KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Mermer Modelleri

Banyo Mermer Modelleri , son zamanlarda oldukça popüler stiller arasına girmiştir. Dikkat edilmesi gerekem hangi mermer modellerini seçmeniz gerektiğidir. Banyo tasarımını her ne kadar bazı mermerler uyum sağlamada  desen ve renginden dolayı bir çoğu uymamaktadır. 

Banyo Mermer Modelleri2
Banyo Mermer Modelleri

Banyo mermerlerini seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Öncelikle banyonuzdaki klozetinden tutunda duşa kabine kadar göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bunları göz önünde bulundurursanız  mermer seçimlerinizde de kendinizi fitreleyebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genellikle soft ve beyaz renklerde olan banyo mermerleri daha fazla tercih ediliyor. Tercih edilen renkler hemen hemen her dekorasyona uyum sağlayacağı gibi banyo içinde de ferahlık hissi yaratır. Daha yeni bir şeyler olsun, renk görmek istiyorum diyorsanız banyonuzun genel dekorunu göz önünde bulundurarak star parçanızı mermerleriniz yapabilirsiniz. 

Banyo Mermer Modelleri3
Banyo Mermer Modelleri

Eğer düz renkler tercih etmek istemezseniz , açık kahverengi ,bej, gri ve desenli hale getirilmiş mermerler de tercih edebilirsiniz. Desenli mermerlerin sıklığı da bu anlamda önemlidir. Üzerine koyacağınız aksesuarları düşünerek desenlerin sıklık ayarını da ayarlayabilirsiniz.

Duşakabin veya küvetiniz de bu tarz mermerler tercih ederseniz banyoda beklediğiniz şıklığı sağlayabilirsiniz. Olduğundan büyük alanlar tanımanıza yardımcı olacaktır. 

Banyo Mermer Modelleri4
Banyo Mermer Modelleri

Mermer Seçimi

Farklı mermer modelleri ile de banyonuzda istediğiniz havayı bulabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça tercih edilen banyo mermerleri çeşitleri ile önünüze beğendiğiniz bir çok modellerin farklı versiyonlarını da bulmanızı sağlıyor. Eğer canlı ve iddialı renk desenlerini tercih etmek isterseniz gold çizgili yada zebra desenli gümüş mermerlere bakabilirsiniz. Aradığım hala bu değil diyorsanız eğer isteğinize göre de mermer tasarımları yaptırabilirsiniz. 

Tonlarından tutun da desenlerine kadar istediğiniz tarzları yakalayabilirsiniz. İsteğinize göre uzun mermerler ve ufak parçalardan oluşan banyo mermerleri ile de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tabi bunların hepsini yaparken genel kuralımız olan banyolarınızın dekorasyonuna göre değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Banyo Mermer Modelleri
Banyo Mermer Modelleri

Günümüzde artık ulaşması imkansız olmayan bir çok banyo modelleri çıktı. Bulamadığınız takdirde ise kendi yaratıcılığınızla ve zevkinizle hayalinizdeki banyoya ulaşabilirsiniz. Bunların yanında aydınlatmayı da unutmamalısınız. Askıda olan lambalar ve genel lambalar olarak iki farklı alanlarda banyo ışıklandırmalarını da tercih edebilirsiniz. Dekorasyonuna göre yerden aydınlatmalı ışıklarda banyonuzun havalı görünmesine yardımcı olacaktır.

İçerik
Dikdörtgen Salon Dekorasyonları

Dikdörtgen Salon Dekorasyonları , evlerde dekore etmesi zor gibi görünen kolay odalar içinde yer almaktadır.1

2 dk. 44 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri

Ev Dekorasyonunda Renk Tercihleri nin yanında belli teknik ve malzemelerde önemlidir. Öncelik olarak dekorasyonun tarzını1

2 dk. 24 Okundu
İçerik
İç Dekorasyon

İç Dekorasyon, aklınıza gelebilecek bütün iç mekanların dekorasyonunu kapsar. Bir çok farklı alanda yapılanları bir1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.