KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Polarr Uygulaması Nedir?

Polarr Uygulaması Nedir? başarılı bir fotoğraf düzenleyici arayanların tercih ettiği uygulamalardan biridir. Google Play Store’da çok sayıda çeşidi bulunan uygulamalar arasında popülerliğiyle dikkat çeken bu ürünler profesyonel filtrelerin de kullanılmasıyla dikkat çekmektedir. 4 MB yer kaplayan uygulama, kaliteli resimler oluşturmak istediğinizde ekonomik olarak kullanabileceğiniz bir seçenektir. 

App Store üzerinden de indirilmeye başlayan uygulamanın kullanımında tercih edeceğiniz birçok alternatif kullanım kolaylığınızı arttırdığı için güvenle tercih edilebilir. Birbirinden şık ve özel ürünleri tercih edeceğiniz Polarr uygulamalarıyla üretkenliğinizi arttıracak sonuçlara ulaşmanız uygun seçimler yapmanızı sağlayacaktır. 

Kendi özel filtrelerinizi oluşturmak için uygulamanın ücretli sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Birçok mod ücretsiz sürümde kullanılmaz. Aylık 3.99, yıllık 19.99 Dolarla pro sürümünü kullanabileceğiniz uygulamayı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

Polarr Uygulaması Efektleri

Özel efektleri bulunan bu uygulamada, kişi, gökyüzü, bina, zemin ve hayvan gibi nesneleri kullanabilirsiniz. Fırça, gradyan ve parlaklık maskeleri de takarak rötuş ve kaplamalar konusunda birçok avantaj elde etmeniz mümkün oluyor. Global ayarlamalar da söz konusu olduğundan stillerin yedeklenmesi, toplu olarak içe ve dışa aktarılması hazır stillerin kullanılması mümkün olabilir. 

Yüz tanıma ve yapay zeka entegrasyonları konusunda çözüm bulmanızı sağlayan Polarr uygulaması efektleri kullandıkça kendi stilinizi hayata geçireceğiniz ürünlerden biridir. Fotoğrafları siyah beyaz ve sepya tonunda yapmak istediğinizde çok basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle profesyonel hale getirmek istediğiniz birçok ürün söz konusu olduğunda uygulamanın pratikliğinden yararlanabilirsiniz. 

Basit Ama Etkin

Son derece basit kullanılan bir uygulama olduğu için dikkat çeken Polarr, çok sayıda filtresi olduğundan memnun kalacağınız sonuçları kaçınılmaz kılmaktadır. Tek tıkla fotoğraflarınıza filtreler eklemenizi sağlar. Her kategoride, en az 8 filtrenin bulunduğu ve kullanıcılar için birçok avantajın sunulduğu filtrelerle farklı kategorilerde çözümler bulmanız mümkün olacaktır. Çektiğiniz fotoğrafları oldukça özel bir hale getirerek benzersiz efektler katabilirsiniz. Daha ekonomik ama aynı performansla çalışan uygulamalar arayan amatörler için birçok avantaj bulabilirsiniz. Kullanıcı odaklı çözümleri bulmak istediğinizde de size destek olacak olan birçok uygulamadan yararlanmanız mümkün olabilir. 

  • Özel Fitreler

Filtrelere girmeyen kullanıcılardan biriyseniz, görselin duygunluğunu ve sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Fotoğraf kırpmaları ve benzer uygulamaların gerçekleşmesini sağlayan ürünlerle farklı ayarların ortaya çıkması söz konusu olacaktır. Polarr uygulaması kullanımı aslında photoshop için iyi bir alternatiftir. Hem fiyat olarak hem de kullanım açısından önemli olan özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kurulum gerekmez
  • Özellikleri fazladır
  • Fotoğraf iyileştirme ipuçları vardır
  • Farklı iyileşmelerle gündeme gelecek olan birçok yeni filtrede kullanım imkanı oluşturabilirsiniz. 

Ancak filtreler ücretsiz kullanılan her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da sınırlıdır. Fırçaları desteklemeyen ve özel filtre de oluşturmayan ücretsiz sürüm bu açıdan dezavantaj olarak görülebilir. Windows tabanlı cihazlar için de bu ürünü güvenle kullanmanız mümkündür. 

Polarr Ne İşinize Yarayacak?

Polarr uygulaması App Store ve Google Play Store üzerinden akıllı telefonlarınıza indirilebilir. Bu işlemler son derece basit olduğundan ücretsiz olarak fotoğraf düzenleme imkanı sağlayan çok sayıda uygulama gibi bu uygulamada da düzenleme yapacağınız fotoğraf ürünlerinde beğeni kazanan birçok efekt kullanabilirsiniz. 

Fotoğraflarınıza komik efektler eklemek istediğiniz zamanlarda da uygulamayı kullanabilirsiniz. Kendi filtrelerinizi oluşturabileceğiniz ve fotoğrafların perspektifini ayarlayabileceğiniz düzenleyiciyi kullanarak profesyonel görünümler oluşturabilirsiniz. 

Nereden İndirebilirim?

Uygulamayı App Store üzerinden indirmek için Google Play Store üzerinden indirmek için de linkini kullanabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamayı amatör olsanız bile rahatlıkla kullanarak fotoğraf düzenlemeye başlayabilirsiniz. 

Huawei marka cihazlarınız ya da Google Play store tarafından desteklenmeyen cihazlarınız için uygulamanın Apk sürümlerini indirerek kullanabilirsiniz. Ancak bu durumdaki kullanımlarınız problemli olabileceğinden dikkatli olmanızda yarar olacaktır. 

Fotoğrafların üzerine resim ya da yazı eklemek istediğinizde birkaç saniye içinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pratik bir kullanım imkanına sahip olan ürünlerle abonelik yaparak sınırsız filtre seçeceğini geliştirebilirsiniz. Polarr uygulaması konusunda birçok kullanıcının memnun kaldığını yorumlardan inceleyebilirsiniz. 

polarr uygulaması nedir
polarr uygulaması nedir
İçerik
Discord Nick Önerileri 2021

Discord uygulamasının son zamanlarda popülerliğini olabildiğince arttırmasıyla birlikte bilgisayar üzerinden sesli iletişim kurma konusunda mükemmel1

2 dk. 227 Okundu
İçerik
Programsız Arka Plan Silme Nasıl Yapılır?

Bir fotoğraf çektiniz ya da fotoğraf düzenleme araçlarını kullanarak yeni bir fotoğraf çizdiniz. Bu fotoğrafın1

3 dk. 29 Okundu
Nedir
WhatsApp Klavye Ayarları WhatsApp Nedir?

WhatsApp, akıllı telefonlara uyumlu olacak şekilde geliştirilen, anlık mesajlaşma ve arama yapılabilen bir uygulamadır. Android1

4 dk. 8334 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.