KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Öneriler

Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Önerileri sizler için toparladık. Duş perdeleri banyo dekorasyonları için çok önemlidir. Kapladıkları alan itibari ile banyoların havasını değiştirmektedir. Banyolarda içeri girdiğinizde güne renkli başlamak istemez misiniz ?

Banyolarda Dus Perdelerini Nasil Daha Ilgi Cekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okumasi Gereken Oneriler2
Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Öneriler

Duş perde modelleri gün geçtikçe gelişen ve çeşitlenen bir dekor ürünüdür. Bu tür çeşitlerin dışına çıkarak sizde kendi duş perdelerinizi yapabilirsiniz. Artık istediğim perde modellerini bulamıyorum,dekorasyonuma uyumlu duş perdeleri seçemiyorum, diyenlere yeni bir fikir ile geliyoruz. Bütçelerinizi zorlamayacak ve yaparken keyif alacağınız duş perdelerinizi artık kendiniz yapabilirsiniz. Sıradışı ve farklı tasarımlar harika duş perdelerine sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve tarzınızı gösterebileceğiniz duş perdelerinde, dekorasyonunuza en uygun modelleri sağlayabilirsiniz. 

Kendi Duş Perdelerinizi Oluşturun

Eskimiş çarşaflarınızı,perdelerinizi  kullanabileceğiniz gibi su geçirmeyen kumaşlarıda değerlendirebilirsiniz. Özellikle su geçirmeyen kumaş ve materyalleri seçmeniz, temizlik ve uzun yıllar kullanma koşulları için oldukça önemlidir. Banyoların nemli ve ıslka alanlar olduğunu  unutmayınız.Seçeceğiniz malzemelerde bu tür detaylara dikkat etmelisiniz. Kumaşlarınızı kullanmak  istediğiniz alan ölçülerine uygun boyutlarda kestikten sonra, sağlam kalabilmesi için üst kısımlarına çengeller dikebilirsiniz. Eski havlularınızdan şeritler keserek, çarşafınızın üstünde değişik şekiller yapabilirsiniz. 

Banyolarda Dus Perdelerini Nasil Daha Ilgi Cekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okumasi Gereken Oneriler3
Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Öneriler

Küvetine uygun kumaşlar kestikten sonra üst kısmına delikli ve yuvarlak aparatlar dikebilirsiniz. Beyaz duş perdesinde görmek istediğiniz desenleri veya şekilleri belirledikten sonra perdelerinizin üzerine istediklerinizi çizin ve renkli yün iplik organ iğneleri ile perdelerinizi dikmeye başlayabilirsiniz.

Artmış olan kumaşlarından toplar ve fırfırlar yaparak duş perdelerinizin altını veya yanlarını süsleyebilirsiniz. Renk seçimlerinizi dekorasyonunuza uygun şekilde seçmeyi unutmayın. Birbiri ile uyumlu renkler seçerek duş perdelerinizi hareketlendirebilirsiniz. 

Banyolarda Dus Perdelerini Nasil Daha Ilgi Cekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okumasi Gereken Oneriler4
Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Öneriler

Boyalı duş perde tasarımları da yapabilirsiniz. Beyaz duş perdelerinize istediğiniz şekiller çizdikten sonra bant yardımıyla kenarlarına yapıştırın. Taşmamasına özen göstererek duş perdelerinizi boyayabilirsiniz. Kumaşlarından başka şekillerde parçalar keserek kabartma tazlarıda oluşturabilirsiniz. 2 yada 3 renk kullanmak duş perdeleriniz için yeterli olacaktır. Kumaşlarınızı birleştirerek duş perdeleri yapabilirsiniz. Harf ve rakamlar keserek duş perdelerinizi konuşturmanızda mümkündür. 

İçerik
Gösterişli Klasik Yemek Odası

Gösterişli Klasik Yemek Odası , klasik dekor ve dekorasyonlan ürünleri sevenler için yaldızlı,oymalı mobilyalar ve1

2 dk. 24 Okundu
İçerik
Mutfak Duvar Saatleri

Mutfak Duvar Saatleri , mutfağınızda önemli dekorasyon ürünleridir. Moda dünyasının değişen trendleri ve popülerliği sayesinde1

2 dk. 90 Okundu
İçerik
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu, yeni dönemde en sık kullanılan dekorasyonlar türlerindendir. Geleneksel ve modern birleşimi1

2 dk. 46 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.