayna tasarımlarında da kullanabileceğiniz gibi kenarlıksızlar en sade modellerdendir. Banyolarınız da doğal taşlar kullanmanız da ışığı keseceği için ve göz alıcılığını yok edeceği için kullanabilirsiniz. Artık minimalist şekilde tasarlanan banyo dolapları son zamanların en çok konuşulan dekorasyon modellerindendir. Doğal taşları aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi döşemelerde de kullanabilirsiniz.  Taş kaplamalar ile zemininizi değiştirebilirsiniz.

Ev Dekorasyonlarinin Yeni Adresi Banyolar 14
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi BanyolarD

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyolarınızda canlı çiçek kullanmakta ortamın havasını değiştirecektir. Büyük saksılarda daha gösterişli duran çiçekler , banyonuza modern bir görünüm kazandıracaktır. Eğer banyonuzun havalandırma sistemi iyi değilse yapay çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Sizin için kullanımı uygun hangisi ise onu seçmelisiniz. 

Banyo takımlarından ziyade tek parçalı ürünlerle uyum sağlayabileceğiniz ürünleri  tercih edebilirsiniz. Hem modern hemde şık görünüm düşünüyorsanız kesinlikle kendi takımınızı oluşturmalısınız. Kokuda banyo için son derece önemlidir. Tütsülerinizi ve kokulu mumlarını unutmayınız.

İçerik
En Trend Renkli Yemek Odası Dekorasyonları

En Trend Renkli Yemek Odası Dekorasyonları evini yenilemek isteyenlerin favorisi haline geldi. Her insanın zevklerine1

2 dk. 22 Okundu
İçerik
Beyaz Yemek Odaları

Beyaz Yemek Odaları , evlerde genellikle tercih edilen takımlardır. Beyaz rengin sadeliği ile birçok aksesuar1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar vardır. Mutfaklar en çok vakit geçirilen alanlardır. Vaktin çok1

2 dk. 33 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al