KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yeni Yılın Mutfak Trendi

Yeni Yılın Mutfak Trendi , her yıl eskisini yenisine devrederken renklerin görkemli gücünü bizlere gösteriyor. Tasarımcıların ortaya koyduğu birbirinden harika tasarımlar ufak detay ve renklerle kendini teslim ediyor. Mutfak dekorasyonlarına yapılan değişimlerde aksesurarlarda da değişime gidilmek artık kural haline geldi. Dekorasyonların yenilenmesi ve mutfaklara taşınması ile artık mutfaklarda geçirilen vakitler hem daha fazla oluyor hem de daha kaliteli vakitler geçirilmesini sağlıyor.

eYjpl93ei bBWBcNNHJRdKgQuUgLniZqR3OvwoN2PtRWe5LYQf7hqGc9S0LFiIBQidSfhf4OsP CD6TobmE1Q27wCsr1yJEn4y 5MgzE4vU1o lqaW uHnzdwc5jGJnXkdkdzjBT
Yeni Yılın Mutfak Trendi

MODERN RENK ; GRİ

Son zamanlarda trend renklere adını yazdıran hatta en trend renk olan gri renk ve tonları bu yıl zirvede. Mutfaklarda trend olmasının yanında evin birçok alanlarında gri renk popülerliğide oluşmaya başladı. Genelde tek duvar için gri renk ve tonlarını seçenler, modern havayı da evlerinde yaşatıyor. Bu yılın trendi gri renk ve tonları hazırlanan mutfaklardan bu çeşitliliklerden sadece bir tanesi. Gri renkte mutfaklar,estetik ve sadeliğin özelliklerini gözler önüne sermektedir.

Gereksiz hiçbir şeyi barındırmayan , detayların kullanılmadığı, parlak ve mat renk tonların dengeli tasarımlara dönüştüğünü artık görebilirsiniz. Parlak ve mat renkler evlerde uyumlu ve dengeli kullanıldığında en etkili dekorasyon türlerindendir. Bu tür renk tonları her açıdan kullanışlılığının yanında estetik olarak da kendini göstermektedir. Artık açık ve canlı renkleri bir kenara bırakıp hiç düşünmeden gri renk ve tonlarında mutfak dekorasyonları oluşturabilirsiniz.  

fUbx4kxlUTyU0chgplVRy 3DTMQRXYunn7qPHD8zgw4fjlCUVW3 48w8P72GsgB iOg7epbW4iTVYnmHYUyZ24lRRTwzsfQLJS8RXIgIxV4gD lVmUAX5L Z k4EGW5GlFkA8H9j
Yeni Yılın Mutfak Trendi

Gri mutfak modellerinin özellikleri hakkında merak ettikleriniz her sorunun cevabını kolaylıkla verebiliyor. İlk bakışta modern havasını gösteren gri mutfak modelleri , kullanım alanlarınıza göre ton farklılığı ile de mutfaklarınızda derinlik oluşturmada size yardımcı olmaktadır.

MUTFAKLARDA GRİ RENKLERİN GÜCÜ

Gri renk, net bir şey ifade etmediği için uzun yıllar boyunca kıyafetlerden ve ev dekorasyonlarından uzak tutuldu. Ama artık devir değişti ve modern görünümler için gri renk tonları evlerin her yerinde kullanabilirsiniz. Retro akımının popüler olması ile bazı renklere olan ilgi arttı. Aralarına garip renklerinde girdiği bu popülarite ile gri renkte kendini gösterdi ve evlerde yerini almaya başladı.

Gri Mutfak Dolabi Beyaz Tezgah8
Yeni Yılın Mutfak Trendi

Kültürel renklerin arasında yer almayan gri daha öncelerde aslında farkedilmiş durumdaydı. Kuzeyli ev dekorasyon trendlerinde gri renklerin tonlarını çokça bulabilirsiniz. Yeni esil mutfaklarda iskandinav stili ve tarzının başarılı bir şekilde uygulandığını görebilirsiniz. 

İçerik
Nutuk, Artık Okullarda Dağıtılmayacak!

1927 yılında Atatürk tarafından kaleme alınan ve aynı yıl içerisinde de o dönemin demokrat partisinin1

3 dk. 44 Okundu
Nedir
Falda Timsah

Kahve falında timsah görmek fal yorumcularına göre mücadele anlamına gelir. Falda timsah can sıkıcı semboller1

4 dk. 18047 Okundu
İçerik
Falda Deve

Kahve birçok kişinin severek tükettiği içecekler arasında yer alırken Türk kahvesi içildiğinde fala bakmak da1

4 dk. 4138 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.