KATEGORİLER
Kripto Al Sat


U Şeklinde Mutfak Dekorasyon Fikirleri

U Şeklinde Mutfak Dekorasyon Fikirleri , kullanışlı mutfaklarda kaliteli zamanlar geçirmeniz için tasarlanmış dekorasyonlardır. Mutfak dekorasyonları düzenlenmeden önce belirlenen bazı kurallar vardır. Evin her yerinde uygulanan kurallar gibi mutfaklarda da kurallar ve dekorasyon fikirlerindeki ayrıntılar o derece önemlidir. Mutfak dekorasyonlarını yenilirken 3 kurala dikkat etmeniz gerekmektedir. 

3 KURAL 

Mutfak içinde üç ana kural vardır. Yani bu üç kural doğru ve uygun bir şekilde tamamlanırsa mutfağınızda görmek istediğiniz dekorasyonlara ulaşabilirsiniz. Bu üç alan mutfağınızda , yıkama ,pişirme ve hazırlama alanlarıdır. Aslında hepimizin bildiği ama üzerine yeterli özveri göstermediğin için bu tür alanların gücünü verememekteyiz. Oysaki bu alanlarda ayrı yapı malzemeleri ve ürünler kullanılır.

U şeklindeki mutfak dolap modellerinde özellikle bu üç kural önem taşımaktadır. Alanın genişliğini kullanım şekillerini doğru değerlendirmezseniz bu tür mutfak dekorasyonları bir zaman sonra sizlere küçük gelebilir hatta yetmeyebilir. U şeklindeki mutfak dekorasyonlarının üç altın kuralı olarak bilinen bu bölgelere biraz yakından bakalım. Bu tür mutfak çeşitliliklerinde büyük,orta ve küçük alanlar da göz önünde bulundurulmalıdır. 

Yemek pişirilen ve servis yapılan alanlarda ocak bulunur. Ocakların üzerinde genellikle davlumbaz bulunur. Davlumbaz modelleri mutfakların tasarımlarını değiştirmekte oldukça etkili bir üründür. Günümüzde davlumbaz çeşitlerinin modeller gittikçe artmıştır.Tasarımınıza uygun modeller mutfağınızı daha gösterişli yapabilir. Yıkama alanlarında bulaşık için ayrı bir bölüm vardır. Tabi bu alanların yakınlarında bulaşık makinaları içinde ayrı bir yer almaktadır. Yıkama bölümünde bulunan dolapların iç  düzenlemesi için dolap içi rafları kullanabilirsiniz.

ALANLARINIZIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Tel bulaşık yıkama araç gereçlerinin yanı sıra sünger modelleri seçmeniz daha iyi sonuçlar verecektir. Estetik bütünlüğünüzün kaybolmamasını sağlamaktadır. Son kural ise hazırlama bölümüdür. Hazırlama bölümleri geniş ve yanında bulunan malzemelerde buzdolabı vardır. Ana bölümlerde genellikle mutfağınızı oluşturan ana ürünleriniz yan yanadır. U şeklindeki mutfak dolaplarında genellikle bahsettiğimiz bu üç ana bölüm yakındır. Kullanışlı ve konforlu bir mutfağınız olmasını sağlar.

Bu tür alanlarda iki kişinin yemek yapabilmesi mutfağın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Yedek tezgah seçenekleri pek mümkün olmamaktadır. Karşılıklı bulunan tezgahlarda alan boşluğu daha fazla olduğu için evinize gelen misafirlerinize yemek hazırlamak daha kolay bir hal almaktadır.U şeklindeki mutfak tezgahları alanlarınızı fazlasıyla genişlemektedir. Diğer mutfak türlerine göre daha fazla dolabı olduğu için eşyalarınızı koyabileceğiniz daha fazla alana sahip olursunuz. 

K iBOJp O769ZxRJxCwxPMjlk Xci3UtzEb 5IPoCLJKh 8acbyLxOkAXUxEnnUjIKUHWlafupIC3a1De3d3TTcQMSPFMs4e44XsN1H mhbVa2vQy6IisOzGwX27kYwBkBYAwo3a
U Şeklinde Mutfak Dekorasyon Fikirleri
İçerik
Kahve Falında Kaplumbağa

Falda kaplumbağa görmek güzel haberlere yorumlanır. Müjdeli haber almak, dileklerin gerçekleşmesi bu sembolle karşılaşıldığında ilk1

4 dk. 9754 Okundu
İçerik
Çocuk İçin Yürümeyen Evlilik Devam Ettirilir Mi

Çocuk İçin Yürümeyen Evlilik Devam Ettirilir Mi? Çiftler için özellikle evlilikte yaşanan sorunlar karşısında yürümeyen1

2 dk. 57 Okundu
İçerik
Feminizm Nedir Neden Feminizmi Kötü Olarak Görürler

Feminizm nedir Neden feminizmi kötü olarak görürler Feminizm akımı Charles Fourier tarafından sosyal olarak gelişmek1

2 dk. 14 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.