KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Mutfak Duvar Fayansları

Mutfak Duvar Fayansları ,  şıklığı olduğu kadar dayanıklı ve kullanışlı da olmalıdır. Özellikle mutfaklarda tercih edilen fayanslarda temizlik açısından kullanışlı olması önemlidir. 

Mutfak Duvar Fayanslari3
Mutfak Duvar Fayansları

Mutfak Fayans Modelleri

 • Duvar Fayans modelleri çeşitliliklerinden ötürü karar verilmesi zor dekor ürünleridir. Her sezon farklı desen ve renklerde üretilen fayanslar alıcıların zevklerinde memnuniyet kazandırmaktadır. 
 • Fayans renk seçimlerinde genellikle açık tonlar tercih edilmektedir. Mutfaklarda ferah ve şık bir görünüm sağlamaktadır. 
 • Porselen fayans karo seçimleri, günümüzde en çok tercih edilen ve halen daha modasını koruyan modellerdir. Temizlik açısından kolay olması ve şıklığı ile çok tercih edilmektedir. 
 • Mozaik koyu mat renk tercihleri mutfaklarda ağır bir görünüme yol açmaktadır. Çeşitli mutfak dolapları ile kolayca uyum sağlamaktadır. 
 • Urban Wood mozaik fayans yepyeni bir seçenektir. Modern mutfaklarda en özel fayans modelleri olarak sunulmaktadır. Mutfak fayans çeşitlerinde sadece görselliği düşünmeniz doğru değildir. Kullanışlılık ve temizlik seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız. Bu durumlarda çok işlevselliği olan mutfak fayanslarını tercih edebilirsiniz. 
 • Beyaz mutfak seramikleri denildiğinde ilk akla gelen yerlerden birisi mutfaklardır.  Seramiğin fazla kullanıldığı mutfaklara fayans modelleri de eşlik etmektedir. Kolay temiz sağlayan  kullanışlı fayanslardır. Rengi gereği ferah ve içi açan bir görünüme sahiptir. 
 • Mutfak alın taşları , döşeme aşamalarında en çok kullanılan materyallerdir. Su ve nemin yoğun olduğu bu alanlarda bu tür özel taşlar kullanılmaktadır. Pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliği ile çok tercih edilmektedir.
 • Mutfak kalebodur desenlerinin çeşitleri oldukça fazladır. Uygun fiyatları ile bütçenizi zorlamayacak çeşitli ürünleri de vardır. İstediğinize göre her renkte bulabileceğiniz kalebodurlar,mutfaklarınızın gözdesi olacaktır.
 • Desenleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz avantajlar sağlamaktadır. Hep trendlerde yer alacağınız ve kolay kolay modası geçmeyecek tasarımlara sahiptirler. Doğru ve uyumlu diğer dekorasyon ürünleriniz ile göz kamaştıran mutfaklara sahip olabilirsiniz. 
 • Tezgah üstü fayans modelleri , mutfakların en öne çarpan ürünleridir. Mutfak dolaplarınız ile yapacağınız dekorasyonlarınızı destekleyecek niteliktedir.  Özellikle düz renklerden oluşan bu dekor ürünleri alanının en popüleridir. Düz renkler ve doğal taşlarla mutfaklarınızda eskimeyen tasarımlar yapabilirsiniz.
Mutfak Duvar Fayanslari2
Mutfak Duvar Fayansları
Mutfak Duvar Fayanslari4
Mutfak Duvar Fayansları

İşlevsellik ve temizlik detaylarını göz önünde bulundurarak tercihler yapmalısınız.

İçerik
Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin

Yaratıcı Banyo Tasarımları İle Tarzınızı Gösterin . Farklı ve iyi tasarlanmış, yapılmış dekorasyonlarda kalbinizin araba1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Ferah Salon Dekorasyonu

Ferah Salon Dekorasyonu, büyük yada küçük fark etmeksizin her salona uygulanabilen dekorasyon türüdür. Ferah denilince1

2 dk. 45 Okundu
İçerik
Modern Salon Dekorasyonları

Modern Salon Dekorasyonları, salonların evlerin ilk dikkat çektikleri alanlardır. Salonların dizaynı evin dekorasyonu ile ilgili1

2 dk. 26 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al