KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dikdörgen Salon Dekorasyonu

Dikdörgen Salon Dekorasyonu, salon dekorasyonları oluşturulmadan önce mimari yapısına göre hareket etmek gerekir. Geniş bir ortak alan elde etmek için mobilyaların seçiminden duvar renklerine kadar bir çok detay söz konusudur. Her detayı ayrı ayrı dikkat ederek dekore etmek dikdörtgen salon dekorasyonunu tamamlar.

Dikdörtgen salon dekorasyonu için kolaylıkla ulaşılabilen tasarım modelleri bulunabilir. Evinizin salonu dikdörtgen şeklindeyse ve tasarım konusunda kafanız karışıksa bu makalemiz tam size göre! Artık evler daha minimal olarak inşaa edilir. Bu nedenle her tasarıma uygun mobilya, aksesuar ve dekoar ürünleri üretilmektedir.

Dekorasyon 6

Dikdörtgen Salonlar

Mimari olarak yapılan dikdörtgen şekilli salonlar sık rastlanılan alanlardır. Tasarımları ve dekorasyonlar konusunda en zorlanılan alanlar dikdörtgen salonlar olarak bilinir. Uzun ve dar olarak yapılan dikdörtgen salonlara mobilya seçmek ve yerleştirmek oldukça zordur. Fakat yine de tasarım işi her yerde yapılabilir. Dikdörtgen salon dekorasyonu için yapılan tasarımlar sayesinde kasvetli ve karanlık gözüken salonlar tarihte kaldı.

Çarpıcı dikdörtgen salon dekorasyon örnekleri ile uzun ve ince formdaki yaşam alanınızı hem estetik hem de fonksiyonel açıdan geniş ve kullanışlı bir vaha haline getirebilecek dekorasyon ipuçları…

  • Duvarlarda farklı renkler kullanarak dikdörtgen şeklini göz ardı ettirebilirsiniz.
  • Duvarlara niş ve raflar ekleyebilirsiniz. Böylece salonlar daha güzel gözükür.
  • Salonlarda geçiş alanları oluşturun. Dar olan dikdörtgen salonlar da mobilyaların düzenini geçiş alanları yaratarak dizayn edin.
  • L tarzı koltuklar kullanarak yaşam alanını geniş tutabilirsiniz.
  • Aksesuar seçerken yuvarlak ve oval olanları kullanabilirsiniz.
  • Orta sehpaları köşesiz yuvarlak ve minimal seçmek size alan kazandıracaktır.
Salon Dekorasyon

Dikdörtgen Salon Dekorasyonu

Dikdörtgen salonlarda uzun bir görünüm vardır. Tünel gibi gözüken bu odaların tasarımları ile birlikte çirkin görüntü ortadan kalkacaktır. Evlerde modern ve şık bir görünüm elde etmek için kolay tasarım modellerinden yararlanılabilir. Aksesuar ve dekoratif ürünleri tercih ederek daha hoş bir yaşam alanı yaratılabilir.

Uzun olarak tasarlanan dikdörtgen salonlar iki taraflı olarak da kullanılabilir. Bir tarafını oturma ve sohbet alanı diğer tarafını da yemek odası gibi kullanarak tek bir odada iki oda görünümü elde edersiniz. Farklı formların bir araya getirilerek dizayn edilen tasarımlar oldukça fark yaratır.

Dikdortgen Salon
İçerik
Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar

Ev Dekorasyonlarının Yeni Adresi Banyolar son zamanlarda çok fazla değiştirilen alanlardır. Bütçenize göre isterseniz banyonuzu1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Çok Şık Yemek Odası Dekorasyonu

Çok şık yemek odası dekorasyonu fikirleri ile evinizin mimarı siz olun. Püf noktalar ve dikkat1

2 dk. 66 Okundu
İçerik
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları, alan kazanmak isteyenlerin tercih ettiği dekorasyon ürünleridir. Az yer kaplayan ve1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.