KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri

Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri ile tasarımlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Banyolar kimilerine göre lüks alanlar kimilerine göre de sıcak, samimi alanlardır. Tarzınız ve rahatlığınız için dekore ederken fayanslarınızda yapacağınız işlemlerde oldukça önemlidir. Banyolarını yenilemek isteyenler genellikle fayanslar tercihlerini arka plana atmaktadır. Banyonun büyük bölümünü oluşturan fayanslarda yapılan değişiklikler , banyonuzun havasını anında değiştirecektir.

Banyo Dekorasyonlarinda Fayans Renk Tercihleri4
Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri

Kendi Fayans Tarzını Göster

Günümüzde fayans tercihlerinde rağbet görmesinden dolayı birçok çeşitlilikte olmuştur. Tek bir tarza bağlı kalmayacağınız bu dekor ürünlerinde kalıplarının dışına da çıkabilirsiniz. Fayanslarda yapılan tercihler aydınlatmalarınızın ve dolap tercihlerinizin tarzını belirlemektedir. Mat ve parlak görünümler olarak ayrılan fayans tercihlerini dikkatli seçmelisiniz.

Banyo Dekorasyonlarinda Fayans Renk Tercihleri3
Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri

Mat veya parlak fayans seçimlerinizde kullanacağınız aydınlatmada çok önemlidir. Fayans ışığı olduğu gibi yansıttığı için bu etki dekorasyonunuza gölge düşürebilir ve istediğiniz görünümle karşılaşamayabilirsiniz. Kullanacağınız fayans çeşitlerinde materyalleri de önemlidir. Modern tasarımların günümüzde ortaya çıkması ile cam,kabartma ve içi dolgulu gibi bir çok çeşit çıktı. Renk tercihlerinizi bu materyallere göre değerlendirmelisiniz. Bildiğiniz gibi tek bir fayans kendi başına güzel olsa da beraberinde gelen sıralama ile aynı görünümü sağlamamaktadır. Seçeceğiniz fayansları gitmiş olduğunuz mağazada en az 5 er 5 er altlı üstü koyup veya bilgisayar ortamında denetleyin. Daha sağlıklı sonuçlar olacaktır.

Banyo Dekorasyonlarinda Fayans Renk Tercihleri2
Banyo Dekorasyonlarında Fayans Renk Tercihleri

Renk Tercihleri

Temizlik ve kullanım açısından da malzemelerde sınırlama getirebilirsiniz. Banyolar genellikle ıslak ve nemli alanlar olduğu için fayanslarında leke tutma durumu fazlası ile olacaktır.Bazı fayans türleri buhardan da etkilenmektedir.

Siyah beyaz uyumunu dekorasyonuna uygun ise banyolarında kullanabilirsiniz.Siyah ve beyaz aralarına farklı desenlerde de fayanslar yerleştirebilirsiniz. Fayanslarınıza sizde hareket katabilirsiniz. 

Turkuaz renkleri de banyolarda en çok tercih edilen renklerdir. Banyolarda  deniz esintisini yaşatacak bu fayanslar aynı zamanda huzur ve ferahlığı da banyonuzda hissetmenizi sağlar. 

Genel olarak banyolarınızda tek renk yerine açık ve koyu tonlarını kullanırsanız daha dinamik ve estetik bir görünüm elde edersiniz. 

İkili renk tercihlerinizde aralara aynı renk uyumunda desen ve şekiller de ekleyip kendi tasarımınızı ortaya koyabilirsiniz.Banyo fayanslarım daha farklı olsun istiyorsanız duvarınızın her yerine fayans örmek zorunda değilsiniz. Bazı alanları alçı ile temiz bir görünüm elde ettikten sonra o şekil bırakabilirsiniz.

İçerik
Güzel Kokulu Dekoratif Mum Önerileri

Güzel kokulu dekoratif mum önerileri yazımızın konusunu oluşturuyor. Severek vakit geçirdiğimiz evlerimizin dekorasyonları oldukça önemlidir.1

1 dk. 37 Okundu
İçerik
Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri

Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri , vitrinlerde yerini aldı. Ahşap yerleşik hayata geçtiğimiz1

2 dk. 59 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonlarında Masa Kullanımı

Mutfak Dekorasyonlarında Masa Kullanımı , ailenin yemek yediği alanlardır. Salonda kullanılan masaların yanı sıra mutfaklarda1

2 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al