KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu , her dönem renkleri ve modelleri ile değişiklik göstermektedir. Moda trendleri artık yaşam alanlarımızın her alanında olmaya başladı. Evleri de içine alan bu durum mobilyalarda da etkisini fazlası ile göstermektedir. Bir yenisini daha ekleyen bu modalardan biri de mermer dekorasyonlarıdır.

yatak Odasinda Mermer Dekorasyonu1
Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Mermer dekorasyonlarının getirdiği çeşitlilikte kullanım alanlarını genişletmenizi sağlıyor. Sadece mermerden olmayan bu tasarımların arasına kaplama ve mermer efekti olanlarda girebilir. Tasarım ve kullanım alanı oldukça fazladır.

Mermer dekorasyonlarında kullanılan alanlardan birisi de yatak odalarıdır. Özellikle komidinlerde ve konsollarda mermerler kullanılmaktadır. Ancak mermerler ağır ve maliyetli ürünler oldukları için ahşap gibi başka materyallerin üzerine kaplama yapılarak da çok fazla kullanılmaktadır.

yatak Odasinda Mermer Dekorasyonu2
Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Mermer desenli yatak odası dekorasyonlarında genellikle siyah , gri ve beyaz tonlar hakimdir. Farklı renklerde tercih edilmektedir. Modern tarzlarda yatak odasına sahip olmak isteyenler de mermer dekorasyon ürünleri ile karşılaşacaktır. 

Mermer desenli yatak odası takımları siyahın gücü ile şıklığı gözler önüne serebilir. Kullanacağınız aksesuarların sadeliğine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Kendi ayrı bir tasarım olan mermer dekorasyonlarını en güzel sade aksesuarlarla desteklersiniz. Aksesuarlarınızın yanında seçilecek olan perde ve halılara da çok büyük sorumluluk düşmektedir. 

yatak Odasinda Mermer Dekorasyonu3
Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Mermer esintisini kullanacağınız mobilyalarda sadece üst yüzeyinde kullanıp geri kalan yerlerde de farklı renkler kullanırsanız daha şıkgörüntüler elde edebilirsiniz.

Yatak Odasinda Mermer Dekorasyonu6
Yeni Moda : Yatak Odasında Mermer Dekorasyonu

Mermer Etkisi

  • Mermer desenlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurda mermer efektinin yeterli düzeyde olmasıdır.
  • Deseninizi ne kadar ayrıntılı alırsanız o kadar çevresini sade bırakmalısınız. Bulunduğu konumu fazlası ile değiştiren mermer modellerinde dikkat etmeniz gereken en önemli kısımdır. Dikkat edilmezse ortaya çıkan sonuç sizi tatmin etmeyecektir.
  • Mermer efektli yatak odalarının bir avantajıda mobilyalarınızı ilk gün almışsınız gibi his verir.
  • Eskimeyen kolay yenilenebilen ürünlerdir. Bu durumu elde etmek için dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de desenli kısmının yapısını ve kalitesidir.
  • Bu kısımda yapılan işlemin ve kullanılan ahşabın darbelere dayanıklı, çizilmelere karşı dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir.
  • Kullanacağınız materyallerin dayanıklılığını,su geçirmezliğini ve kabarma yapmayacak olmasına dikkat etmelisiniz.
İçerik
Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri

Yeni Nesil Banyo Çeşitlerinde Ahşap Tezgah Modelleri , vitrinlerde yerini aldı. Ahşap yerleşik hayata geçtiğimiz1

2 dk. 84 Okundu
İçerik
Lüks Banyolar

Lüks Banyolar , evlerde uygun bütçeler ile dizayn edebileceğiniz dekorasyonlardır. Modern zaman ile banyo dekorasyonları1

2 dk. 20 Okundu
İçerik
Banyolar İçin Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi Küvetler

Banyolar İçin Sıra Dışı Tasarımların Yeni Adresi Küvetler son zamanların en çok değişime uğrayan dekorlarıdır. Banyolarda1

2 dk. 53 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.